Детальніше

Антифлу Кідс порошок пакетики №5

Обліковий номер: 329955

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Sagmel (США)

Виробник: Sagmel (США)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/8974/01/01

Назва російською: Антифлу® кидс порошок д/ор. р-ра по 12 г в пак. №5

Мiжнародна назва: Аскорбінова кислота+парацетамол+хлорфенамін

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина: Парацетамол

Фрамацевтична форма: Порошок

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АНТИФЛУ&reg КІДС

(ANTIFLU KIDS)

Склад:

діючі речовини: 1 пакет містить ацетамінофену 160 мг аскорбінової кислоти 50 мг хлорфеніраміну малеату 1 мг

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна кремнію діоксид кремнію діоксид колоїдний безводний натрію цитрат дигідрат крохмаль кукурудзяний цукор кондитерський цукроза титану діоксид (Е 171) кальцію фосфат спеціальний червоний АС (Е 129) ароматизатор малиновий.

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: сипучий порошок білого або майже білого кольору що містить кристалічні частки з легким запахом малини.

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Ацетамінофен має знеболювальний жарознижувальний і слабкий протизапальний ефект. Механізм його дії полягає у пригніченні синтезу простагландинів та впливі на центр терморегуляції у гіпоталамусі.

Аскорбінова кислота (вітамін С) як ключовий компонент системи антиоксидантного та імунного захисту підвищує адаптаційні можливості організму збільшує його опірність до інфекцій. Бере активну участь у регуляції окисно-відновних процесів в обміні вуглеводів у синтезі стероїдних гормонів катехоламінів та згортанні крові. Посилює синтез колагену стимулює процеси регенерації нормалізує проникність капілярів.

1гістамінових рецепторів. Чинить протиалергічну дію усуває ринорею сльозотечу та свербіж в очах і носі. Терапевтичний ефект розвивається протягом однієї години після перорального застосування та триває протягом 24 годин.

Складові препарату метаболізуються незалежно один від одного.

Фармакокінетика.

Хлорфеніраміну малеат метаболізується у печінці. Період напіввиведення становить 8 годин. Хлорфеніраміну малеат та його метаболіти виводяться з сечею.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до інгредієнтів препарату або до інших антигістамінних засобів тяжкі порушення функції печінки та/або нирок алкоголізм уроджений дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази вроджена гіпербілірубінемія порушення кровотворення захворювання крові виражена лейкопенія анемія схильність до тромбозів тяжкі порушення серцевої провідності декомпенсована серцева недостатність гіпертиреоз обструкція шийки сечового міхура пілородуоденальна обструкція тромбоз тромбофлебіт тяжкі форми цукрового діабету закритокутова глаукома виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки в стадії загострення дитячий вік до 2 років.

Не застосовувати разом з інгібіторами моноаміноксидази (МАО) та протягом 2 тижнів після припинення застосування інгібіторів МАО.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з ацетамінофеном можливі такі види взаємодій:

Одночасне застосування АнтифлуКідс з наступними лікарськими засобами може значно збільшити пригнічувальну дію хлорфеніраміну малеату: снодійні заспокійливі засоби нейролептики транквілізатори.

Особливості застосування.

Слід уникати одночасного застосування з іншими препаратами призначеними для симптоматичного лікування застуди та грипу лікарськими засобами що містять парацетамол. Не перевищувати зазначеної дози та тривалість курсу лікування.

Тривале застосування високих доз може призводити до ураження печінки та нирок велика кількість лікарських засобів що застосовують одночасно алкоголізм алкогольне ураження печінки сепсис або цукровий діабет можуть підвищувати ризик гепатотоксичності парацетамолу у терапевтичних дозах. Необхідно порадитися з лікарем стосовно можливості застосування препарату пацієнтам із порушеннями функції нирок та печінки легкого та середнього ступеня тяжкості.

Цей лікарський засіб не рекомендується застосовувати одночасно з седативними або снодійними засобами.

Перед застосуванням препарату необхідно порадитися з лікарем якщо пацієнт застосовує варфарин чи подібні препарати які мають антикоагулянтний ефект.

Парацетамол може впливати на результати лабораторних досліджень щодо вмісту в крові глюкози та сечової кислоти.

Якщо за рекомендацією лікаря препарат застосовують протягом тривалого періоду необхідно контролювати функціональний стан печінки та картину периферичної крові.

Дуже рідко повідомлялося про випадки тяжких шкірних реакцій. При почервонінні шкіри появі висипань пухирців або лущенні необхідно припинити застосування парацетамолу та негайно звернутися за медичною допомогою.

1 пакет (1 доза) містить 11 6 г цукру що потрібно враховувати хворим на цукровий діабет та пацієнтам які знаходяться на дієті зі зниженим вмістом цукру. З обережністю приймати хворим на цукровий діабет. Одночасний прийом препарату з лужним питтям зменшує всмоктування аскорбінової кислоти тому не слід запивати порошок лужною мінеральною водою. Також всмоктування аскорбінової кислоти може порушуватися при кишкових дискінезіях ентеритах та ахілії.

Не слід застосовувати цей лікарський засіб при непереносимості фруктози синдромі мальабсорбції глюкози-галактози або недостатності сахарози-ізомальтози через вміст сахарози (цукрози). Якщо у Вас встановлена непереносимість деяких цукрів проконсультуйтеся з лікарем перш ніж приймати цей лікарський засіб.

У випадку високої температури тіла або тривалої гарячки що зберігається протягом 3 днів на тлі застосування препарату або при появі ознак суперінфекції слід звернутися до лікаря.

Аскорбінова кислота може змінювати результати лабораторних тестів (глюкози білірубіну крові активності трансаміназ).

Не приймати препарат з іншими засобами що містять парацетамол. Якщо симптоми не зникають слід звернутися до лікаря. Якщо головний біль стає постійним також слід звернутися до лікаря.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не застосовують.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Подальше застосування можливе лише під наглядом лікаря.

Діти.

Не застосовувати дітям віком до 2 років.

Передозування.

Симптомами передозування зумовленими дією ацетамінофену у перші 24 години є блідість нудота блювання анорексія та абдомінальний біль (біль у животі). При прийомі великих доз можуть також спостерігатися психомоторне збудження або пригнічення центральної нервової системи підвищене потовиділення запаморочення і порушення сну.

Застосування 5 г або більше парацетамолу може призвести до ураження печінки у пацієнтів з факторами ризику (тривале лікування карбамазепіном фенобарбіталом фенітоїном примідоном рифампіцином звіробоєм або іншими лікарськими засобами що індукують ферменти печінки регулярний прийом надмірних кількостей етанолу глутатіонова кахексія (розлади травлення муковісцидоз ВІЛ-інфекція голодування кахексія).

При тривалому застосуванні у високих дозах можливі апластична анемія панцитопенія агранулоцитоз нейтропенія лейкопенія тромбоцитопенія.

Невідкладна допомога. Пацієнта слід негайно доставити у лікарню навіть якщо відсутні ранні симптоми передозування. Симптоми можуть бути обмежені нудотою та блюванням або можуть не відображати тяжкості передозування чи ризику ураження органів. Слід розглянути лікування активованим вугіллям якщо надмірна доза парацетамолу була прийнята у межах 1 години. Концентрацію парацетамолу у плазмі крові слід вимірювати через 4 години або пізніше після прийому (більш ранні концентрації є недостовірними). Промивання шлунка необхідно провести протягом 6 годин після підозрюваного передозування ацетамінофену. Цитотоксичні ефекти можна зменшити шляхом введення метіоніну орально або внутрішньовенного введення цистеаміну або Nацетилцистеїну протягом 8 годин після передозування. Ефективність антидоту різко знижується після цього періоду.

Симптоми передозування аскорбіновою кислотою: при одноразовому застосуванні надмірних доз препарату можливі нудота блювання здуття і біль у животі свербіж висип на шкірі підвищена збудливість. При тривалому застосуванні у високих дозах можливі пригнічення інсулярного апарату підшлункової залози (необхідно контролювати її функцію) розвиток циститу прискорення утворення конкрементів (уратів оксалатів).

Високі дози аскорбінової кислоти можуть спричинити тимчасову осмотичну діарею та шлунково-кишкові розлади.

Лікування: промити шлунок дати хворому лужний напій активоване вугілля або інші абсорбенти.

Побічні реакції.

У більшості випадків лікарський засіб переноситься добре.

Можуть спостерігатися такі небажані ефекти:

з боку системи крові: анемія сульфгемоглобінемія та метгемоглобінемія (ціаноз диспное серцевий біль) гемолітична анемія (у разі якщо пацієнт має дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази) тромбоцитопенія тромбоцитоз гіперпротромбінемія еритропенія нейтрофільний лейкоцитоз агранулоцитоз тромбоцитопенічна пурпура лейкопенія синці чи кровотечі

з боку дихальної системи: бронхоспазм у пацієнтів чутливих до ацетилсаліцилової кислоти або до інших нестероїдних протизапальних засобів

з боку травного тракту: нудота блювання сухість у роті дискомфорт і біль в епігастральній ділянці гіперсалівація зниження апетиту печія діарея порушення функції

печінки

з боку ендокринної системи: гіпоглікемія аж до гіпоглікемічної коми ушкодження інсулярного апарату підшлункової залози (гіперглікемія глюкозурія) та порушення синтезу глікогену аж до появи цукрового діабету

з боку гепатобіліарної системи: підвищення активності печінкових ферментів як правило без розвитку жовтяниці гепатонекроз (дозозалежний ефект)

з боку імунної системи: реакції гіперчутливості (включаючи алергічні реакції) анафілактичні реакції та анафілактичний шок

з боку нервової системи: головний біль запаморочення психомоторне збудження і порушення орієнтації занепокоєність відчуття страху розлади сну сонливість безсоння сплутаність свідомості кома судоми дискінезія зміни поведінки

з боку сечовидільної системи:

з боку органів зору: порушення акомодації сухість очей мідріаз

з боку обміну речовин: порушення обміну цинку міді гіпокаліємія

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Порошок дозований по 12 г у пакетах з паперу ламінованого алюмінієвою фольгою та поліетиленом. По 5 пакетів у картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Контракт Фармакал Корпорейшн США/ Contract Pharmacal Corporation USA.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

135 Адамс Авеню Хопог Нью-Йорк 11788 США/

135 Adams Avenue Hauppauge New York 11788 USA.

Заявник.

Байєр Консьюмер Кер АГ Швейцарія/ Bayer Consumer Care AG Switzerland.

Місцезнаходження заявника та його адреса місця провадження діяльності.

Петер Меріан-Штрассе 84 4052 Базель Швейцарія/

Peter Merian-Strasse 84 4052 Basel Switzerland.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Антифлу Кідс порошок пакетики №5

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Антифлу Кідс порошок пакетики №5

Обліковий номер: 329955

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Sagmel (США)

Виробник: Sagmel (США)

№ Реєстраційного посвідчення: UA/8974/01/01

Назва російською: Антифлу® кидс порошок д/ор. р-ра по 12 г в пак. №5

Мiжнародна назва: Аскорбінова кислота+парацетамол+хлорфенамін

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина: Парацетамол

Фрамацевтична форма: Порошок

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО