Детальніше

Аскоріл експекторант сироп 100 мл

Обліковий номер: 334794

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Glenmark (Индия)

Виробник: Glenmark (Индия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8670/01/01

Мiжнародна назва : Бромгексин+гвайфенезин+ментол*+сальбутамол

Форма выпуску: Сироп

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АСКОРІЛ ЕКСПЕКТОРАНТ

(ASCORIL EXPECTORANT)

Склад

діючі речовини: 10 мл сиропу містить сальбутамолу сульфату еквівалентно 2 мг сальбутамолу бромгексину гідрохлориду 4 мг гвайфенезину 100 мг ментолу 1 мг

допоміжні речовини: сахароза натрію бензоат (Е 211) лимонної кислоти моногідрат розчин сорбітолу 70 % (Е 420) гліцерин пропіленгліколь кислота сорбінова смакові домішки ананаса та смородини чорної ID 20158 барвник жовтий захід FCF (Е 110) вода очищена.

Лікарська форма Сироп

Фармакотерапевтична група.

Засоби що застосовуються при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Комбінації.

Код АТС R05C A10.

Клінічні характеристики

Показання.

Секретолітична терапія при захворюваннях дихальних шляхів що супроводжуються бронхоспазмом та утворенням в' язкого секрету що важко відділяється: при трахеобронхіті хронічних обструктивних захворюваннях легень бронхіальній астмі емфіземі легенів.

Протипоказання

Підвищена чутливість до сальбутамолу інших симпатоміметиків бромгексину гвайфенезину ментолу або до будь-якого з інших компонентів препарату. Аритмія тяжкі серцево-судинні захворювання гіпертиреоз тяжкі порушення функції печінки виразка шлунка та дванадцятипалої кишки.

Спосіб застосування та дози

Препарат застосовують за призначенням та під наглядом лікаря.

Побічні реакції

З боку імунної системи: реакції гіперчутливості що включають у себе висипи свербіж анафілактичні реакції у тому числі анафілактичний шок ангіоневротичний набряк кропив' янку орофарингеальний набряк синдром Лайєлла рідко при пероральному застосуванні сальбутамолу у дітей може виникнути мультиформна еритема синдром Стівенса-Джонсона набряк обличчя.

З боку травного тракту: диспепсичні явища нудота блювання діарея біль у животі загострення виразкової хвороби шлунка/виразок кишечнику гастралгія неприємний присмак у роті

З боку нервової системи: тремор міалгія головний біль гіперактивність дисгевзія запаморочення неспокій безсоння.

З боку серцево-судинної системи: тахікардія периферична вазодилатація порушення серцевого ритму включаючи фібриляцію шлуночків суправентрикулярну тахікардію та екстрасистолію гіпотензія або гіпертензія відчуття серцебиття ішемія міокарда колапс.

З боку дихальної системи: розлади дихання посилення кашлю.

Сальбутамол може спровокувати парадоксальний бронхоспазм що є життєво небезпечним станом. У разі його виникнення необхідно негайно припинити застосування препарату і призначити альтернативне лікування.

Інші:

У деяких пацієнтів може розвинутися транзиторне підвищення рівня амінотрансфераз у крові спричинене бромгексином.

Передозування.

Симптоми: тахікардія тремор судоми дискомфорт у шлунково-кишковому тракті нудота блювання екстрасистолія гіпотензія біль у грудях гіпокаліємія атаксія диплопія сонливість метаболічний ацидоз часте дихання головний біль серцебиття аритмія гіперглікемія болі у животі загострення виразкової хвороби шлунка збудження сплутаність свідомості та пригнічення дихання.

Лікування. Терапія симптоматична.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовувати.

Діти.

Не призначати препарат дітям віком до 2 років через відсутність досвіду застосування його цій віковій категорії пацієнтів.

Особливості застосування.

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам з есенціальною або симптоматичною гіпертензією ішемічною хворобою серця та з іншими серцево-судинними захворюваннями а також пацієнтам які хворіють на субкомпенсований цукровий діабет глаукому.

Дуже рідко на тлі застосування бромгексину мають місце тяжкі шкірні реакції наприклад синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла. При появі змін на шкірі та слизових оболонках слід негайно звернутися до лікаря а застосування препарату припинити.

При порушенні бронхіальної моторики що супроводжується утворенням великої кількості бронхіального секрету (злоякісний синдром війок) препарат слід застосовувати з особливою обережністю через можливий застій секрету.

При порушенні функції нирок (включаючи тяжку ниркову недостатність) або захворюваннях печінки (при печінковій недостатності середнього та легкого ступеня тяжкості) слід застосовувати з особливою обережністю (зменшуючи дозу або збільшуючи інтервал часу між застосуванням).

Рекомендується періодичний контроль функції печінки особливо при тривалому застосуванні. Пропіленгліколь що входить до складу препарату може викликати у дітей симптоми що нагадують такі як і при вживанні алкоголю.

Препарат містить сахарозу тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості фруктози недостатністю сахарози-ізомальтази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не можна застосовувати препарат.

Перед початком лікування та під час лікування таких хворих необхідно контролювати рівень глюкози в крові.

Повідомлялося про поодинокі випадки виникнення ішемії міокарда асоційованої із застосуванням сальбутамолу. Пацієнтам із хворобами серця (наприклад ішемічна хвороба серця) які лікуються сальбутамолом сульфатом у разі виникнення болю в грудях або інших симптомів що свідчать про загострення хвороби серця слід звернутися за медичною допомогою. Слід звернути увагу на оцінку таких симптомів як ядуха та біль у грудях що можуть бути наслідком як захворювання серця так і захворювань дихальної системи.

2-агоністами може бути тяжка гіпокаліємія рекомендується перевіряти рівень калію в сироватці крові.

Не призначати пацієнтам перед застосуванням наркозу.

Препарат не можна застосовувати хворим з гіпертрофічною кардіоміопатією.

При наявності шлункових кровотеч в анамнезі сироп слід застосовувати під контролем лікаря. При лікуванні препаратом необхідно вживати достатню кількість рідини що збільшує відхаркувальну дію бромгексину.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Під час лікування препаратом краще утримуватись від керування автотранспортом та роботи що потребує точності рухів швидкості реакції та концентрації уваги.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не слід одночасно застосовувати сальбутамол з препаратами для інгалаційного наркозу адреналіном трициклічними антидепресантами та кортикостероїдами.

Бромгексин не призначати одночасно з лікарськими засобами що містять кодеїн. При одночасному застосуванні бромгексину та препаратів що подразнюють травний тракт можливе взаємне посилення подразнюючої дії на слизову оболонку шлунка. Одночасний прийом з антибіотиками (амоксицилін еритроміцин цефуроксим доксициклін) сульфаніламідними препаратами сприяє підвищенню їх концентрації у бронхіальному секреті. При прийомі одночасно з лікарськими засобами що пригнічують кашльовий центр можливе утруднення відходження розрідженого мокротиння (накопичення бронхіального секрету у дихальних шляхах). Можливий одночасний прийом з бронходилататорами.

Гвайфенезин підсилює дію лікарських засобів що пригнічують центральну нервову систему а також етанолу. Також може зумовити хибнопозитивні результати діагностичних тестів при яких визначають 5-гідроксиіндолоцетну та ванілмигдалеву кислоти у сечі.

Немає даних щодо негативної взаємодії ментолу з іншими лікарськими засобами.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

b2

Фармакокінетика. Спеціальні дослідження фармакокінетики препарату не проводились.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора в' язка рідина оранжевого кольору.

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 100 мл або 200 мл у флаконах 1 флакон разом з мірним ковпачком у картонній упаковці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Гленмарк Фармасьютикалз Лтд.

Місцезнаходження.

Plot No. E-37/39 M.I.D.C. Industrial Estate Satpur Nasik- 422 007 Maharashtra India.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аскоріл експекторант сироп 100 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аскоріл експекторант сироп 100 мл

Обліковий номер : 334794

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Glenmark (Индия)

Виробник : Glenmark (Индия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/8670/01/01

Мiжнародна назва : Бромгексин+гвайфенезин+ментол*+сальбутамол

Форма выпуску : Сироп

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО