Детальніше

Аскоріл таблетки №20

Обліковий номер: 439957

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Glenmark (Индия)

Виробник: Glenmark (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11237/01/01

Назва російською: Аскорил таблетки №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Бромгексин+гвайфенезин+ментол*+сальбутамол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Гвайфенезин

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АСКОРІЛ

(ASCORIL)

Склад:

1 таблетка містить сальбутамолу сульфату еквівалентно сальбутамолу 2 мг бромгексину гідрохлориду 8 мг гвайфенезину 100 мг

допоміжні речовини: кальцію гідрофосфат крохмаль кукурудзяний метилпарагідроксибензоат (Е 218) пропілпарагідроксибензоат (Е 216) тальк кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: білі округлі плоскі зі скошеними краями таблетки з лінією розлому з одного боку.

Фармакотерапевтична група.

Комбіновані засоби що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Комбінації.

Код АТХ R05C A10.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Сальбутамол. 2-адренорецепторів. Основна дія b2-адренорецептори ніж ізопротеренол. Сальбутамол може також покращувати механізми мукоциліарного транспортування.

Бромгексин

Відомо також про інші фармакологічні ефекти бромгексину: підвищення секреції екзокринних залоз (наприклад сльозовиділення) і збільшення продукції легеневого сурфактанта. Одночасне застосування бромгексину з окситетрацикліном еритроміцином ампіциліном амоксициліном призводить до підвищення їх концентрації в мокротинні.

Гвайфенезин.

Фармакокінетика.

Сальбутамол.

maxmaxd

Бромгексин.

Гвайфенезин.

Гвайфенезин добре абсорбується з травного тракту. 60 % гвайфенезину гідролізується в крові протягом 7 годин з утворенням b

Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматичне лікування продуктивного кашлю при різних захворюваннях органів дихання що супроводжуються бронхоспазмом.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до сальбутамолу інших симпатоміметиків бромгексину гвайфенезину ментолу або до будь-якого з інших компонентів препарату. Коронарна недостатність аритмія інші тяжкі серцево-судинні захворювання гіпертиреоз тяжкі порушення функції печінки виразка шлунка та дванадцятипалої кишки.

Особливі заходи безпеки.

З обережністю необхідно застосовувати гвайфенезин у лікуванні кашлю з надмірним виділенням мокротиння персистуючого чи хронічного кашлю що виникає внаслідок тютюнопаління астми хронічного бронхіту емфіземи.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

У здорових добровольців які приймали дигоксин протягом 10 днів спостерігалося збільшення його концентрації з 16 % до 22 % в сироватці крові після одноразового призначення сальбутамолу.

Діуретики.

Не слід одночасно застосовувати сальбутамол з препаратами для інгалаційного наркозу адреналіном трициклічними антидепресантами та кортикостероїдами.

Також не рекомендується одночасно застосовувати сальбутамол та інші пероральні симпатоміметики оскільки така комбінація може призвести до серцево-судинних порушень.

Бромгексин не призначати одночасно з лікарськими засобами що містять кодеїн. При одночасному застосуванні бромгексину та препаратів що подразнюють травний тракт можливе взаємне посилення подразнювальної дії на слизову оболонку шлунка. Одночасний прийом з антибіотиками (амоксицилін еритроміцин цефуроксим доксициклін) сульфаніламідними препаратами сприяє підвищенню їх концентрації у бронхіальному секреті. При прийомі одночасно з лікарськими засобами що пригнічують кашльовий центр можливе утруднення відходження розрідженого мокротиння (накопичення бронхіального секрету у дихальних шляхах). Можливий одночасний прийом з бронходилататорами.

Гвайфенезин підсилює дію лікарських засобів що пригнічують центральну нервову систему а також етанолу. Також може зумовити хибно-позитивні результати діагностичних тестів при яких визначають 5-гідроксиіндолоцетну та ванілмигдалеву кислоти у сечі.

Немає даних щодо негативної взаємодії ментолу з іншими лікарськими засобами.

Особливості застосування.

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам які хворіють на глаукому.

Дуже рідко на тлі застосування бромгексину мають місце тяжкі шкірні реакції наприклад синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла. При появі змін на шкірі та слизових оболонках слід негайно звернутися до лікаря а застосування препарату припинити.

При порушенні бронхіальної моторики що супроводжується утворенням великої кількості бронхіального секрету (злоякісний синдром війок) препарат слід застосовувати з особливою обережністю через можливий застій секрету.

При порушенні функції нирок (включаючи тяжку ниркову недостатність) або захворюваннях печінки (при печінковій недостатності середнього та легкого ступеня тяжкості) слід застосовувати з особливою обережністю (зменшуючи дозу або збільшуючи інтервал часу між застосуванням).

Рекомендується періодичний контроль функції печінки особливо при тривалому застосуванні.

Перед початком лікування та під час лікування таких хворих необхідно контролювати рівень глюкози в крові.

Повідомлялося про поодинокі випадки виникнення ішемії міокарда асоційованої із застосуванням сальбутамолу. Пацієнтам із хворобами серця (наприклад ішемічна хвороба серця) які лікуються сальбутамолом сульфатом у разі виникнення болю в грудях або інших симптомів що свідчать про загострення хвороби серця слід звернутися за медичною допомогою. Слід звернути увагу на оцінку таких симптомів як ядуха та біль у грудях що можуть бути наслідком як захворювання серця так і захворювань дихальної системи.

Результатом лікування b2-агоністами може бути тяжка гіпокаліємія рекомендується перевіряти рівень калію в сироватці крові.

Як і інші агоністи b-адренорецепторів сальбутамолу сульфат може призводити до оборотних метаболічних змін наприклад до збільшення рівня цукру в крові. У результаті цього були окремі повідомлення про розвиток кетоацидозу у хворих на цукровий діабет. Одночасне застосування кортикостероїдів може загострити цей стан.

Не призначати пацієнтам перед застосуванням наркозу.

Препарат не можна застосовувати хворим з гіпертрофічною кардіоміопатією.

При наявності шлункових кровотеч в анамнезі препарат слід застосовувати під контролем лікаря. При лікуванні препаратом необхідно вживати достатню кількість рідини що збільшує відхаркувальну дію бромгексину.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Слід утримуватись від керування автотранспортом і роботи з іншими механізмами під час лікування препаратом.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим та дітям віком від 12 років застосовувати внутрішньо по 1 таблетці 3 рази на добу.

Тривалість лікування визначається індивідуально.

Діти.

Не призначати препарат дітям віком до 6 років.

Передозування.

Симптоми: збудження сплутаність свідомості пригнічення дихання часте дихання порушення свідомості атаксія диплопія легкий метаболічний ацидоз аритмії біль у грудях гіпотензія аж до шоку прискорене серцебиття тахікардія і сильний тремор особливо в руках. Можливі скарги з боку шлунково-кишкового тракту включаючи нудоту і блювання судоми екстрасистолія сонливість головний біль гіперглікемія болі у животі загострення виразкової хвороби шлунка.

Лікування. Терапія симптоматична спостереження за допомогою електрокардіографії показано для контролю функції серця.

Побічні реакції.

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості що включають у себе висипи свербіж анафілактичні реакції у тому числі анафілактичний шок ангіоневротичний набряк кропив' янку орофарингеальний набряк синдром Лайєлла рідко при пероральному застосуванні сальбутамолу у дітей може виникнути мультиформна еритема синдром Стівенса-Джонсона набряк обличчя.

З боку травного тракту: диспепсичні явища нудота блювання діарея біль у животі загострення виразкової хвороби шлунка/виразок кишечнику гастралгія неприємний присмак у роті.

З боку нервової системи: тремор міалгія головний біль гіперактивність дисгевзія запаморочення неспокій безсоння парестезія ротоглотки.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія периферична вазодилатація порушення серцевого ритму включаючи фібриляцію шлуночків суправентрикулярну тахікардію та екстрасистолію гіпотензія або гіпертензія відчуття серцебиття ішемія міокарда колапс.

З боку дихальної системи: розлади дихання посилення кашлю.

Сальбутамол може спровокувати парадоксальний бронхоспазм що є життєво небезпечним станом. У разі його виникнення необхідно негайно припинити застосування препарату і призначити альтернативне лікування.

Інші:

У деяких пацієнтів може розвинутися транзиторне підвищення рівня амінотрансфераз у крові спричинене бромгексином.

Метилпарагідроксибензоат (Е 218) може спричиняти алергічні реакції (можливо уповільнені).

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 1 або по 2 або по 5 блістерів у картонній упаковці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Гленмарк Фармасьютикалз Лтд./Glenmark Pharmaceuticals Ltd.

Місцезнаходження виробника та його адреси місця провадження діяльності.

2. Селище Кішанпура Бадді-Налагарх Роуд Техсіл Налагарх округ Солан (Х.П.) 174101 Індія/

Village - Kishanpura Baddi-Nalagarh Road Tehsil Nalagarh Disst. Solan H.P. 174101 India.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аскоріл таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аскоріл таблетки №20

Обліковий номер : 439957

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Glenmark (Индия)

Виробник : Glenmark (Индия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/11237/01/01

Назва російською : Аскорил таблетки №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Бромгексин+гвайфенезин+ментол*+сальбутамол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Гвайфенезин

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО