Детальніше

Аспірин кардіо 100 мг таблетки №28

Обліковий номер: 359612

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Bayer Consumer Care (Швейцария)

Виробник: Bayer Bitterfeld (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7802/01/01

Мiжнародна назва : Кислота ацетилсаліцилова*

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

інструкція Аспірин Кардіо (Aspirin cardio) 100 мг таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діюча речовина Аспірин Кардіо: ацетилсаліцилова кислота

1 таблетка Аспірин містить кислоти ацетилсаліцилової 100 мг

допоміжні речовини&nbsp Аспірин Кардіо: целюлоза порошкоподібна, крохмаль кукурудзяний, метилакрилатний сополімер (тип А), натрію лаурилсульфат, полісорбати, тальк, триетилцитрат.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті кишковорозчинною оболонкою. Можна купити за низькою ціною.

Основні фізико-хімічні властивості:

Аспірин Кардіо - білі, вкриті оболонкою таблетки.

Фармакотерапевтична група

Антитромботичні засоби.&nbsp Код АТХ В01А С06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Механізм дії Аспірин Кардіо. Антитромботичний ефект&nbsp Аспірин Кардіо обумовлений блокуванням синтезу тромбоксану А2 у тромбоцитах. Оскільки абсорбуються навіть невеликі дози Аспірину, усі циркулюючі тромбоцити на шляху від шлунково-кишкового тракту до печінки необоротно пригнічуються у передпечінкових мезентеліальних кров&rsquo яних судинах. Водночас, концентрації АСК під час постгепатичної циркуляції лише незначно пригнічують циклооксигеназу ендотелію (що відповідає за синтез простацикліну), оскільки вона відновлюється швидше. Функція тромбоцитів, що відповідає за гемостаз, значно не змінюється.

Клінічна ефективність.

Первинна профілактика. У метааналізі Американської робочої групи з профілактичних заходів (Ann Int Med 2002 136:161&ndash 172) на основі 5 проспективних клінічних досліджень було продемонстровано, що ризик інфаркту міокарда (відношення ризиків 0,72 (95 % довірчий інтервал: 0,60&ndash 0,87)) знижується при профілактичному лікуванні&nbsp Аспірином у дозі 75&ndash 125 мг протягом 5&ndash 7 років у пацієнтів без попередніх серцево-судинних явищ, але з різними факторами ризику (вік &gt 50 років, артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, паління, гіперхолестеринемія, сімейний анамнез). Це було продемонстровано лише для випадків серцево-судинних подій без летального наслідку переваги щодо розвитку інсульту та загальної смертності не спостерігалися. Ризик розвитку тяжких шлунково-кишкових кровотеч у порівнянні з контролем становив 0,8 % проти 0,48 %, ризик внутрішньочерепних кровотеч &ndash 0,22 % проти 0,17 %. Ризик кровотеч був вищим у пацієнтів віком від 70 років.

Профілактику слід проводити лише після встановлення задовільного контролю артеріального тиску та у комбінації з іншими терапевтичними заходами (дієта, лікування цукрового діабету та корекція ліпідного обміну, припинення паління). Ризик можна оцінити за шкалами Європейського товариства кардіологів (European Society of Cardiology) (European Heart Journal, 1998,19:1434-1503).

Вторинна профілактика. У метааналізі, проведеному Antithrombotic trialists collaboration (BMJ 2002 324: 71&ndash 85), вплив&nbsp Аспірин та плацебо порівнювався у 287 дослідженнях за участю 135000 пацієнтів із високим ризиком, додаткове порівняння різних інгібіторів агрегації тромбоцитів проводилося за участю 77000 пацієнтів. Пацієнти із високим ризиком визначались як пацієнти з серцево-судинними подіями в гострій стадії або серцево-судинними подіями в анамнезі (інфаркт міокарда, транзиторна ішемічна атака (ТІА), нестабільна стенокардія, артеріальне оклюзивне захворювання, після хірургічного втручання, такого як аортокоронарне шунтування, черезшкірна транслюмінальна катетерна ангіопластика, периферична ангіопластика та пацієнти з артеріовенозним шунтом, які знаходяться на діалізі).

Спостерігалося зниження ризику серйозних серцево&ndash судинних явищ (відносне зниження на 25% p&lt 0,0001) та смертності в результаті серцево-судинних подій. Абсолютна користь переважала ризики виникнення екстракраніальної кровотечі у пацієнтів всіх категорій високого ризику.

Фармакокінетика

Абсорбція Аспірин Кардіо. Після прийому внутрішньо&nbsp Аспірин швидко і повністю всмоктується зі шлунково&ndash кишкового тракту. Під час та після абсорбції вона перетворюється на основний активний метаболіт &ndash кислоту саліцилову. Завдяки кишковорозчинній оболонці таблеток вивільнення активної речовини відбувається не в шлунку, а в лужному середовищі кишечнику, що в свою чергу призводить до уповільнення абсорбції ацетилсаліцилової кислоти. У зв&rsquo язку з наявністю захисту слизової оболонки шлунка дана лікарська форма є кращою порівняно зі звичайними формами АСК, особливо при довготривалій терапії. У порівнянні з Аспірином максимальні концентрації саліцилатів у плазмі крові досягаються на 2&ndash 7 годин пізніше.

Розподіл Аспірин Кардіо.&nbsp Аспірин зв&rsquo язується з білками плазми крові на 60&ndash 90 %.

Біодоступність саліцилатів становить від 80 до 100%.

Метаболізм Аспірин Кардіо. Період напіввиведення системно доступної АСК становить приблизно 15 хвилин. Саліцилова кислота, що формується під час гідролізу, має період напіввиведення близько 2&ndash 3 годин, що значно зростає після застосування високих доз (&gt 3 г) внаслідок насичення зв&rsquo язуючої ферментної системи.

Біотрансформація&nbsp Аспірин відбувається переважно у печінці. Метаболіти саліцилової кислоти формуються шляхом зв&rsquo язування саліцилової кислоти з гліцином та у подальшому шляхом кон&rsquo югації з глюкуроновою кислотою або сірчаною кислотою. Невелика частина оксидується до гентезинової кислоти та перетворюється на гентизинсечову кислоту.

Виведення Аспірин Кардіо. Виведення майже повністю відбувається нирками у формі саліцилової кислоти (близько 10 %), саліцилсечової кислоти (близько 75%) та кон&rsquo югатів саліцилсечової кислоти (близько 10 %). Період напіввиведення коливається від 2&ndash 3 годин після застосування низьких доз до 12 годин після застосування аналгезуючих доз.

Кінетика в особливих клінічних ситуаціях.

Виведення Аспірин Кардіо у пацієнтів з печінковою недостатністю. Оскільки метаболізм АСК відбувається переважно у печінці, очікується повільний розпад АСК до саліцилової кислоти (кумуляція).

Виведення у пацієнтів з нирковою недостатністю. Ниркова недостатність не впливає на швидкість деградації саліцилової кислоти на відміну від цього підвищується концентрація неактивних метаболітів саліцилової кислоти, переважно кон&rsquo югованої саліцилсечової кислоти.

Аспірин&nbsp проходить через плаценту, однак у грудному молоці виявляються лише у невеликих кількостях.

Доклінічні дані

Доклінічний профіль безпеки&nbsp Аспірин Кардіо добре задокументований. У ході досліджень на тваринах саліцилати спричиняли пошкодження нирок без жодних інших органічних уражень.&nbsp Аспірин Кардіо був достатньо досліджен щодо мутагенності та канцерогенності релевантних доказів мутагенних або карциногенних властивостей не виявлено. Саліцилати чинили ембріотоксичний та тератогенний вплив у дослідженнях на різних видах тварин (наприклад серцеві та кісткові мальформації, гастошизис).

Повідомлялося про випадки розладів імплантації, ембріотоксичні та фетотоксичні впливи та вплив на здатність до навчання дитини після пренатальної експозиції саліцилатами.

Показання

 • Профілактика тромбозів (профілактика реоклюзії) після аортокоронарного шунтування, черезшкірної транслюмінарної катетерної ангіопластики та після артеріовенозного шунтування у пацієнтів, які знаходяться на діалізі.
 • Профілактика цереброваскулярного інсульту після появи передвісних проявів (транзиторна ішемічна атака).
 • Зниження ризику розвитку тромбозу коронарних судин після інфаркту міокарда (профілактика повторного інфаркту).
 • Профілактика інфаркту міокарда разом з іншими заходами терапії у пацієнтів з дуже високим ризиком розвитку серцево-судинних подій (відповідно до оцінки користі та ризику лікуючим лікарем).
 • Нестабільна стенокардія.
 • Профілактика артеріальних тромбозів після операцій на судинах.
 • Як частина стандартної терапії гострого інфаркту міокарда.
 • Профілактика судинної оклюзії при артеріальній оклюзійній хворобі.

Протипоказання

 • Гіперчутливість до саліцилатів та/або інших протизапальних засобів або до будь-якого компонента препарату Аспірин Кардіо.
 • Астма в анамнезі, спричинена застосуванням саліцилатів або речовин з подібною дією, особливо НПЗЗ.
 • Геморагічний діатез.
 • Гострі пептичні виразки.
 • Печінкова недостатність тяжкого ступеня.
 • Ниркова недостатність тяжкого ступеня.
 • Застійна серцева недостатність тяжкого ступеня.
 • Комбінація з метотрексатом у дозуванні 15 мг/тиждень або більше (див. розділ &laquo Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій&raquo ).
 • Останній триместр вагітності (див. розділ &laquo Застосування у період вагітності або годування груддю&raquo ).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Протипоказані комбінації з&nbsp Аспірин Кардіо

 • У разі застосування з метотрексатом в дозах 15 мг/тиждень і більше підвищується гематологічна токсичність метотрексату (внаслідок зниження ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення саліцилатами метотрексату зі зв&rsquo язку з протеїнами плазми) (див. розділ &laquo Протипоказання&raquo ).
 • Комбінації, які потрібно застосовувати з обережністю
 • У разі застосування з метотрексатом в дозах менше ніж 15 мг/тиждень: підвищується гематологічна токсичність метотрексату (внаслідок зниження ниркового кліренсу метотрексату протизапальними агентами і витіснення саліцилатами метотрексату зі зв&rsquo язку з протеїнами плазми).
 • Антидіабетичні засоби (наприклад, інсулін, сульфонілсечовина): можливе зниження рівня цукру в крові.
 • Посилення дії антикоагулянтів/ тромболітичних засобів, барбітуратів, літію, сульфонамідів та трийодтироніну.
 • Можуть розвинутися фармакодинамічні взаємодії між селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну та ацетилсаліциловою кислотою: підвищення ризику розвитку кровотечі внаслідок синергічного впливу.
 • Підвищення концентрації в плазмі дигоксину внаслідок зниження ниркової екскреції.
 • Підвищення рівнів фенітоїну і вальпроату у плазмі крові. При одночасному застосуванні з вальпроєвою кислотою АСК витісняє її зі зв&rsquo язку з протеїнами плазми, знижуючи метаболізм останньої. Внаслідок цього плазмові рівні вальпроату підвищуються, що призводить до збільшення частоти розвитку побічних реакцій до ознак інтоксикації, таких як тремор, ністагм, атаксія та зміни особистості.
 • Посилення дії та побічних реакцій усіх нестероїдних протиревматоїдних засобів.
 • Одночасне застосування з НПЗЗ, такими як ібупрофен або напроксен, може послаблювати необоротне інгібування тромбоцитів ацетилсаліциловою кислотою. Клінічна значущість даної взаємодії невідома. Лікування НПЗЗ, такими як ібупрофен або напроксен, пацієнтів з ризиком кардіоваскулярних захворювань може обмежувати кардіопротекторну дію ацетилсаліцилової кислоти (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).
 • Антигіпертензивні засоби (інгібітори АПФ та &beta -блокатори): пацієнтам, які одночасно застосовують Аспірин Кардіо та зазначені лікарські засоби, рекомендується ретельно контролювати артеріальний тиск та коригувати дозу за необхідності.
 • Діуретичні засоби у комбінації з високими дозами АСК: зниження дії діуретичних засобів.
 • Зниження дії урикозуричних засобів (наприклад пробенециду, сульфінпіразону).
 • Системні глюкокортикостероїди: підвищення ризику шлунково-кишкових виразок та кровотеч. Зниження рівня саліцилатів у крові під час терапії кортикостероїдами, ризик передозування саліцилатами після припинення терапії глюкокортикостероїдами.
 • Алкоголь: підвищення ризику шлунково-кишкових виразок та кровотеч, пролонгація часу кровотечі.
 • Подовження періоду напіввиведення з плазми крові пеніциліну.

Особливості застосування

Аспірин Кардіо застосовують з обережністю у таких ситуаціях:

 • порушення функції нирок або порушення серцево-судинного кровообігу (наприклад, патологія судин нирки, застійна серцева недостатність, гіповолемія, обширні операції, сепсис або сильні кровотечі), оскільки&nbsp Аспірин Кардіо може також збільшити ризик порушення функції нирок та гострої ниркової недостатності
 • порушення функції печінки
 • одночасне застосування з Аспірин Кардіо НПЗЗ, таких як ібупрофен або напроксен, оскільки НПЗЗ можуть зменшити інгібіторний вплив ацетилсаліцилової кислоти щодо агрегації тромбоцитів. У разі застосування Аспірину Кардіо перед початком прийому НПЗЗ як знеболювального засобу пацієнт повинен проконсультуватися з лікарем (див. розділ &laquo Взаємодія з іншими лікарськими засобми та інші види взаємодій&raquo )
 • наявність симптомів хронічної шлункової або дуоденальної диспепсії або їх рецидив
 • наявність бронхіальної астми або загальної тенденції до гіперчутливості, оскільки&nbsp Аспірин Кардіо може обумовлювати розвиток бронхоспазму або нападу бронхіальної астми чи інші реакції підвищеної чутливості. Фактори ризику включають астму в анамнезі, сінну лихоманку, поліпоз носа або хронічне респіраторне захворювання: алергічні реакції (наприклад висип, свербіж або кропив&rsquo янка) на інші речовини в анамнезі
 • поліпи носової порожнини
 • тяжка недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, оскільки&nbsp Аспірин Кардіо може викликати гемоліз або гемолітичну анемію. Фактори, які можуть збільшити ризик гемолізу, включають високі дози препарату Аспірин Кардіо, гарячку або гострий інфекційний процес
 • одночасне застосування антикоагулянтів з Аспірин Кардіо
 • через інгібіторний вплив&nbsp Аспірин Кардіо на агрегацію тромбоцитів, який зберігається упродовж кількох днів після прийому, застосування препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту, може підвищити ймовірність чи посилити наявну кровотечу при хірургічних операціях (включаючи незначні хірургічні втручання, наприклад видалення зуба).

При застосуванні Аспірин Кардіо в низьких дозах АСК знижує виведення сечової кислоти. У пацієнтів, які зазвичай мають знижений рівень виведення сечової кислоти, це може призвести до розвитку подагри.

Застосування&nbsp Аспірин Кардіо дітям та підліткам з лихоманкою та/або вірусними захворюваннями можливе лише за призначенням лікаря як терапії другої лінії (через ризик розвитку синдрому Рея, загрозливої для життя енцефалопатії, головними симптомами якої є тяжке блювання, втрата свідомості, печінкова дисфункція).

При деяких вірусних захворюваннях, особливо при грипі А, грипі В і вітряній віспі, існує ризик розвитку синдрому Рея, який є дуже рідкісною, але небезпечною для життя хворобою, що потребує невідкладного медичного втручання. Ризик може бути підвищеним, якщо&nbsp Аспірин Кардіо застосовується як супутній лікарський засіб, проте причинно-наслідковий зв&rsquo язок у цьому випадку не доведений. Якщо вказані стани супроводжуються постійним блюванням, це може бути проявом синдрому Рея.

 • виразки шлунково-кишкового тракту, включаючи хронічні та рекурентні виразкові хвороби або шлунково-кишкові кровотечі в анамнезі
 • гіперчутливість до аналгетичних, протизапальних, протиревматичних засобів, а також алергія на інші речовини.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність. Пригнічення синтезу простагландинів може негативно вплинути на вагітність та/або ембріональний/внутрішньоутробний розвиток. Наявні дані епідеміологічних досліджень вказують на ризик викидня та мальформацій серця і гастрошизису після застосування інгібіторів синтезу простагландинів на початку вагітності. Ризик підвищується залежно від збільшення дози Аспірин та тривалості терапії.

Наявні епідеміологічні дані не підтверджують зв&rsquo язку між застосуванням&nbsp Аспірин та підвищеним ризиком викидня. Наявні епідеміологічні дані щодо викидня не є послідовними, проте підвищений ризик гастрошизису не може бути виключений при застосуванні ацетилсаліцилової кислоти. Результати проспективного дослідження впливу препарату Аспірин Кардіо на ранніх термінах вагітності (1-4-й місяці) за участю приблизно 14 800 пар жінка-дитина не вказують на будь-який зв&rsquo язок із підвищеним ризиком розвитку мальформацій.

Під час першого і другого триместрів вагітності препарати, що містять ацетилсаліцилову кислоту, не слід призначати без чіткої клінічної необхідності. Для жінок, які ймовірно можуть бути вагітними та для вагітних у першому і другому триместрах доза препаратів, які містять ацетилсаліцилову кислоту, повинна бути якомога нижчою, а тривалість лікування &ndash якомога коротшою.

Дослідження на тваринах показали, що застосування інгібіторів простагландинів призводить до підвищення пре- та постімплантаційних втрат та загибелі ембріона/плода. Крім того, підвищена частота тяжких вад розвитку, включаючи серцево-судинні вади, спостерігалася у тварин, які отримували інгібітори простагландинів під час органогенезу.

Згідно з попереднім досвідом, ризик є низьким при застосуванні&nbsp Аспірин у терапевтичних дозах.

Всі інгібітори синтезу простагландинів можуть:

впливати на плід таким чином:

 • серцево-легенева токсичність (із передчасним закриттям артеріальної протоки і легеневою гіпертензією)
 • порушення функції нирок з можливим подальшим розвитком ниркової недостатності з олігогідрамніоном

&middot впливати на жінку і плід таким чином:

 • подовження часу кровотечі, антиагрегаційний вплив, що може виникнути навіть при застосуванні дуже низьких доз
 • гальмування скорочень матки та кровотечі у вагітної і подовження тривалості пологів.

Зважаючи на це,&nbsp Аспірин Кардіо протипоказан під час третього триместру вагітності.

Годування груддю при застосуванні Аспірин. Саліцилати потрапляють у грудне молоко. Концентрації у грудному молоці є еквівалентними або навіть вищими, ніж концентрації у плазмі крові матері.

Під час вимушеного застосування Аспірин Кардіо за показанням під час лактації слід припинити годування груддю у разі регулярного застосування високих доз (&gt 300 мг/день).

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Аспірин Кардіо не продемонстрував здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

Якщо лікарем не призначено інше дозування Аспірин Кардіо, то рекомендується застосовувати такі дози.

Серцево-судинні показання без аортокоронарного шунтування та черезшкірної транслюмінарної катетерної ангіопластики: Аспірин Кардіо 1&times 100 мг/добу.

Профілактика тромбозу після аортокоронарного шунтування та черезшкірної транслюмінарної катетерної ангіопластики: Аспірин Кардіо 100 &ndash 300 мг/добу.

Профілактика цереброваскулярного інсульту після появи передвісних проявів (TIA):
Аспірин Кардіо 3&times 100 мг/добу або 1&times 300 мг/добу.

Рекомендується приймати таблетку Аспірин Кардіо з невеликою кількістю рідини щонайменше за 30 хвилин до вживання їжі. Запити &frac12 &ndash 1 склянкою води. Для того, щоб уникнути вивільнення діючої речовини до досягнення лужного середовища кишечнику, таблетки не слід дрібнити, розламувати або розжовувати.

Гострий інфаркт міокарда: у разі гострого інфаркту міокарда застосовувати 200&ndash 300 мг&nbsp Аспірин у внутрішньовенній або пероральній формі зі швидким вивільненням ацетилсаліцилової кислоти (не кишковорозчинну форму). Таблетки кишково-розчинної форми ацетилсаліцилової кислоти слід подрібнити або розжувати перед застосуванням для досягнення більш швидкої абсорбції. Після цього слід застосовувати щодня 100 мг препарату Аспірин Кардіо .

Діти

Аспірин Кардіо не застосовують дітям та підліткам (до 18 років) через відсутність даних щодо ефективності та безпеки застосування зазначеній категорії пацієнтів.

Застосування&nbsp Аспірин Кардіо дітям віком до 16 років може спричинити тяжкі побічні ефекти (у тому числі синдром Рея, одною з ознак якого є постійне блювання). Прохання ознайомитися з інформацією, викладеною у розділі &laquo Особливості застосування Аспірин&raquo .

Передозування

Тяжка інтоксикація Аспірин Кардіо може мати загрозливий для життя характер. Новонароджені більш чутливі, ніж дорослі. Симптоми тяжкого отруєння можуть розвиватися гостро або повільно, наприклад, протягом 12&ndash 24 годин після застосування. Після перорального застосування дози АСК до 150 мг/кг маси тіла можливий розвиток інтоксикації середнього ступеня, а при застосуванні дози &gt 300 мг/кг маси тіла &ndash тяжкого ступеня.

Абсорбція&nbsp Аспірин може уповільнюватися у зв&rsquo язку із затримкою шлункового вивільнення, формуванням конкрементів у шлунку або в разі прийому препарату&nbsp Аспірин Кардіо у формі таблеток, вкритих кишковорозчинною оболонкою.

Тяжкість стану не може бути оцінена лише на підставі концентрації саліцилатів у плазмі. Необхідно ретельно контролювати газовий аналіз артеріальної крові (ГААК), оскільки терапія базується не на рівнях саліцилатів у крові, а на клінічних симптомах та ГААК.

Застереження.

Локальні ознаки подразнення, що зазвичай домінують при передозуванні Аспірин Кардіо, такі як нудота, блювання та біль у шлунку, можуть бути відсутніми оскільки дана лікарська форма&nbsp Аспірин Кардіо має кишковорозчинну оболонку і резорбція відбувається тільки у тонкому кишечнику.

Симптоми.

Головний біль, нудота, гіпоглікемія або гіперглікемія, шкірний висип, запаморочення, тиніт, порушення зору та слуху, тремор, сплутаність свідомості, гіпертермія, посилене потовиділення, гіпервентиляція, респіраторний алкалоз із метаболічною компенсацією, що призводить до метаболічного ацидозу, електролітний дисбаланс, зневоднення, судоми, кома, синдром дихальної недостатності, серцева аритмія.

Симптоми хронічного отруєння&nbsp Аспірин є неспецифічними (наприклад тиніт, головний біль, дратівливість, посилене потовиділення, гіпервентиляція) і тому можуть залишитися без уваги.

Терапія.

Через загрозливі для життя стани внаслідок тяжкої інтоксикації Аспірин Кардіо слід негайно вжити усіх необхідних запобіжних заходів: негайна госпіталізація, профілактика або зниження ресорбції шляхом вживання відповідних доз активованого вугілля протягом перших 4 годин (10-кратна кількість активованого вугілля відносно маси АСК) у разі тяжкої інтоксикації &ndash промивання шлунка або гастроскопічне видалення таблеток.

Відповідний контроль та корекція електролітів. Застосування глюкози, бікарбонату натрію на ранніх стадіях для корекції ацидозу і для прискорення виведення (pH сечі &gt 8), покращення діурезу, охолодження на фоні гіпертермії, бензодіазепін при судомах.

Можливий гемодіаліз у разі тяжкої інтоксикації.

Описані випадки декомпенсації, що призводили до летального наслідку після інтубації. Тому, якщо можливо, інтубацію слід проводити після початку алкалінізації, мінімізувати час апное та спостерігати за підтримкою гіпервентиляції.

Детальну інформацію можна отримати у токсикологічному центрі.

Побічні реакції

У межах кожної групи побічні реакції представлено у порядку зменшення їх тяжкості: дуже часті: &ge 1/10 часті: &ge 1/100 &ndash &lt 1/10 нечасті: &ge 1/1000 &ndash &lt 1/100 поодинокі: &ge 1/10000 &ndash &lt 1/1000 дуже рідко: &lt 1/10000.

У спонтанних повідомленнях надходила інформація про інші побічні реакції щодо усіх лікарських форм ацетилсаліцилової кислоти, у тому числі пероральної короткострокової та довгострокової терапії, тому визначення категорій частоти не можливе.

У пацієнтів з тяжкими формами недостатності глюкозо-6-фосфатдегідрогенази спостерігалися гемоліз та гемолітична анемія.

Через антиагрегаційний вплив застосування АСК може підвищити ризик кровотечі. Спостерігалися кровотечі, такі як періопераційні кровотечі, гематоми, носові кровотечі, урогенітальні кровотечі, кровотечі з ясен.

Рідко або дуже рідко спостерігалися серйозні кровотечі, такі як шлунково-кишкові кровотечі, геморагічний інсульт, особливо у пацієнтів з неконтрольованою артеріальною гіпертензією та/або у разі одночасного застосування антикоагулянтів, що в окремих випадках може потенційно загрожувати життю.

З боку крові та лімфатичної системи:

подовження часу кровотечі

поодинокі: тромбоцитопенія, агранулоцитоз, панцитопенія, лейкопенія, апластична анемія, залізодефіцитна анемія.

З боку імунної системи:

нечасті: астма

поодинокі: реакції гіперчутливості, такі як еритематозні/екзематозні шкірні реакції, кропив&rsquo янка, риніт, закладеність носа, бронхоспазм, ангіоневротичний набряк, зниження артеріального тиску до стану шоку

дуже рідко: шкірні реакції тяжкого ступеня, включаючи ексудативну мультиформну еритему, синдром Стівенса&ndash Джонсона, токсичний епідермальний некроліз.

З боку метаболізмі та харчування:

дуже рідко: гіпоглікемія, порушення кислотно-лужної рівноваги.

З боку нервової системи:

поодинокі: головний біль, запаморочення, тиніт, порушення зору, порушення слуху, сплутаність свідомості.

З боку шлунково-кишкового тракту:

дуже часті: мікрокровотечі (70 %)

часті: шлункові симптоми

нечасті: диспепсія, нудота, блювання, діарея

поодинокі: шлунково-кишкові кровотечі, шлунково-кишкові виразки, що у дуже рідких випадках можуть призвести до перфорації.

Гепатобіліарні розлади:

поодинокі: печінкова дисфункція

дуже рідко: підвищення рівня трансаміназ.

З боку нирок та сечовивідних шляхів:

поодинокі: порушення функції нирок

повідомлялося про розвиток гострої ниркової недостатності.

Інші:

дуже рідко: синдром Рея (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

Геморагії можуть призвести до гострої і хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами, такими як астенія, блідість шкірного покриву, гіпоперфузія.

Шлунково-кишкові розлади, такі як загальні прояви та симптоми диспепсії, біль в епігастральній ділянці та абдомінальний біль в окремих випадках &ndash запалення шлунково-кишкового тракту, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, які потенційно можуть у поодиноких випадках спричинити шлунково-кишкові геморагії і перфорації з відповідними лабораторними показниками та клінічними проявами.

Реакції підвищеної чутливості з відповідними лабораторними та клінічними проявами включають астматичний стан, шкірні реакції легкого або середнього ступеня, а також з боку респіраторного тракту, шлунково-кишкового тракту та серцево-судинної системи, включаючи такі симптоми, як висипання, набряк, свербіж, серцево-дихальна недостатність і дуже рідко &ndash тяжкі реакції, включаючи анафілактичний шок.

Термін придатності

5 років.

Умови зберігання

Зберігати Аспірин Кардіо в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 &deg С.

Упаковка

По 14 таблеток Аспірин Кардіо у блістері, по 2 або по 4 блістери в картонній пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аспірин кардіо 100 мг таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аспірин кардіо 100 мг таблетки №28

Обліковий номер : 359612

Товару немає в наявності
Bayer Consumer Care (Швейцария)

Виробник : Bayer Bitterfeld (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7802/01/01

Мiжнародна назва : Кислота ацетилсаліцилова*

Форма выпуску : Таблетки

Температура зберiгання : Не вище +25