Детальніше

  • -20%
Амоксиклав 1000 мг таблетки №10

Обліковий номер: 352656

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Lek (Словения)

Виробник: Lek (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3011/04/01

Назва російською: Амоксиклав® квиктаб таблетки, дисперг., по 875 мг/125 мг №10 (2х5)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амоксициллин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АМОКСИКЛАВ&reg КВІКТАБ

(AMOKSIKLAV QUICKTAB)

Склад:

діючі речовини: amoxicillin clavulanic acid

1 таблетка 500 мг/125 мг містить 500 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату та 125 мг кислоти клавуланової у формі калієвої солі

1 таблетка 875 мг/125 мг містить 875 мг амоксициліну у формі амоксициліну тригідрату та 125 мг кислоти клавуланової у формі калієвої солі

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки що диспергуються.

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Код АТС J01C R02.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування бактеріальних інфекцій спричинених мікроорганізмами чутливими до комбінації амоксицилін/кислота клавуланова:

Протипоказання.

Підвищена чутливість до амоксициліну клавуланової кислоти або до інших компонентів препарату алергічні реакції в анамнезі на будь-який антибіотик пеніцилінового ряду тяжкі порушення функції печінки жовтяниця інфекційний мононуклеоз і лімфолейкоз.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі та діти віком від 12 років з масою тіла понад 40 кг:

Порушення функції нирок.

Дозування при гемодіалізі. 500 мг/125 мг 1 раз на добу плюс по 500 мг/125 мг під час діалізу та наприкінці процедури (враховуючи зниження концентрацій амоксициліну та кислоти клавуланової у сироватці крові).

Порушення функції печінки. Даних щодо рекомендацій з дозування недостатньо. Застосовувати обережно необхідно моніторувати печінкову функцію через регулярні проміжки часу.

Пацієнти літнього віку. Корекція дози не потрібна.

Для оптимальної абсорбції та зменшення можливих побічних ефектів з боку травного тракту препарат слід приймати на початку прийому їжі.

Тривалість лікування залежить від показань визначається індивідуально і не має перевищувати 14 діб без оцінки стану хворого. Рекомендується продовжувати лікування принаймні протягом 3-4 діб після зникнення гострих симптомів захворювання та поліпшення стану пацієнта.

При інфікуванні бета-гемолітичними стрептококами для запобігання пізнім ускладненням (таким як ревматизм гломерулонефрит) препарат слід приймати не менше 10 діб.

Побічні реакції.

Побічні реакції при застосуванні Амоксиклаву Квіктаб як правило слабко виражені і швидко минають. Частіше за все виникають розлади з боку травного тракту (діарея нудота). Цим реакціям можна запобігти якщо приймати препарат з їжею.

Інфекції та інвазії:

З боку системи крові:

З боку нервової системи:

Психічні розлади:

З боку травного тракту:

З боку сечовидільної системи:

З боку шкіри:

З боку імунної системи:

Гепатобіліарні порушення:

Ці симптоми зазвичай оборотні. Вони розвиваються під час лікування або одразу після лікування хоча іноді проявляються тільки через кілька тижнів після припинення прийому препарату.

Передозування.

Передозування може супроводжуватися симптомами з боку шлунково-кишкового тракту та розладом водно-електролітного балансу. Ці явища лікують симптоматично приділяючи увагу корекції водно-електролітного балансу. Повідомлялося про випадки кристалурії які іноді призводили до ниркової недостатності. Можливе виникнення судом у пацієнтів з порушенням функції нирок або у тих хто отримує високі дози препарату. Амоксиклав Квіктаб може бути видалений з кровотоку методом гемодіалізу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Даних про тератогенну дію препарату немає (амоксицилін і клавуланова кислота належать до категорії В відповідно до класифікації FDA). Слід уникати застосування препарату під час вагітності особливо у І триместрі крім випадків коли користь від застосування препарату переважає потенційний ризик.

Амоксицилін і клавуланова кислота у невеликій кількості проникають у грудне молоко тому не можна виключити ризик розвитку гіперчутливості діареї та грибкової інфекції у дитини. Доцільно припинити годування груддю при застосуванні препарату.

Діти.

Не рекомендується дітям віком до 12 років з масою тіла до 40 кг (у даному дозуванні).

Особливості застосування.

Перед початком терапії Амоксиклавом Квіктаб необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів або інших алергенів. Серйозні а часом навіть летальні випадки (у т.ч. анафілактоїдні) найчастіше виникають у хворих з наявністю гіперчутливості до пеніцилінів в анамнезі. У разі виникнення алергічних реакцій слід припинити прийом препарату і розпочати відповідну альтернативну терапію.

Застосовувати з обережністю пацієнтам із тяжкими формами алергії або астмою в анамнезі.

У разі коли доведено що інфекція зумовлена мікроорганізмами чутливими до амоксициліну необхідно переглянути можливість переходу з комбінації амоксицилін/кислота клавуланова на амоксицилін відповідно до офіційних рекомендацій.

Тривале застосування препарату іноді може спричиняти надмірний ріст нечутливої до АмоксиклавуКвіктаб мікрофлори. Препарат не слід застосовувати для лікування S. pneumoniae стійкого до пеніциліну.

У пацієнтів із порушеннями функції нирок або у тих хто отримував високі дози препарату можуть виникати судоми.

Розвиток генералізованої еритеми на початку лікування може бути симптомом гострого генералізованого екзантематозного пустульозу. У такому разі необхідно припинити застосування препарату і в подальшому протипоказано введення амоксициліну.

Амоксиклав

Зрідка у пацієнтів які приймають АмоксиклавКвіктаб можливе подовження протромбінового часу (підвищення рівня міжнародного нормалізованого співвідношення INR). При супутньому прийомі антикоагулянтів необхідний відповідний моніторинг.

Амоксиклав

У разі довготривалого лікування показані регулярні перевірки ниркової та печінкової функції та проведення гематологічних досліджень.

Кожна таблетка 500 мг/125 мг та 875 мг/125 мг містить 25 мг (0 63 ммоль) калію що необхідно враховувати пацієнтам які знаходяться на калієзнижувальній дієті.

Кожна таблетка 500 мг/125 мг та 875 мг/ 125 мг містить аспартам у кількості 6 5 мг та 9 5 мг відповідно що необхідно враховувати хворим на фенілкетонурію.

При лікуванні амоксициліном для визначення рівня глюкози в крові рекомендується використовувати ферментативні реакції з глюкозооксидазою оскільки інші методи можуть давати хибнопозитивні результати.

Перед початком терапії АмоксиклавомКвіктаб необхідно точно визначити наявність в анамнезі реакцій гіперчутливості до пеніцилінів цефалоспоринів або інших алергенів.

Існують поодинокі повідомлення про холестатичну жовтяницю яка може мати тяжкий перебіг але звичайно є оборотною. Симптоми можуть не проявлятися до 6 тижнів після закінчення лікування.

Є повідомлення про хибнопозитивні результати тестів на наявність Aspergillus у пацієнтів які отримували амоксицилін/клавуланову кислоту (при застосуванні Bio-Rad Laboratories Platelis Aspergillus EIA тесту). Тому такі позитивні результати у пацієнтів які лікуються амоксициліном/клавулановою кислотою слід інтерпретувати з обережністю та підтверджувати іншими діагностичними методами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Негативного впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами не спостерігалося але слід враховувати імовірність такого побічного ефекту як запаморочення.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарат не слід застосовувати разом із бактеріостатичними хіміотерапевтичними засобами/антибіотиками (хлорамфенікол макроліди тетрацикліни або сульфонаміди рифампіцин) оскільки в реакціях in vitro при таких комбінаціях спостерігався антагоністичний ефект.

Одночасне застосування алопуринолу під час лікування амоксициліном може збільшити вірогідність алергічних шкірних реакцій. Даних щодо одночасного застосування АмоксиклавуКвіктаб та алопуринолу немає.

Одночасне застосування Амоксиклаву Квіктаб і метотрексату може збільшити токсичність останнього (лейкопенія тромбоцитопенія виразкоутворення на шкірі).

Одночасне застосування пробенециду не рекомендується. Пробенецид знижує ниркову канальцеву секрецію амоксициліну. Одночасне його застосування з АмоксиклавомКвіктаб може призвести до підвищення рівня амоксициліну в крові протягом тривалого часу проте не впливає на рівень клавуланової кислоти.

Як і інші антибіотики широкого спектра дії Амоксиклав Квіктаб може знижувати ефективність пероральних протизаплідних засобів.

У деяких випадках при прийомі АмоксиклавуКвіктаб з пероральними антикоагулянтами можливе збільшення протромбінового часу (збільшення рівня INR) тому їх одночасне застосування потребує застереження.

Амоксицилін може знижувати концентрацію сульфасалазину у плазмі крові.

При одночасному застосуванні препарату з дигоксином можливе збільшення ступеня всмоктування останнього.

Препарат не слід застосовувати разом із дисульфірамом.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Амоксиклав

Оскільки клавуланова кислота пригнічує бета-лактамази які зазвичай інактивують амоксицилін то комбінація амоксициліну та клавуланової кислоти ефективна щодо багатьох продукуючих бета-лактамази мікроорганізмів стійких до амоксициліну.

Комбінація активна як in vitro так і у разі клінічних інфекцій відносно непродукуючих і продукуючих пеніциліназу грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів:

Streptococcus pneumoniae Streptococcus pyogenes чутливі до метициліну штами Staphylococcus aureus Listeria spp. Enterococcus faecalis Enterococcus faecium Corynebacterium spp.

Peptococcus spp. Peptostreptococcus spp. Clostridium perfringens Actinomyces israelli

Haemophillus influenzae Moraxella catarrhalis Escherichia coli Klebsiella spp. Proteus mirabilis Proteus vulgaris Neisseria gonorrhoeae Neisseria meningitidіs Pasteurella multocida Salmonella spp. Shigella spp. Vibrio cholerae Helicobacter pylori Bordetella pertussis

Bacteroides spp. Fusobacterium spp. Prevotella spp.

До препарату резистентні Pseudomonas aeruginosa стійкі до метициліну штами Staphylococcus aureus Legionella spp. Chlamydia spp. Mycoplasma spp.

Фармакокінетика. Основні фармакокінетичні властивості амоксициліну та клавуланової кислоти подібні. Обидва компоненти добре абсорбуються після перорального прийому їжа не впливає на ступінь абсорбції. Максимальні концентрації у сироватці досягаються приблизно через 1-2 години після прийому препарату. Обидва компоненти характеризуються високим обємом розподілу у рідинах і тканинах організму (легені ексудат середнього вуха секрет верхньощелепних синусів секрет носових пазух плевральна та перитонеальна рідина передміхурова залоза мигдалики мокротиння бронхіальний секрет печінка жовчний міхур матка яєчники синовіальна рідина). Амоксицилін і клавуланова кислота не проникають через гематоенцефалічний барєр при незапалених мозкових оболонках.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: жовто-коричневого кольору крапчасті восьмикутні таблетки з ароматом та смаком тропічних фруктів.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Лек фармацевтична компанія д.д. Словенія/Lek Pharmaceuticals d. d. Slovenia.

Місцезнаходження.

Веровшкова 57 1526 Любляна Словенія/Verovskova 57 1526 Ljubljana Slovenia.

Персоналі 47 2391 Превальє Словенія/Perzonali 47 2391 Prevalje Slovenia.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Амоксиклав 1000 мг таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Амоксиклав 1000 мг таблетки №10

Обліковий номер : 352656

Товару немає в наявності
Lek (Словения)

Виробник : Lek (Словения)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3011/04/01

Назва російською : Амоксиклав® квиктаб таблетки, дисперг., по 875 мг/125 мг №10 (2х5)

Мiжнародна назва : Амоксицилін+клавуланова кислота

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амоксициллин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки