Детальніше

Антигрипін дитячі шипучі таблетки №10

Обліковий номер: 341637

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Natur Product Europe (Нидерланды)

Виробник: Natur Product Europe (Нидерланды)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/7235/01/01

Мiжнародна назва: Аскорбінова кислота+парацетамол+хлорфенамін

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання: Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АНТИГРИПІН

(ANTIGRIPPIN)

Склад лікарського засобу:

діючі речовини : 1 таблетка шипуча містить парацетамолу 250 мг хлорфенаміну малеату 3 мг кислоти аскорбінової 50 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки шипучі для дітей.

Таблетки округлої форми плоскі зі скошеним краєм і розподільчою рискою з одного боку рожевого кольору зі світлішими і темнішими вкрапленнями розташованими хаотично з фруктовим запахом.

Назва і місцезнаходження виробника.

30 вул. Подточиско 07-300 Острів Мазовецька Польща.

На замовлення та під контролем:

Твеберг 17 5246 XL Розмален Нідерланди.

Фармакотерапевтична група. Анальгетики та антипіретики. Парацетамол комбінації без психолептиків. Код АТС N02В Е51.

Аскорбінова кислота (вітамін С) бере участь у регулюванні окисно-відновних процесів вуглеводного обміну підвищує опірність організму.

Хлорфенамін - блокатор Н1

Препарат добре всмоктується зі шлунково-кишкового тракту при цьому максимальна концентрація парацетамолу у плазмі крові визначається протягом 30-60 хв. Затримка виведення парацетамолу та його метаболітів спостерігається при порушенні функції нирок і у хворих із хронічними захворюваннями печінки.

Показання для застосування.

Протипоказання.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

З обережністю приймати хворим на цукровий діабет.

Алкоголь посилює седативну дію хлорфенаміну малеату гепатотоксичність парацетамолу.

Аскорбінова кислота може змінювати результати лабораторних тестів (глюкози білірубіну крові активності трансаміназ).

Для запобігання передозуванню слід перевірити та виключити всі препарати що містять парацетамол.

Запобіжні заходи.

Вживання алкогольних напоїв або застосування седативних засобів (особливо барбітуратів) підвищує седативний ефект хлорфенаміну малеату отже слід уникати цих речовин під час лікування.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат у даній лікарській формі застосовують тільки дітям.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат у даній лікарській формі застосовують тільки дітям.

Діти.

Спосіб застосування та дози.

Тривалість застосування препарату без консультації з лікарем: не більше 3 днів.

Передозування.

Передозування хлорфенаміну малеату може спричинити судоми (особливо у дітей) порушення свідомості кому.

Існує ризик розвитку інтоксикації в осіб літнього віку та особливо у маленьких дітей (випадки терапевтичного передозування та випадкове отруєння зустрічаються доволі часто).

Передозування парацетамолу може бути летальним.

Симптоми.

Передозування парацетамолу більше 150 мг/кг маси тіла за 1 прийом у дітей спричиняє печінковий цитоліз що може призвести до повного та необоротного некрозу що призводить до гепатоцелюлярної недостатності метаболічного ацидозу енцефалопатії що у свою чергу може призвести до коми та летального наслідку.

У той же час спостерігаються підвищені рівні печінкових трансаміназ лактатдегідрогенази та білірубіну на тлі підвищеного рівня протромбіну що може проявитися через 12-48 годин після застосування.

Невідкладні заходи

-негайна госпіталізація

-визначення початкового рівня парацетамолу у плазмі крові

-негайне введення застосованого лікарського засобу шляхом промивання шлунка

-

-метіонін як симптоматична терапія.

Побічні ефекти.

З боку кровотворної та лімфатичної системи: анемія сульфгемоглобінемія і метгемоглобінемія (ціаноз задишка біль у серці) гемолітична анемія тромбоз гіперпротромбінемія еритроцитопенія тромбоцитопенія агранулоцитоз нейтрофільний лейкоцитоз пурпура лейкопенія.

З боку імунної системи:

З боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до ацетилсаліцилової кислоти та інших НПЗЗ.

З боку травної системи: сухість у роті нудота печія блювання запор біль в епігастрії діарея порушення функції печінки підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (дозозалежний ефект).

З боку нервової системи:

З боку серцево-судинної системи:

З боку обміну речовин: порушення обміну цинку міді.

З боку сечовидільної системи: затримка сечі і утруднення сечовипускання асептична піурія ниркова коліка.

З боку шкіри: екзема.

З боку органів зору: сухість очей мідріаз порушення акомодації.

При тривалому застосуванні у великих дозах: ушкодження гломерулярного апарату нирок кристалурія утворення уратних цистинових та/або оксалатних конкрементів у нирках і сечовивідних шляхах ушкодження інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія глюкозурія) та порушення синтезу глікогену аж до розвитку цукрового діабету.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Небажані комбінації.

Через наявність хлорфенаміну малеату етанол підвищує седативний ефект Н1

Комбінації що слід брати до уваги.

Через наявність хлорфенаміну малеату інші седативні засоби можуть спричинити пригнічення центральної нервової системи це такі препарати як: похідні морфіну (аналгетики засоби що пригнічують кашель та замісна терапія) нейролептики барбітурати бензодіазепіни анксіолітики інші ніж бензодіазепіни (наприклад мепробамат) снодійні засоби седативні антидепресанти (амітриптилін доксепін міансерин міртазапін триміпрамін) седативні Н1-блокатори антигіпертензивні засоби центральної дії баклофен та талідомід.

Через наявність хлорфенаміну малеату лікарські засоби що чинять атропіноподібну дію такі як: іміпрамінові антидепресанти більшість атропінових Н1-блокаторів антихолінергічні антипаркінсонічні засоби атропінові спазмолітики дизопрамід фенотіазинові нейролептики та клозапін можуть додавати небажаних атропінових ефектів наприклад затримку сечі запор та сухість у роті.

При одночасному прийомі з пероральними антикоагулянтами існує ризик їх посиленої дії та підвищений ризик кровотечі при прийомі парацетамолу у максимальних дозах (4 г/добу) протягом щонайменше 4 днів. Слід регулярно проводити перевірку МНВ (міжнародного нормалізованого відношення). При необхідності дозу перорального антикоагулянту можна відрегулювати під час прийому парацетамолу та після припинення лікування парацетамолом.

Прийом парацетамолу може впливати на результати визначення глюкози у крові за методом глюкозооксидази-пероксидази з аномально високими концентраціями.

Прийом парацетамолу може впливати на результати визначення сечовини у крові за методом фосфорновольфрамової кислоти.

Не застосовувати одночасно з алкоголем.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Упаковка.

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Антигрипін дитячі шипучі таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Антигрипін дитячі шипучі таблетки №10

Обліковий номер: 341637

Товару немає в наявності
Natur Product Europe (Нидерланды)

Виробник: Natur Product Europe (Нидерланды)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/7235/01/01

Мiжнародна назва: Аскорбінова кислота+парацетамол+хлорфенамін

Форма выпуску: Таблетки

Температура зберiгання: Не вище +25