Детальніше

Амоксил-К 625 500/125 мг таблетки №14

Обліковий номер: 416863

Товару немає в наявності

Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев) (м)

Назва російською: Амоксил - к 625 таблетки, п/плен. обол., по 500 мг/125 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амоксициллин

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АМОКСИЛ-К 625

(AMOXIL-K 625)

Cклад:

діючі речовини - 125 мг

допоміжні речовини

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

Фармакотерапевтична група.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Мікроорганізми наведені нижче класифіковані відповідно до чутливості до амоксициліну/клавуланату in vitro.

Чутливі мікрорганізми

Грампозитивні аероби: Bacillus anthracis Enterococcus faecalis Listeria monocytogenes Nocardia asteroids Streptococcus pyogenes Streptococcus agalactiae види(метицилінчутливі штами) Staphylococcus saprophyticus (метицилінчутливі штами) коагулазонегативні стафілококи (метицилінчутливі штами).

Грамнегативні аероби: Bordetella pertussis Haemophilus influenza Haemophilus parainfluenzae Helicobacter pylori Moraxella catarrhalis Neisseria gonorrhoeae Pasteurella multocida Vibrio cholera.

Інші: Borrelia burgdorferi Leptospirosa ictterohaemorrhagiae Treponema pallidum.

Грампозитивні анаероби: види Clostridium Peptococcus niger Peptostreptococcus magnus Peptostreptococcus micros види Peptostreptococcus.

Грамнегативні анаероби: види Bacteroides (включаючи Bacteroides fragilis) види Capnocytophaga Eikenella corrodens види Fusobacterium Fusobacterium nucleatum види Porphyromonas види Prevotella.

Штами з можливою набутою резистентністю

Грамнегативні аероби: Escherichia coli Klebsiella oxytoca Klesiella pneumonia види Klebsiella Proteus mirabilis Proteus vulgaris види Proteus види Salmonella види Shigella.

Грампозитивні аероби: види Corynebacterium Enterococcus faecium Streptococcus pneumonia види Streptococcus viridans.

Нечутливі мікроорганізми

Грамнегативні аероби: види Acinetobacter Citrobacter freundii види Enterobacter Hafnia alvei Legionella pneumophila Morganella morganii види Providencia види Pseudomonas види Serratia Stenotrophomas maltophilia Yersinia enterolitica.

Інші: Chlamydia pneumonia Chlamydia psittaci види Chlamydia Coxiella burnetti види Mycoplasma.

Фармакокінетика.

Обидва компоненти препарату (амоксицилін та клавуланова кислота) повністю розчинні у водних розчинах при фізіологічних значеннях pH. Обидва компоненти швидко та добре абсорбуються при пероральному застосуванні. Пік концентрації у сироватці крові досягається приблизно через 1 годину після перорального застосування. Абсорбція лікарського засобу Амоксил -К 625 покращується при його застосуванні на початку прийому їжі.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-яких компонентів препарату до будь-яких антибактерільних засобів групи пеніцилінів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне застосування з пробенецидом не рекомендується. Пробенецид знижує ниркову канальцеву секрецію амоксициліну. Одночасне його застосування з Амоксилом-К 625

Пеніциліни можуть уповільнювати виведення метотрексату що може призвести до підвищення токсичності останнього.

та алопуринолу немає.

Як і інші антибіотики Амоксил-К 625 може впливати на мікрофлору кишечнику що призведе до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшення ефективності комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

Iснують окрeмі повідомлення про збільшення рівня INR у пацієнтів які лікуються аценокумаролом або варфарином та приймають амоксицилін. Якщо таке застосування необхідне слід ретельно контролювати протромбіновий час або INR при призначенні або припиненні лікування препаратом Амоксил-К 625.

Особливості застосування.

Перед початком терапії препаратом Амоксил-К 625 необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів або інших алергенів.

У разі якщо доведено що інфекція зумовлена мікроорганізмами чутливими до амоксициліну необхідно зважити можливість переходу з комбінації амоксицилін/кислота клавуланова на амоксицилін відповідно до офіційних рекомендацій.

Амоксил-К 625 не слід призначати при підозрі на інфекційний мононуклеоз оскільки при застосуванні амоксициліну при даній патології спостерігалися випадки кореподібного висипання.

Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірний ріст нечутливої до Амоксилу-К 625

Розвиток мультиформної еритеми асоційованої з пустулами на початку лікування може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу. У такому разі необхідно припинити лікування введення амоксициліну в подальшому протипоказано.

Амоксил-К 625 слід з обережністю призначати пацієнтам з дисфункцією печінки. Є дані про зміни печінкових функціональних тестів у деяких хворих які лікувалися лікарськими засобами амоксициліну в комбінації з клавулановою кислотою хоча клінічне значення цього явища не встановлено.

Існують поодинокі повідомлення про холестатичну жовтяницю яка може мати тяжкий перебіг але зазвичай є оборотною. Симптоми можуть не проявлятися до 6 тижнів після закінчення лікування.

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в сечі слід використовувати ферментативні реакції з глюкозооксидазою оскільки інші методи можуть давати хибно-позитивні результати.

Є повідомлення про хибно-позитивні результати тестів на наявність Aspergillus у пацієнтів які отримували амоксицилін/клавуланову кислоту. Тому такі позитивні результати у пацієнтів які лікуються амоксициліном/клавулановою кислотою слід інтерпретувати з обережністю та підтверджувати іншими діагностичними методами.

Препарат містить лактозу як допоміжну речовину тому препарат не слід застосовувати пацієнтам з непереносимістю галактози дефіцитом лактази або порушенням всмоктування глюкози/галактози.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Існують дані про те що застосування доз які у 10 разів перевищували дози для людини амоксициліну/клавуланату (500 мг/125 мг) не спричиняло тератогенної дії.

Обидва активні компоненти препарату екскретуються у грудне молоко (немає інформації стосовно впливу клавуланової кислоти на немовля яке знаходиться на грудному вигодовуванні). Відповідно у немовляти яке знаходиться на грудному вигодовуванні можлива поява діареї та грибкової інфекції слизових оболонок тому годування груддю слід припинити.

Амоксил-К 625 у період годування груддю можна застосовувати лише тоді коли на думку лікаря користь від застосування буде переважати ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Негативного впливу на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами не спостерігалось але слід враховувати імовірність такого побічного ефекту як запаморочення.

Спосіб застосування та дози.

Препарат слід застосовувати згідно з офіційними рекомендаціями щодо антибіотикотерапії та даними місцевої чутливості до антибіотика. Чутливість до амоксициліну/клавуланату відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом. У разі необхідності слід звернутися до даних щодо місцевої чутливості і якщо потрібно провести мікробіологічне визначення та тест на чутливість.

Доза залежить від очікуваних патогенів та їх чутливості до антибактеріальних препаратів тяжкості захворювання та локалізації інфекції віку маси тіла та функції нирок хворого.

Максимальна добова доза для дітей віком від 6 років з масою тіла від 25 до 40 кг може досягати у разі необхідності 2400 мг амоксициліну/600 мг клавуланової кислоти.

Якщо для лікування потрібно призначати більші дози амоксициліну слід застосовувати інші форми препарату щоб уникнути зайвих високих доз клавуланової кислоти.

Тривалість лікування визначати за клінічною відповіддю пацієнта на лікування. Деякі інфекції (наприклад остеомієліт) потребують тривалішого лікування.

1 таблетка Амоксициліну-К 625 3 рази на добу.

Діти віком від 6 років з масою тіла від 25 до 40 кг:

Оскільки таблетку не можна ділити дітям маса тіла яких менше 25 кг препарат застосовують в іншій лікарській формі.

Хворі літнього віку

Дозування при порушенні функції нирок

Кліренс креатиніну 10-30 мл/хв.

500 мг/125 мг 2 рази на добу

Кліренс креатиніну 10 мл/хв

Гемодіаліз

Діти віком від 6 років з масою тіла від 25 до 40 кг

Дозування при порушенні функції печінки

Застосовувати обережно необхідно регулярно контролювати функцію печінки.

Таблетку слід ковтати цілою не розжовуючи. Якщо необхідно таблетку можна розламати навпіл та проковтнути половинки не розжовуючи.

Для оптимальної абсорбції та зменшення можливих побічних ефектів з боку травного тракту препарат слід приймати на початку прийому їжі.

Лікування можна почати парентерально а потім продовжити перорально.

Діти.

Амоксил-К 625 застосовують дітям віком від 6 років з масою тіла не менше 25 кг.

Передозування.

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії: кандидоз шкіри та слизових оболонок.

Кровоносна та лімфатична системи: оборотна лейкопенія (включаючи нейтропенію) та тромбоцитопенія оборотний агранулоцитоз та гемолітична анемія збільшення часу кровотечі та протромбінового індексу.

Імунна система: ангіоневротичний набряк анафілаксія сироваткоподібний синдром алергічний васкуліт.

Нервова система:

Дорослі: діарея нудота блювання.

Гепатобіліарні реакції:

У дітей такі явища виникали у поодиноких випадках.

Симптоми захворювання виникають під час або одразу після лікування але у деяких випадках можуть виникати через декілька тижнів після закінчення лікування. Ці явища зазвичай мають оборотний характер. Надзвичайно рідко спостерігалися летальні випадки які завжди траплялися у пацієнтів з тяжким основним захворюванням або у пацієнтів які одночасно лікуються препаратами що мають негативний вплив на печінку.

Шкіра та підшкірні тканини:

У разі появи будь-якого алергічного дерматиту лікування слід припинити.

Нирки та сечовидільна система:

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Упаковка. По 7 таблеток у блістері по 2 блістери в пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Амоксил-К 625 500/125 мг таблетки №14

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Амоксил-К 625 500/125 мг таблетки №14

Обліковий номер : 416863

Товару немає в наявності

Виробник : Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев) (м)

Назва російською : Амоксил - к 625 таблетки, п/плен. обол., по 500 мг/125 мг №14 (7х2)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амоксициллин

Температура зберiгання : Не вище +25