Детальніше

Амоксиклав форте 312,5 мг/5 мл суспензія 100 мл

Обліковий номер: 330328

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Lek (Словения)

Виробник: Lek (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7064/02/01

Назва російською: Амоксиклав® порошок д/ор. сусп., 250 мг/62,5 мг/5 мл по 100 мл во флак.

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску: Суспензия

Дiюча речовина : Клавулановая кислота

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок для приготування суспензії

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АМОКСИКЛАВ&reg

(AMOKSIKLAV)

Склад:

діючі речовини: 5 мл суспензії містять 250 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату та 62 5 мг кислоти клавуланової у формі калієвої солі

допоміжні речовини: кислота лимонна безводна натрію цитрат безводний натрію карбоксиметилцелюлоза-целюлоза мікрокристалічна ксантанова камедь кремнію діоксид колоїдний безводний кремнію діоксид ароматизатор вишневий натрію бензоат (Е 211) сахарин натрію маніт (E 421).

Лікарська форма. Порошок для оральної суспензії.

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Код АТС J01C R02.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування бактеріальних інфекцій спричинених чутливими штамами мікроорганізмів до комбінації амоксицилін/кислота клавуланова:

яких тканин у т.ч. запалення підшкірної клітковини укуси тварин

Протипоказання.

Спосіб застосування та дози.

Дози зазначено в одиницях амоксицилін/кислота клавуланова.

При підборі дози Амоксиклаву слід враховувати:

У разі необхідності слід розглянути доцільність застосування альтернативних форм Амоксиклаву (наприклад тих що містять більші дози амоксициліну та/або різне співвідношення амоксициліну і кислоти клавуланової).

Тривалість терапії залежить від перебігу захворювання. Лікування не слід продовжувати більше 14 діб без консультації лікаря.

Для лікування дорослих пацієнтів доцільно застосовувати препарат в іншій лікарській формі (наприклад у таблетках).

від 20 мг/5 мг на 1 кг маси тіла на добу (при інфекціях легкої та середньої тяжкості) до 60 мг/15 мг на 1 кг маси тіла на добу (при тяжких інфекціях) у вигляді трьох окремих доз.

Клінічні дані щодо застосування Амоксиклаву зі співвідношенням амоксициліну та кислоти клавуланової 4:1 дітям віком до 2 років у дозі понад 40 мг/10 мг/кг маси тіла на добу відсутні.

Клінічних даних щодо застосування Амоксиклаву у формі суспензії для лікування дітей віком до 2 місяців немає тому рекомендацій з дозування не існує. За інформацією про дозування препарату в цій віковій групі звертайтеся до інструкції з медичного застосування парентеральної форми Амоксиклаву.

Рекомендації щодо дозування дітям наведені у таблиці 1

Таблиця 1

Тяжкість інфекції/Доза

Вік/маса тіла

Дозування

25 мг/ 6 25 мг/ кг/ добу

(5-12 кг)

(13-21 кг)

(22-40 кг)

45 мг/ 11 25 мг/ кг/ добу

(13-21 кг)

(22-40 кг)

Пацієнти літнього віку

Коригування дози не потрібне.

Порушення функції нирок

Коригування дози базується на максимальних рекомендованих дозах амоксициліну та залежить від швидкості клубочкової фільтрації. Для пацієнтів з кліренсом креатиніну понад 30 мл/хв регулювання дози не потрібне.

Таблиця 2

Кліренс креатиніну (КК) 10-30 мл/хв

500 мг/125 мг двічі на добу

500 мг/125 мг один раз на добу

Гемодіаліз

Таблиця 3

КК 10-30 мл/хв

15 мг/3 75 мг/кг двічі на добу (максимум 500 мг/125 мг двічі на добу)

15 мг/3 75 мг/кг як одноразова добова доза (максимум 500 мг/125 мг)

Гемодіаліз

15 мг/3 75 мг/кг 1 раз на добу.

Порушення функції печінки

Препарат застосовують з обережністю. Слід регулярно контролювати функцію печінки.

Спосіб застосування

Для оптимальної абсорбції та зменшення можливих побічних ефектів з боку травного тракту препарат слід застосовувати на початку прийому їжі.

Розпочинати лікування можна з парентерального введення препарату а продовжувати формою препарату для перорального застосування.

Приготування 100 мл суспензії: перед застосуванням перевірити цілісність кришки що закривається. Струсити флакон щоб порошок відділився від стінок і дна. Додати питну воду двома порціями (спочатку до 2/3 а потім до мітки на флаконі) струшуючи флакон кожного разу. ПЕРЕД КОЖНИМ ПРИЙОМОМ ДОБРЕ ЗБОВТАТИ.

Побічні реакції.

Загальноприйнята класифікація побічних реакцій за частотою: дуже часто ( 1/10) часто ( 1/100 1/10) нечасто ( 1/1000 1/100) рідко ( 1/10000 1/1000) дуже рідко ( 1/10000) невідомо (не може бути оцінено через відсутність даних).

Інфекції та інвазії:

З боку кровотворної та лімфатичної системи:

З боку імунної системи:

З боку нервової системи:

З боку травного тракту: зміна забарвлення зубів що можна усунути за допомогою чищення зубів.

З боку гепатобіліарної системи:

Шкіра та підшкірні тканини:

З боку сечовидільної системи:

Передозування.

Передозування може супроводжуватися симптомами з боку травного тракту та розладом водно-електролітного балансу. Ці явища лікують симптоматично приділяючи увагу корекції водно-електролітного балансу. Повідомлялося про випадки кристалурії які іноді призводили до ниркової недостатності. Можливе виникнення судом у пацієнтів з порушенням функції нирок або у тих хто отримує високі дози препарату. Амоксиклав може бути видалений з кровотоку методом гемодіалізу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних про тератогенну дію препарату немає (амоксицилін і клавуланова кислота належать до категорії В відповідно до класифікації FDA). Слід уникати застосування препарату під час вагітності особливо у І триместрі крім випадків коли користь від застосування препарату переважає потенційний ризик.

Амоксицилін і клавуланова кислота у невеликій кількості проникають у грудне молоко тому не можна виключити ризик розвитку гіперчутливості у дитини яку годують груддю. Застосування Амоксиклаву у період годування груддю можливе тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик.

Діти.

Препарат у формі суспензії призначають дітям віком від 2 місяців. Дітям віком до 2 місяців застосовують парентеральну форму Амоксиклаву.

Особливості застосування.

Перед початком терапії Амоксиклавом необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів або інших алергенів. Тяжкі алергічні реакції (у т.ч. анафілактоїдні) найчастіше виникають у хворих з наявністю гіперчутливості до пеніцилінів в анамнезі. У разі виникнення алергічних реакцій слід припинити терапію Амоксиклавом і розпочати відповідну альтернативну терапію.

У разі коли доведено що інфекція зумовлена мікроорганізмами чутливими до амоксициліну при лікуванні слід розглянути можливість переходу з комбінації амоксицилін/кислота клавуланова на амоксицилін.

Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірний ріст нечутливої до АмоксиклавуS. pneumoniae стійкого до пеніциліну.

У пацієнтів із порушеннями функції нирок або у тих хто отримував високі дози препарату можуть виникати судоми.

Розвиток генералізованої еритеми на початку лікування може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу. У такому разі необхідно припинити застосування Амоксиклаву і в подальшому протипоказане введення амоксициліну.

Амоксиклав

Зрідка у пацієнтів які приймають Амоксиклав можливе подовження протромбінового часу. При супутньому прийомі антикоагулянтів необхідний відповідний моніторинг.

Амоксиклав

У разі довготривалого лікування показані регулярні перевірки ниркової та печінкової функції та проведення гематологічних досліджень.

Для пацієнтів з порушенням функції нирок необхідно коригувати дозу відповідно до ступеня порушення. У хворих зі зменшенням кількості виділеної сечі дуже рідко може виникнути кристалурія головним чином при парентеральному введенні препарату.

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в крові рекомендується використовувати ферментативні реакції з глюкозооксидазою оскільки інші методи можуть давати хибнопозитивні результати.

Є повідомлення про хибнопозитивні результати тестів на наявність Aspergillus у пацієнтів які отримували амоксицилін/клавуланову кислоту.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Негативного впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не спостерігалося але слід враховувати імовірність такого побічного ефекту як запаморочення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Амоксиклавне слід застосовувати разом з бактеріостатичними хіміотерапевтичними засобами/антибіотиками (хлорамфенікол макроліди тетрацикліни або сульфонаміди) оскільки в реакціях in vitro при таких комбінаціях спостерігався антагоністичний ефект.

При одночасному застосуванні з алопуринолом підвищується ризик висипань на шкірі.

Одночасне застосування Амоксиклаву і метотрексату може збільшити токсичність останнього (лейкопенія тромбоцитопенія виразкоутворення на шкірі).

Пробенецид знижує канальцеву секрецію амоксициліну тому при одночасному застосуванні пробенециду з Амоксиклавом можливе підвищення вмісту амоксициліну в крові. Підвищений рівень амоксициліну може зберігатися протягом тривалого часу. Клавуланової кислоти це не стосується.

Як і інші антибіотики широкого спектра дії Амоксиклав може знижувати ефективність пероральних протизаплідних засобів.

У деяких випадках при прийомі Амоксиклаву з пероральними антикоагулянтами можливе збільшення протромбінового часу тому їх одночасне застосування потребує застереження. Амоксицилін може знижувати концентрацію сульфасалазину у плазмі крові.

При одночасному застосуванні препарату з дигоксином можливе збільшення ступеня всмоктування останнього.

Амоксиклав не слід застосовувати разом із дисульфірамом.

Одночасне застосування алопуринолу під час лікування амоксициліном може збільшити вірогідність алергічних шкірних реакцій. Даних щодо одночасного застосування Амоксиклаву та алопуринолу немає.

Iснують окрeмі повідомлення про збільшення рівня INR у пацієнтів які лікуються аценокумаролом або варфарином та приймають амоксицилін. Якщо таке застосування необхідне слід ретельно контролювати протромбіновий час або INR з додаванням або припиненням лікування Амоксиклавом.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Амоксиклав

Комбінація активна як in vitro так і у разі клінічних інфекцій відносно непродукуючих і продукуючих пеніциліназу грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів:

Streptococcus pneumoniae Streptococcus pyogenes чутливі до метициліну штами Staphylococcus aureus Listeria spp. Enterococcus faecalis Enterococcus faecium Corynebacterium spp.

Peptococcus spp. Peptostreptococcus spp. Clostridium perfringens Actinomyces israelli

Haemophillus influenzae Moraxella catarrhalis Escherichia coli Klebsiella spp. Proteus mirabilis Proteus vulgaris Neisseria gonorrhoeae Neisseria meningitidіs Pasteurella multocida Salmonella spp. Shigella spp. Vibrio cholerae Helicobacter pylori Bordetella pertussis

Bacteroides spp. Fusobacterium spp. Prevotella spp.

До Амоксиклаву резистентні Pseudomonas aeruginosa стійкі до метициліну штами Staphylococcus aureus Legionella spp. Chlamydia spp. Mycoplasma spp.

Фармакокінетика.

Основні фармакокінетичні властивості амоксициліну та клавуланової кислоти подібні. Обидва компоненти добре абсорбуються після перорального прийому їжа не впливає на ступінь абсорбції. Максимальні концентрації у сироватці досягаються приблизно через 1-2 години після прийому препарату. Обидва компоненти характеризуються високим об

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: кристалічний порошок від білого до жовтувато-білого кольору.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка. По 25 г порошку у флаконі 1 флакон у комплекті з поршневою піпеткою у картонній коробці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Лек фармацевтична компанія д. д. Словенія/Lek Pharmaceuticals d. d. Slovenia.

Місцезнаходження.

Веровшкова 57 1526 Любляна Словенія/Verovskova 57 1526 Ljubljana Slovenia

Персоналі 47 2391 Превальє Словенія/Perzonali 47 2391 Prevalje Slovenia.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Амоксиклав форте 312,5 мг/5 мл суспензія 100 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Амоксиклав форте 312,5 мг/5 мл суспензія 100 мл

Обліковий номер : 330328

Товару немає в наявності
Lek (Словения)

Виробник : Lek (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7064/02/01

Назва російською : Амоксиклав® порошок д/ор. сусп., 250 мг/62,5 мг/5 мл по 100 мл во флак.

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску : Суспензия

Дiюча речовина : Клавулановая кислота

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Порошок для приготування суспензії