Детальніше

  • -17%
Амлоприл-Д 10 мг таблетки №20

Обліковий номер: 330221

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник: Дарница ЧАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7940/01/02

Назва російською: Амлоприл®-дарница таблетки по 10 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Амлодипін

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амлодипин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АМЛОПРИЛ&reg -ДАРНИЦЯ

(AMLOPRIL-Darnitsa)

Склад:

діюча речовина: amlodipine

допоміжні речовини: лактоза моногідрат целюлоза мікрокристалічна крохмаль кукурудзяний кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат повідон.

Лікарська форма. Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Відома підвищена чутливість до дигідропіридинів амлодипіну або до будь-якого іншого компонента препарату.

Артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня.

Шок (включаючи кардіогенний шок).

Обструкція вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад стеноз аорти тяжкого ступеня).

Гемодинамічно нестабільна серцева недостатність після гострого
інфаркту міокарда.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим. Зазвичай для лікування артеріальної гіпертензії та стенокардії рекомендована початкова доза препарату Амлоприл

Дітям віком від 6 років з артеріальною гіпертензією. Рекомендована початкова доза амлодипину для цієї категорії пацієнтів становить 2 5 мг 1 раз на добу. Таблетки по 5 мг препарату Амлоприл-Дарниця не призначені для розподілу навпіл для отримання дози 2 5 мг тому необхідно застосовувати таблетки амлодипіну відповідного дозування.

Якщо необхідного рівня артеріального тиску не буде досягнуто протягом 4 тижнів дозу можна збільшити до 5 мг на добу. Застосування препарату у дозах понад 5 мг для даної категорії пацієнтів не досліджувались.

Пацієнтам літнього віку. Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів. Підвищення дози слід проводити з обережністю.

Пацієнтам з порушенням функції нирок. Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів.

Застосування пацієнтам з печінковою недостатністю. ).

Побічні реакції.

З боку крові та лімфатичної системи: лейкоцитопенія тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: алергічні реакції.

Порушення метаболізму та аліментарні розлади: збільшення або зменшення маси тіла гіперглікемія.

З боку нервової системи: стомлюваність астенія нездужання сонливість запаморочення головний біль (на початку лікування) тремор дисгевзія гіпестезія парестезія безсоння зміни настрою (включаючи тривожність) депресія сплутаність свідомості гіпертонус периферична нейропатія синкопе екстрапірамідні порушення.

З боку органів чуття: порушення зору (включаючи диплопію) дзвін у вухах.

З боку серцево-судинної системи: припливи артеріальна гіпотензія посилене серцебиття біль за грудиною інфаркт міокарда аритмія (включаючи брадикардію шлуночкову тахікардію та мерехтіння передсердь) васкуліт.

З боку дихальної системи: диспное риніт кашель.

З боку травного тракту: біль у животі нудота втрата апетиту зміна смакових відчуттів блювання диспепсія порушення перистальтики кишечнику (включаючи запор та діарею) метеоризм сухість у роті першіння панкреатит гастрит гіперплазія ясен.

З боку гепатобіліарної системи: гепатити жовтяниця підвищення рівня печінкових ферментів (що найчастіше асоціювалося з холестазом).

З боку шкіри та підшкірної тканини: алопеція пурпура зміна забарвлення шкіри підвищене потовиділення свербіж висип екзантема ангіоневротичний набряк мультиформна еритема кропив' янка ексфоліативний дерматит синдром Стівенса Джонсона набряк Квінке фоточутливість.

З боку скелетно-м' язової системи: набряки гомілок артралгія міалгія судоми м' язів біль у спині.

З боку сечовидільної системи: порушення сечовиділення ніктурія часте сечовипускання.

З боку репродуктивної системи та молочних залоз: імпотенція гінекомастія.

Інші реакції: підвищена пітливість неспецифічний біль різної локалізації.

Після відміни препарату побічні реакції у більшості випадків повністю зникали.

Передозування.

Симптоми

Лікування. Застосування активованого вугілля у здоровим добровольцям безпосередньо або через 2 години після прийому 10 мг амлодипіну суттєво зменшувало абсорбцію препарату. У деяких випадках може виявитися корисним промивання шлунка.

Клінічно значуща артеріальна гіпотензія спричинена передозуванням амлодипіну потребує проведення активних заходів спрямованих на підтримку функцій серцево-судинної системи включаючи моніторинг показників роботи серця та легенів підвищене положення ніг контроль за об' ємом крові що циркулює та діурезом. Для відновлення тонусу судин та артеріального тиску може виявитися корисним застосування судинозвужувальних препаратів якщо немає протипоказань для його призначення. З метою усунення наслідків блокади кальцієвих каналів може виявитися корисним внутрішньовенне введення глюконату кальцію. Оскільки амлодипін значною мірою зв' язується з білками ефективність діалізу малоймовірна.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У ході досліджень амлодипіну на тваринах при застосуванні високих доз спостерігалася репродуктивна токсичність.

Безпека застосування амлодипіну жінкам у період вагітності не встановлена.

Застосовувати амлодипін у період вагітності рекомендується лише у випадках коли немає безпечнішої альтернативи а ризик пов' язаний із самим захворюванням перевищує можливий ризик від лікування для матері/плода.

Невідомо чи проникає амлодипін у грудне молоко. При прийняті рішення про продовження годування груддю чи про застосування амлодипіну необхідно оцінювати користь/ризик грудного годування для дитини та застосування препарату для матері.

Діти.

Препарат застосовувати дітям віком від 6 років.

Вплив амлодипіну на артеріальний тиск пацієнтів віком до 6 років невідомий.

Особливості застосування.

Безпека та ефективність застосування амлодипіну при гіпертонічному кризі не оцінювалися.

Застосування для лікування хворих із серцевою недостатністю. При застосуванні амлодипіну для лікування хворих із серцевою недостатністю ІІІ-ІV ступеня (за класифікацією NYHA) було відзначено зростання частоти випадків розвитку набряку легень. Пацієнтам із застійною серцевою недостатністю блокатори кальцієвих каналів включаючи амлодипін слід застосовувати з обережністю оскільки вони можуть підвищувати ризик серцево-судинних подій та летальних випадків у майбутньому.

Застосування хворим з порушенням функції печінки. У пацієнтів із порушенням функції печінки слід розпочинати застосування амлодипіну із найнижчої дози. Слід бути обережними як на початку застосування препарату так і під час збільшення дози. У пацієнтів із тяжкою печінковою недостатністю може виникнути необхідність в повільному підбиранні дози та ретельний нагляд за станом пацієнта.

Застосування для лікування хворих з нирковою недостатністю. Для лікування таких хворих амлодипін слід застосовувати у звичайних дозах. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі не корелюють зі ступенем ниркової недостатності. Амлодипін не видаляється при діалізі тому його слід призначати з обережністю пацієнтам які перебувають на гемодіалізі.

Застосування для лікування хворих літнього віку. Рекомендується призначати препарат у звичайних дозах при підвищенні дози слід дотримуватися обережності.

Вплив на фертильність. Повідомлялося про оборотні біохімічні зміни головки сперматозоїда у деяких пацієнтів при застосуванні блокаторів кальцієвих каналів. Клінічної інформації щодо потенційного впливу амлодипіну на фертильність недостатньо.

Амлодипін не впливає на результати лабораторних досліджень.

Не рекомендується застосовувати амлодипін разом із оскільки у деяких пацієнтів біодоступність може бути збільшена що призведе до посилення гіпотензивного ефекту препарату.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Амлоприл-Дарниця може чинити незначний або помірний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Швидкість реакції може бути знижена при наявності таких симптомів як запаморочення головний біль сплутаність свідомості чи нудота. У таких випадках слід утримуватися від керування автотранспортом або роботи з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Вплив інших лікарських засобів на амлодипін.

Інгібітори CYP3A4. При одночасному застосуванні амлодипіну та інгібіторів CYP3A4 таких як еритроміцин молодшим пацієнтам або дилтіазем пацієнтам літнього віку концентрації амлодипіну у плазмі крові підвищувались на 22 % та 50 % відповідно. Клінічне значення цих даних невідоме. Не можна виключати що потужні інгібітори CYP3A4 (кетоконазол ітраконазол ритонавір) підвищують концентрації амлодипіну у плазмі крові більше ніж дилтіазем. Амлодипін слід з обережністю застосовувати у комбінації з інгібіторами CYP3A4. Однак про розвиток побічних реакцій пов' язаних із взаємодією при застосуванні такої комбінації не повідомлялося.

Індуктори CYP3A4. Інформації щодо впливу індукторів CYP3A4 на амлодипін немає. Одночасне застосування амлодипіну та речовин що є індукторами CYP3A4 (наприклад рифампіцин звіробій) може призводити до зниження концентрації амлодипіну у плазмі крові тому застосовувати такі комбінації слід з обережністю.

Клінічні дослідження взаємодії препарату показали що застосування біциметидину антацидів з вмістом алюмінію чи магнію та силденафілу не впливає на фармакокінетику амлодипіну.

Не рекомендується одночасно застосовувати амлодипін та грейпфрути або грейпфрутовий сік оскільки у деяких пацієнтів біодоступність амлодипіну може підвищуватись що у свою чергу призводить до посилення гіпотензивної дії.

Дантролен (інфузії). У тварин спостерігалися шлуночкові фібриляції з летальним наслідком та серцево-судинний колапс що асоціювалися з гіперкаліємією після застосування верапамілу та дантролену внутрішньовенно. Через ризик розвитку гіперкаліємії рекомендовано уникати застосування блокаторів кальцієвих каналів таких як амлодипін схильним до злоякісної гіпертермії пацієнтам та при лікуванні злоякісної гіпертермії.

Вплив амлодипіну на інші лікарські засоби. Гіпотензивний ефект амлодипіну потенціює гіпотензивний ефект інших антигіпертензивних засобів.

Клінічні дослідження взаємодії препарату показали що амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину дигоксину варфарину та циклоспорину.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

У хворих на артеріальну гіпертензію разова доза амлодипіну забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин у положенні як лежачи так і стоячи. Завдяки повільному початку дії амлодипін не спричиняє гострої гіпотензії.

У хворих на стенокардію амлодипін сприяє підвищенню фізичної працездатності (подовжує час виконання фізичного навантаження затримує розвиток нападу стенокардії та час депресії сегмента ST на 1 мм при навантаженнях) знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні таблеток нітрогліцерину.

Гемодинамічні дослідження та контрольовані клінічні випробування у хворих на серцеву недостатність ІІ-ІІІ функціонального класу (за класифікацією NYHA) показали що амлодипін не викликає погіршення їх стану за такими критеріями як толерантність до фізичного навантаження фракція викиду лівого шлуночка та клінічна симптоматика.

Фармакокінетика.

Після прийому внутрішньо у терапевтичних дозах амлодипін добре всмоктується досягаючи максимальної концентрації в крові через 6-12 годин. Абсолютна біодоступність досягає 64-80 %. Об' єм розподілу становить приблизно 20 л/кг. З білками плазми крові зв' язується приблизно 97 5 % амлодипіну. Вживання їжі не впливає на всмоктування амлодипіну.

Період напіввиведення з плазми крові становить приблизно 35-50 годин що дозволяє призначати препарат один раз на добу. Стійка рівноважна концентрація амлодипіну у плазмі досягається після 7-8 днів регулярного застосування.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки білого або білого з жовтуватим відтінком кольору плоскоциліндричної форми з фаскою.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С.

Упаковка.

По 10 таблеток у контурній чарунковій упаковці по 2 контурні чарункові упаковки у пачці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

Україна 02093 м. Київ вул. Бориспільська 13.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Амлоприл-Д 10 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Амлоприл-Д 10 мг таблетки №20

Обліковий номер : 330221

Товару немає в наявності
Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник : Дарница ЧАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7940/01/02

Назва російською : Амлоприл®-дарница таблетки по 10 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Амлодипін

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амлодипин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки