Детальніше

Амприл 2.5 мг таблетки №30

Обліковий номер: 413982

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

KRKA (Словения)

Виробник: KRKA (Словенія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4903/01/02

Назва російською: Амприл® таблетки по 2,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Раміприл

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Рамиприл

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Амприл&reg

(Ampril)

Склад:

діюча речовина: раміприл

1 таблетка містить раміприлу 1 25 мг або 2 5 мг або 5 мг або 10 мг

допоміжні речовини:

таблетки по 1 25 мг і 10 мг

таблетки по 2 5 мг: натрію гідрокарбонат лактози моногідрат натрію кроскармелоза крохмаль прежелатинізований натрію стеарилфумарат Pigment Blend PB 22886 Yellow (містить лактози моногідрат заліза оксид жовтий (Е 172))

таблетки по 5 мг: натрію гідрокарбонат лактози моногідрат натрію кроскармелоза крохмаль прежелатинізований натрію стеарилфумарат Pigment blend PB 24899 Pink (містить лактози моногідрат заліза оксид жовтий (Е 172) заліза оксид червоний (Е 172)).

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки по 1 25 мг

таблетки по 2 5 мговальні плоскі таблетки без оболонки жовтого кольору

таблетки по 5 мг

таблетки по 10 мг

Фармакотерапевтична група. Засоби що діють на ренін-ангіотензивну систему. Інгібітори АПФ. Раміприл. Код АТХ С09А А05.

Фармакодинаміка.

У пацієнтів з гіпертензією антигіпертензивна та гемодинамічна дія раміприлу зумовлена розширенням стійких судин і зниженням загального периферичного опору судин у результаті чого поступово зменшується артеріальний тиск. Частота серцевих скорочень здебільшого не змінюється. Протягом тривалого лікування відбувається зменшення гіпертрофії лівого шлуночка без впливу на функцію серця. Гіпотензивна дія після прийому одноразової дози проявляється через 1-2 години після введення досягає максимуму в межах 3-6 годин і триває зазвичай протягом 24 годин. Раміприл є також ефективним препаратом для лікування застійної серцевої недостатності. У пацієнтів з клінічними ознаками хронічної серцевої недостатності після гострого інфаркту міокарда він зменшує ризик раптової смерті прогресування серцевої недостатності до тяжкої або стійкої серцевої недостатності і зменшує частоту госпіталізацій з приводу серцевої недостатності.

Фармакокінетика.

Раміприл метаболізується у печінці. Основним метаболітом є раміприлат потужність якого як інгібітора АПФ у 6 разів більша порівняно з раміприлом. Крім раміприлату були також виявлені неактивні метаболіти (дикетопіперазиновий ефір та дикетопіперазинова кислота а також сполуки).

Максимальна концентрація раміприлату в сироватці крові досягається через 2-4 години після введення постійна концентрація у сироватці досягається через 4 дні.

Раміприл і раміприлат в основному виводяться із сечею (приблизно 60 %) переважно у вигляді метаболітів і менш ніж 2 % від введеної дози виводиться у вигляді незміненого раміприлу.

Раміприлат виводиться у кілька стадій. Після введення раміприлу у терапевтичній дозі кінцевий період напіввиведення становить від 13 до 17 годин.

Дослідження серед здорових добровольців віком від 65 до 76 років показали що кінетика раміприлу та раміприлату у цій категорії така ж сама що й серед молодих здорових добровольців.

Клінічні характеристики.

Показання.

  • Лікування артеріальної гіпертензії.
  • Профілактика серцево-судинних захворювань: зниження частоти виникнення серцево-судинних захворювань та смертності у пацієнтів з:

-вираженим серцево-судинним захворюванням атеротромботичного генезу (наявність в анамнезі ішемічної хвороби серця або інсульту чи захворювання периферичних судин)

-

  • Лікування захворювання нирок:

-початкова клубочкова діабетична нефропатія про яку свідчить наявність мікроальбумінурії

-

-

  • Лікування серцевої недостатності яка супроводжується клінічними проявами.
  • Вторинна профілактика після перенесеного гострого інфаркту міокарда: зменшення смертності під час гострої стадії інфаркту міокарда у пацієнтів з клінічними ознаками серцевої недостатності за умови початку лікування більш ніж через 48 годин після виникнення гострого інфаркту міокарда.

Протипоказання.

Наявність в анамнезі ангіоневротичного набряку (спадкового ідіопатичного чи раніше перенесеного на тлі застосування інгібіторів АПФ або антагоністів рецепторів ангіотензину ІІ).

Значний двосторонній стеноз ниркових артерій або стеноз ниркової артерії при наявності єдиної функціонуючої нирки.

Раміприл не слід застосовувати пацієнтам із артеріальною гіпотензією або гемодинамічно нестабільними станами.

Протипоказані комбінації.

Комбінації що вимагають запобіжних заходів.

Солі калію гепарин калійзберігаючі діуретики та інші активні речовини що збільшують рівень калію у плазмі крові (включаючи антагоністи ангіотензину ІІ триметоприм такролімус циклоспорин). Може виникнути гіперкаліємія тому потрібно ретельно контролювати рівень калію у плазмі крові.

Антигіпертензивні лікарські засоби (наприклад діуретики) та інші речовини здатні знижувати артеріальний тиск (наприклад нітрати трициклічні антидепресанти анестетики алкоголь баклофен альфузозин доксазозин празозин тамсулозин теразозин

. Рекомендується ретельно контролювати артеріальний тиск.

Алопуринол імунодепресанти кортикостероїди прокаїнамід цитостатики та інші речовини що можуть спричиняти зміни картини крові.

Солі літію. Інгібітори АПФ можуть зменшити екскрецію літію що може призвести до збільшення токсичності літію. Необхідно ретельно контролювати рівень літію.

Протидіабетичні засоби включаючи інсулін. Можуть виникнути гіпоглікемічні реакції. Рекомендується ретельно контролювати рівень глюкози у крові.

Нестероїдні протизапальні препарати (НПЗП) і ацетилсаліцилова кислота.

Сіль. При надмірному споживанні солі можливе послаблення гіпотензивного ефекту препарату.

Специфічна гіпосенсибілізація. Внаслідок інгібування АПФ зростає імовірність виникнення і тяжкість анафілактичних і анафілактоїдних реакцій на отруту комах. Вважається що такий ефект може також спостерігатися і щодо інших алергенів.

Особливі категорії пацієнтів.

Пацієнти у яких існує особливий ризик виникнення артеріальної гіпотензії.

Пацієнти зі значним підвищенням активності ренін-ангіотензин-альдостеронової системи. У пацієнтів зі значним підвищенням активності ренін-ангіотензин-альдостеронової системи існує ризик раптового значного зниження артеріального тиску та погіршення функції нирок внаслідок пригнічення АПФ особливо якщо інгібітор АПФ чи супутній діуретик призначають вперше або вперше підвищують дозу. Суттєвого підвищення активності ренін-ангіотензин-альдостеронової системи яке потребує медичного нагляду в тому числі постійного контролю артеріального тиску можна очікувати наприклад у пацієнтів:

Транзиторна або персистуюча серцева недостатність після інфаркту міокарда.

Пацієнти у яких існує ризик виникнення серцевої або церебральної ішемії у випадку гострої артеріальної гіпотензії. У початковій фазі лікування потрібен особливий медичний нагляд.

Пацієнти літнього віку.

Хірургічне втручання. Якщо це можливо то лікування інгібіторами ангіотензинперетворювального ферменту такими як раміприл слід припинити за 1 день до проведення хірургічного втручання.

Контроль функції нирок.

Ангіоневротичний набряк.

Анафілактичні реакції під час десенсибілізації.

Гіперкаліємія.

Нейтропенія/агранулоцитоз.

Етнічні відмінності. Інгібітори АПФ частіше спричиняють ангіоневротичний набряк у пацієнтів негроїдної раси ніж у представників інших рас. Як і інші інгібітори АПФ гіпотензивна дія раміприлу може бути менш вираженою у пацієнтів негроїдної раси порівняно із представниками інших рас. Це може бути обумовлено тим що у пацієнтів негроїдної раси з артеріальною гіпертензією частіше спостерігається артеріальна гіпертензія з низькою активністю реніну.

Кашель.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність.

Якщо пацієнтка планує завагітніти необхідно припинити лікування інгібіторами АПФ тобто замінити їх іншим видом лікування.

Годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Деякі побічні ефекти (певні симптоми зниження артеріального тиску наприклад запаморочення або вертиго) можуть впливати на здатність керувати автомобілем або роботу з іншими механічними засобами. Пацієнтам необхідно порадити щоб вони не сідали за кермо і не працювали з небезпечними механічними засобами поки не переконаються у тому що вони нормально реагують на лікування.

Спосіб застосування та дози.

Спосіб застосування та дози.

Препарат для перорального застосування.

Дорослі.

Пацієнти які застосовують діуретики.

Артеріальна гіпертензія.

Початкова доза.

Титрування дози та підтримуюча доза.

Титрування дози та підтримуюча доза.

Також дивіться наведену вище інформацію стосовно дозування препарату для пацієнтів які отримують діуретики.

Лікування захворювання нирок.

У пацієнтів з діабетом та мікроальбумінурією.

Початкова доза.

Титрування дози та підтримуюча доза. Залежно від індивідуальної переносимості препарату при подальшому лікуванні дозу збільшують. Через 2 тижні лікування разову добову дозу рекомендується подвоїти до 2 5 мг а потім до 5 мг ще через 2 тижні лікування.

У пацієнтів з діабетом та щонайменше одним фактором серцево-судинного ризику.

Початкова доза.

Титрування дози та підтримуюча доза.

Початкова доза.

Титрування дози та підтримуюча доза. Залежно від індивідуальної переносимості пацієнтом препарату при подальшому лікуванні дозу збільшують. Через 2 тижні лікування разову добову дозу рекомендується подвоїти до 2 5 мг а потім до 5 мг ще через 2 тижні лікування.

Серцева недостатність із клінічними проявами.

Початкова доза. Для пацієнтів стан яких стабілізувався після лікування діуретиками рекомендована початкова доза становить 1 25 мг на добу.

Титрування дози та підтримуюча доза.

Вторинна профілактика після перенесеного гострого інфаркту міокарда при наявності серцевої недостатності.

Початкова доза. Через 48 годин після виникнення інфаркту міокарда пацієнтам стан яких є клінічно та гемодинамічно стабільним призначають початкову дозу 2 5 мг 2 рази на добу впродовж 3 днів. Якщо початкова доза 2 5 мг переноситься погано тоді слід застосовувати дозу 1 25 мг 2 рази на добу впродовж 2 днів з подальшим підвищенням до 2 5 мг та 5 мг 2 рази на добу. Якщо дозу не можна підвищити до 2 5 мг 2 рази на добу лікування слід відмінити.

Також дивіться наведену вище інформацію стосовно дозування препарату для пацієнтів які отримують діуретики.

Титрування дози та підтримуюча доза. У подальшому добову дозу підвищують шляхом її подвоєння з інтервалом у 1-3 дні до досягнення цільової підтримуючої дози 5 мг 2 рази на добу.

Коли це можливо підтримуючу добову дозу розподіляють на 2 прийоми.

Особливі категорії пацієнтів.

Пацієнти з порушенням функції нирок.

Пацієнти з порушенням функції печінки

Пацієнти літнього віку.

Діти.

Застосування раміприлу дітям не вивчалось тому цей препарат не рекомендується застосовувати при їх лікуванні.

Передозування.

Передозування може спричинити надмірну периферичну вазодилатацію (що супроводжується вираженою артеріальною гіпотензією шоком) брадикардію порушення електролітного балансу та ниркову недостатність.

Ефективність діалізу при лікуванні інтоксикації не була доведена.

Побічні реакції.

У кожній групі побічні явища представлені у порядку зменшення ступеня їх серйозності.

Серцеві розлади:

З боку крові та лімфатичної системи: еозинофілія зменшення кількості лейкоцитів (включаючи нейтропенію або агранулоцитоз) зменшення кількості еритроцитів зниження рівня гемоглобіну зменшення кількості тромбоцитів недостатність кісткового мозку панцитопенія гемолітична анемія.

З боку нервової системи: головний біль запаморочення вертиго парестезія агевзія дисгевзія тремор порушення рівноваги церебральна ішемія у тому числі ішемічний інсульт і транзиторна ішемічна атака порушення психомоторних функцій відчуття печіння паросмія.

З боку органів зору:

З боку органів слуху та лабіринту: порушення слуху дзвін у вухах.

Респіраторні торакальні та медіастинальні розлади: непродуктивний подразнювальний кашель бронхіт синусит задишка закладеність носа бронхоспазм у тому числі загострення астми.

З боку шлунково-кишкового тракту: запальні явища у шлунково-кишковому тракті розлади травлення дискомфорт у животі диспепсія діарея нудота блювання панкреатит (у поодиноких випадках повідомлялося про летальні наслідки при застосуванні інгібіторів АПФ) підвищення рівня ферментів підшлункової залози ангіоневротичний набряк тонкого кишечнику біль у верхній частині живота включаючи гастрит запор сухість у роті глосит афтозний стоматит.

З боку нирок і сечовивідних шляхів: порушення функції нирок включаючи гостру ниркову недостатність збільшення сечоутворення погіршення перебігу фонової протеїнурії підвищення рівня сечовини у крові підвищення рівня креатиніну у крові.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Амприл 2.5 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Амприл 2.5 мг таблетки №30

Обліковий номер : 413982

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
KRKA (Словения)

Виробник : KRKA (Словенія)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4903/01/02

Назва російською : Амприл® таблетки по 2,5 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Раміприл

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Рамиприл

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО