Детальніше

Андипал В таблетки №10

Обліковий номер: 327302

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Монфарм (Украина, Монастырище)

Виробник: Монфарм (Украина, Монастырище)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6175/01/01

Назва російською: Андипал-в таблетки №10

Мiжнародна назва : Бендазол+метамізол натрій+папаверин*

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Бендазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

Інструкція&nbsp андипал-в (andipalum-v)&nbsp таблетки

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діючі речовини андипал-в: метамізол натрію (анальгін) бендазолу гідрохлорид папаверину гідрохлорид

1 таблетка містить метамізолу натрію (анальгіну) 250 мг (0,25 г), бендазолу гідрохлориду &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp 20 мг (0,02 г), папаверину гідрохлориду 20 мг (0,02 г)

допоміжні речовини&nbsp андипал-в: крохмаль картопляний, кальцію стеарат, тальк.&nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp

Лікарська форма

Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки андипал-в білого або білого зі слабким жовтуватим відтінком кольору, з плоскою поверхнею, скошеними краями та рискою.

Фармакотерапевтична група

Аналгетики та антипіретики.

Код АТХ &nbsp N02B B52.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Комбінований препарат андипал-в з аналгезивним, спазмолітичним і судинорозширювальним ефектами, зумовленими специфічною дією його компонентів.&nbsp Андипал-в чинить також антигіпертензивну&nbsp та жарознижувальну дію.

Метамізол натрію &ndash нестероїдний протизапальний засіб (НПЗЗ) групи похідних піразолону, проявляє протизапальний, аналгетичний та жарознижувальний ефекти, механізм дії яких зумовлений інгібуванням ЦОГ і блокуванням синтезу простагландинів з арахідонової кислоти, а також порушенням проведення больових екстра- та пропріорецептивних імпульсів, підвищенням порога збудливості таламічних центрів больової чутливості, збільшенням тепловіддачі.

Бендазолу гідрохлорид володіє судинорозширювальним, спазмолітичним, гіпотензивним ефектом, а також чинить стимулювальну дію на функції спинного мозку і сприяє відновленню функцій периферичних нервів, чинить помірну імуностимулювальну дію.

Папаверину гідрохлорид володіє міотропним, спазмолітичним, гіпотензивним ефектом. Блокує фосфодіестеразу, сприяє накопиченню цАМФ і зниженню вмісту кальцію в клітині, розслабляє гладкі м&acute язи судин і внутрішніх органів.

Фармакокінетика.

При прийомі внутрішньо швидко і повністю абсорбується. У стінках кишечнику гідролізується з утворенням активного метаболіту. Дія розвивається через 20-40 хвилин і досягає максимуму через 2 години.&nbsp Метаболізується у печінці. Екскретується&nbsp нирками.

Показання

Больовий синдром, пов&acute язаний зі спазмом судин або гладких м&acute язів внутрішніх органів.

Протипоказання

Відома або підозрювана гіперчутливість до будь-якої з речовин андипал-в, що входять до складу препарату Андипал-в, похідних піразолону (бутадіон, трибузон, антипірин) підозра на гостру хірургічну патологію захворювання, що протікають зі зниженням м&rsquo язового тонусу, судомним синдромом глаукома, черепно-мозкова травма, тяжка серцева недостатність, АV-блокада, артеріальна гіпотензія, цукровий діабет, гіпотиреоз, недостатність надниркових залоз, гіпертрофія передміхурової залози, вроджена недостатність глюкозо-6-фосфатдегідрогенази, анемія будь-якої етіології, цитостатична або інфекційна нейтропенія, лейкопенія, агранулоцитоз, тромбоцитопенія, гепатопорфірія, виражені порушення функції печінки та нирок, порфірія, хронічний нефрит з набряками і порушеннями азотовидільної функції нирок, бронхіальна астма, коматозний стан, пригнічення дихання, бронхообструктивний синдром, виразка шлунка і дванадцятипалої кишки, що супроводжується кровотечею гіпотонічний коліт, звичний запор одночасне застосування інгібіторів моноаміноксидази (МАО). Вік понад&nbsp &nbsp 75 років (ризик гіпертермії).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Рентгеноконтрастні речовини, колоїдні кровозамінники, пеніцилін: не слід застосовувати в ході лікування метамізолом натрію.

Нестероїдні протизапальні препарати: потенціюється їх знеболювальна та жарознижувальна дія та збільшується імовірність адитивних небажаних побічних ефектів.

Пероральні гіпоглікемічні препарати, непрямі антикоагулянти, глюкокортикостероїди, фенітоїн, індометацин: метамізол натрію збільшує активність цих препаратів шляхом витіснення їх зі зв&rsquo язку з білком.

Метотрексат: метамізол натрію у високих дозах може призвести до збільшення концентрації метотрексату у плазмі крові та посилення його токсичних ефектів (насамперед на травний тракт і систему кровотворення).

Діуретики (фуросемід): можливе зниження діуретичного ефекту.

Сульфаніламідні цукрознижувальні препарати: посилення гіпоглікемічної дії.

Етанол: метамізол натрію посилює його седативну дію.

Леводопа, метилдопа: зниження гіпотензивного ефекту метилдопи та антипаркінсонічного ефекту леводопи.

Циклоспорин: при одночасному застосуванні знижується концентрація циклоспорину в крові.

Нітрофурантоїн: є дані про розвиток гепатиту при сумісному застосуванні з препаратом Андипал-в.

Сарколізин, тіамазол (метімазол), препарати, що пригнічують активність кісткового мозку, у т. ч. препарати золота: збільшується імовірність гематотоксичності, у т. ч. розвитку лейкопенії.

Фенілбутазон, глютетимід, барбітурати та інші індуктори мікросомальних ферментів печінки зменшують ефективність метамізолу натрію.

Седативні засоби, транквілізатори (діазепам, триметозин тощо), кодеїн, анаприлін, блокатори Н2-гістамінових рецепторів та пропранолол посилюють знеболювальну дію метамізолу натрію.

Трициклічні антидепресанти (амітриптилін, доксепін тощо), гормональні контрацептиви та алопуринол: одночасне застосування метамізолу натрію з цими препаратами може призвести до посилення його токсичності.

Гіпотензивні препарати (засоби, що впливають на ренін-ангіотензинову систему), антидепресанти, спазмолітичні, седативні, діуретичні засоби, салуретики, прокаїнамід, резерпін, хінідин, фентоламін: посилення гіпотензивного ефекту.

Хлорпромазин або інші похідні фенотіазину: можливий розвиток вираженої гіпотермії.

Фентоламін: потенціює дію папаверину на печеристі тіла статевого члена.

Серцеві глікозиди: виражене посилення скорочувальної функції міокарда внаслідок зменшення загального периферичного опору судин.

Морфін: можливе зниження спазмолітичної активності папаверину.

Адсорбенти, в&rsquo яжучі та обволікаючі засоби: зменшення всмоктування препарату Андипал-в з травного тракту.

Ефективність препарату Андипал-в знижується при тютюнопалінні.

Необхідна обережність при одночасному застосуванні препарату Андипал-в із саліцилатами.

Особливості застосування

Не слід перевищувати рекомендовані дози препарату Андипал-в. Оскільки метамізол натрію має протизапальні і знеболювальні властивості, він може маскувати ознаки інфекції, симптоми неінфекційних захворювань і ускладнень з больовим синдромом, що може утруднити їх діагностику. Не застосовувати препарат андипал-в для зняття гострого болю у животі до з&rsquo ясування причини.

При застосуванні лікарського засобу андипал-в слід відмовитися від вживання алкоголю та препаратів, що пригнічують центральну нервову систему.

Препарат Андипал-в слід застосовувати з обережністю пацієнтам:

  • з наявними алергічними захворюваннями (у т. ч. полінозом) або з такими захворюваннями в анамнезі через підвищення ризику алергічних реакцій
  • із запальними захворюваннями кишечнику, включаючи неспецифічний виразковий коліт та хворобу Крона
  • із серцево-судинною недостатністю
  • зі схильністю до артеріальної гіпотензії
  • з надшлуночковою тахікардією
  • із захворюванням нирок в анамнезі (пієлонефрит, гломерулонефрит)
  • з порушеннями функції печінки та/або нирок.

Андипал-в з обережністю застосовувати пацієнтам з тривалим алкогольним анамнезом, ослабленим особам особам літнього віку через ризик виникнення гіпертермії та підвищення частоти побічних реакцій, особливо з боку травного тракту при одночасному застосуванні цитостатичних лікарських засобів (тільки під контролем лікаря). Лікарський засіб застосовувати з обережністю при зниженні перистальтики кишечнику.

Слід негайно відмінити Андипал-в та невідкладно звернутися до лікаря при появі невмотивованого ознобу, гарячки, болю в горлі, утрудненого ковтання, кровоточивості ясен, зблідненні шкірних покривів, при появі висипань на шкірі та слизових оболонках, астенії, при розвитку вагініту або проктиту. При появі симптомів порушення функції печінки, зокрема шлунково-кишкових розладів, жовтяниці та підвищення рівня печінкових ферментів, необхідно припинити застосування препарату. Слід повідомити лікаря про виникнення таких симптомів: припливи, пітливість, головний біль, підвищена втомлюваність, жовтяниця, нудота, дискомфорт у ділянці шлунка, запор.

При застосуванні препарату Андипал-в можливе забарвлення сечі в червоний колір за рахунок виведення метаболіту метамізолу натрію, що не має клінічного значення. При прийомі препарату Андипал-в можливий розвиток ортостатичної гіпотензії.

При застосуванні препарату Андипал-в необхідно контролювати склад периферичної крові (лейкоцитарну формулу).

Не слід застосовувати&nbsp Андипал-в довше встановленого терміну без консультації з лікарем. Не рекомендується регулярне тривале застосування препарату&nbsp Андипал-в через мієлотоксичність метамізолу натрію. При тривалому застосуванні препарату&nbsp Андипал-в (більше 7 діб) необхідно контролювати склад периферичної крові (через мієлотоксичність метамізолу), функцію нирок та печінки.

При застосуванні андипал-в дітям потрібно проводити постійний лікарський контроль.

Паління погіршує ефективність препарату Андипал-в.

Якщо ознаки захворювання не почнуть зникати або, навпаки, стан здоров&rsquo я погіршиться, або з&rsquo являться небажані явища, необхідно призупинити застосування препарату&nbsp Андипал-в та звернутися за консультацією до лікаря щодо подальшого застосування.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не рекомендується застосовувати андипал-в у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або&nbsp іншими механізмами

Під час лікування препаратом&nbsp Андипал-в слід уникати керування автотранспортом та роботи зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям віком від 12 років застосовувати андипал-в внутрішньо по 1-2 таблетки 2-3 рази на добу. Максимальна добова доза становить 6 таблеток.

Курс лікування залежить від характеру і перебігу захворювання, досягнутого ефекту, характеру комплексної фармакотерапії, що застосовується, але тривалість лікування не має перевищувати 3 діб.

Діти

Не рекомендується застосовувати Андипал-в дітям віком до 12 років.&nbsp

Передозування

Симптоми: гіпотермія, виражене зниження артеріального тиску, аритмія, тахікардія, часткова або повна атріовентрикулярна блокада, гострий агранулоцитоз, нейтропенія, геморагічний синдром, параліч дихальних м&rsquo язів, гіпервентиляція, зниження перфузії тканин, головний біль, неспокій, загальмованість, сонливість, запаморочення, марення, порушення свідомості, порушення зору, атаксія, ністагм, диплопія, шум у вухах, пригнічення центральної нервової системи, судомний синдром, колапс, кома, ціаноз, метаболічний ацидоз, гіперглікемія, гіперкаліємія, олігурія, анурія, дисфагія, нудота, блювання, діарея, запор, розлади шлунково-кишкового тракту, гастралгія, гастрит, порушення функції печінки, гостра ниркова та/або печінкова недостатність, висипання на шкірі, задишка, помірна ядуха, почервоніння шкіри, загальна слабкість, відчуття серцебиття, відчуття жару, підвищена пітливість.

Лікування: відміна препарату Андипал-в, індукція блювання, промивання шлунка, підтримання артеріального тиску, прийом ентеросорбентів, сольових проносних засобів, проведення форсованого діурезу, симптоматична терапія, яка спрямована на підтримання життєво важливих функцій. У тяжких випадках можливий гемодіаліз, гемоперфузія, перитонеальний діаліз.

При перших симптомах передозування андипал-в слід негайно звернутися по медичну допомогу.

Побічні реакції

З боку імунної системи: можливі прояви реакцій гіперчутливості, у тому числі висипання на шкірі та слизових оболонках, свербіж, почервоніння обличчя, гіперемія шкіри, кропив&rsquo янка, кон&rsquo юнктивіт, печіння у горлі, сухий кашель, нежить, утруднене дихання, ангіоневротичні набряки, бронхоспастичний синдром, анафілактичний шок, синдром Стівенса-Джонсона, синдром Лайєлла.

З боку центральної нервової системи: сонливість, посилене потовиділення, запаморочення, головний біль, анорексія.

З боку серцево-судинної системи: AV-блокада, аритмії, шлуночкова екстрасистолія, зменшення серцевого викиду, зниження артеріального тиску, біль у ділянці серця, припливи, відчуття серцебиття, відчуття жару, гіпертермія, слабкість, оніміння, тремор, втрата свідомості при тривалому застосуванні &ndash погіршення показників ЕКГ, фібриляції шлуночків, асистолія, тріпотіння шлуночків, ортостатична гіпотензія, колапс, апное.

З боку системи крові та лімфатичної системи: при тривалому застосуванні можливі лейкопенія, гранулоцитопенія, агранулоцитоз, анемія, тромбоцитопенія еозинофілія.

З боку травного тракту: сухість у ротовій порожнині, нудота, дискомфорт у ділянці шлунка, запор, підвищена активність печінкових трансаміназ, жовтяниця, гепатит.

З боку гепатобіліарної системи: гепатит.

З боку сечовидільної системи: зазвичай у пацієнтів із порушеннями функцій нирок та/або при застосуванні надмірних доз &ndash транзиторна олігурія, анурія, протеїнурія, інтерстиціальний нефрит, забарвлення сечі в червоний колір.

У разі появи будь-яких небажаних реакцій необхідно припинити застосування препарату&nbsp Андипал-в та&nbsp обов&rsquo язково звернутися до лікаря.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання

В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС. &nbsp

Зберігати Андипал-в в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 10 таблеток у стрипах

по 10 таблеток у стрипі по 1 стрипу у паперовому конверті

по 10 таблеток у стрипі по 2, або по 10 стрипів у пачці з картону

по 10 таблеток у блістері по 1, або по 2, або по 10 блістерів у пачці з картону.

Категорія відпуску

Без рецепта &ndash №10.

За рецептом &ndash №20, №100.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Андипал В таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Андипал В таблетки №10

Обліковий номер : 327302

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Монфарм (Украина, Монастырище)

Виробник : Монфарм (Украина, Монастырище)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6175/01/01

Назва російською : Андипал-в таблетки №10

Мiжнародна назва : Бендазол+метамізол натрій+папаверин*

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Бендазол

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО