Детальніше

Амлодипін-КВ 10 мг таблетки №30

Обліковий номер: 360308

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник: Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7831/01/02

Назва російською: Амлодипин-кв таблетки по 10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Амлодипін

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амлодипин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АМЛОДИПІН-КВ

Склад:

діюча речовина: amlodipine

1 таблетка містить

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна магнію стеарат кальцію гідрофосфат натрію крохмальгліколят (тип А).

Таблетки.

Фармакотерапевтична група.

Клінічні характеристики.

Показання.

Артеріальна гіпертензія.

Хронічна стабільна стенокардія.

Вазоспастична стенокардія (стенокардія Принцметала).

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до амлодипіну або до інших похідних дигідропіридину до допоміжних речовин препарату артеріальна гіпотензія тяжкого ступеня шок (включаючи кардіогенний шок) нестабільна стенокардія застосування протягом 8 днів після інфаркту міокарда обструкція вивідного тракту лівого шлуночка (наприклад стеноз аорти тяжкого ступеня).

Спосіб застосування та дози.

Дорослі. При артеріальній гіпертензії та стенокардії рекомендована початкова доза препарату становить 5 мг 1 раз на добу. Залежно від індивідуальної реакції хворого дозу можна збільшити до максимальної добової яка становить 10 мг.

Діти віком від 6 років з артеріальною гіпертензією. Рекомендована початкова доза препарату для цієї категорії пацієнтів становить 2 5 мг 1 раз на добу. Якщо необхідний рівень артеріального тиску не буде досягнутий протягом 4 тижнів дозу можна збільшити до 5 мг на добу. Застосування препарату у дозах вище 5 мг для даної категорії пацієнтів не досліджувалось.

Пацієнти літнього віку. Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів. Підвищувати дозу слід з обережністю.

Пацієнти з порушенням функції нирок. Немає необхідності у підборі дози для даної категорії пацієнтів.

Пацієнти з печінковою недостатністю.

Побічні реакції.

Побічні реакції про які повідомлялося під час застосування амлодипіну наведені за системами та органами та за частотою виникнення: дуже часто ( 1/10) часто (від 1/1000 до 1/100) рідко (від 1/10000 до 10000).

З боку крові та лімфатичної системи:

З боку імунної системи:

Психічні порушення:

З боку нервової системи:

З боку органів зору: зору (включаючи диплопію).

З боку серцево-судинної системи:

Респіраторні торакальні та медіастинальні порушення:

З боку системи травлення

З боку гепатобіліарної системи:

З боку шкіри та підшкірної тканини:

З боку сечовидільної системи:

З боку репродуктивної системи та молочних залоз:

Загальні порушення:

Передозування.

Досвід навмисного передозування препарату є обмеженим.

Симптоми: наявна інформація дає підстави вважати що значне передозування препарату амлодипіну може призвести до надмірної периферичної вазодилатації та можливо до рефлекторної тахікардії. Повідомлялося про розвиток значної та можливо тривалої системної гіпотензії включаючи шок із летальним наслідком.

Лікування:

Для відновлення тонусу судин та артеріального тиску можна застосувати судинозвужувальні препарати упевнившись у відсутності протипоказань до їх застосування. Застосування кальцію глюконату внутрішньовенно може бути корисним для нівелювання ефектів блокади кальцієвих каналів.

У деяких випадках може бути корисним промивання шлунка. Застосування активованого вугілля здоровим добровольцям протягом 2-х годин після введення 10 мг амлодипіну значно зменшило рівень його всмоктування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпечність застосування амлодипіну жінкам у період вагітності не встановлена.

Невідомо чи проникає амлодипін у грудне молоко. При прийняті рішення про продовження годування груддю чи про застосування амлодипіну необхідно оцінювати користь грудного годування для дитини та користь від застосування препарату для матері.

Діти.

Препарат застосовують дітям віком від 6 років.

Вплив амлодипіну на артеріальний тиск пацієнтів до 6 років невідомий.

Особливості застосування.

Безпечність та ефективність застосування амлодипіну при гіпертонічному кризі не оцінювалися.

Пацієнти із серцевою недостатністю. При застосуванні амлодипіну для лікування хворих із серцевою недостатністю неішемічної етіології ІІІ-ІV ступеня (за класифікацією NYHA) було відзначено зростання частоти випадків розвитку набряку легень хоча значущої різниці у частоті погіршання серцевої недостатності порівняно з групою плацебо не спостерігалося. Даній категорії пацієнтів препарат слід застосовувати з обережністю.

Пацієнти із порушенням функції печінки. Період напіввиведення амлодипіну як і інших антагоністів кальцію збільшується у хворих із порушенням функції печінки однак будь-які рекомендації стосовно корекції доз препарату поки що не розроблені тому застосовувати препарат таким хворим слід з обережністю.

З обережністю призначати при синдромі слабкості синусного вузла (виражена брадикардія тахікардія) легкій або помірній гіпотензії аортальному стенозі мітральному стенозі гіпертрофічній кардіоміопатії (особливо обструктивній) а також пацієнтам літнього віку. Збільшувати дозу пацієнтам літнього віку слід з обережністю.

Амлодипін не спричиняє синдрому відміни однак перед припиненням лікування рекомендується поступове зниження дози.

Пацієнти із нирковою недостатністю. Для лікування таких хворих амлодипін застосовувати у звичайних дозах. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі не корелюють зі ступенем ниркової недостатності. Амлодипін не видаляється при діалізі.

Амлодипін не впливає на результати лабораторних досліджень.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Амлодипін може чинити незначний або помірний вплив на здатність керувати автотранспортом або працювати з іншими механізмами.

Швидкість реакції може бути знижена при наявності таких симптомів як запаморочення головний біль сплутаність свідомості чи нудота.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Вплив інших лікарських засобів на амлодипін.

Інгібітори CYP3A4.

Індуктори CYP3A4. Інформації щодо впливу індукторів CYP3A4 на амлодипін немає. Одночасне застосування амлодипіну та речовин що є індукторами CYP3A4 (наприклад рифампіцин звіробій) може призводити до зниження концентрації амлодипіну у плазмі крові тому застосовувати такі комбінації слід з обережністю.

Клінічні дослідження взаємодії препарату показали що застосування біциметидину антацидів з вмістом алюмінію чи магнію та силденафілу не впливає на фармакокінетику амлодипіну.

Вплив амлодипіну на інші лікарські засоби. Гіпотензивний ефект амлодипіну потенціює гіпотензивний ефект інших антигіпертензивних засобів.

Клінічні дослідження взаємодії препарату показали що амлодипін не впливає на фармакокінетику аторвастатину дигоксину етанолу (алкоголю) варфарину та циклоспорину.

Не рекомендується застосовувати амлодипін разом із грейпфрутом або з грейпфрутовим соком оскільки у деяких пацієнтів біодоступність може бути збільшена що призведе до посилення гіпотензивного ефекту препарату.

Гіпотензивний ефект амлодипіну послаблюють нестероїдні протизапальні засоби особливо індометацин (затримка натрію і блокада синтезу простагландинів нирками) aa1-адреноблокатори нейролептики та інші блокатори кальцієвих каналів.

b-адреноблокатори верапаміл інгібітори ангіотензинперетворювального ферменту та нітрати. Препарати кальцію знижують ефекти амлодипіну.

Прокаїнамід хінідин та інші засоби що спричиняють подовження інтервалу QT підсилюють негативний дромотропний ефект і можуть підвищувати ризик значного подовження інтервалу QT.

Амлодипін підсилює прояви побічної дії препаратів літію (нудота блювання діарея атаксія тремор шум у вухах).

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

1. Амлодипін розширює периферичні артеріоли і таким чином знижує периферичний опір (постнавантаження). Зниження навантаження на серце призводить до зниження споживання енергії та потреби міокарда в кисні.

2. Розширення головних коронарних артерій та коронарних артеріол можливо також відіграє роль у механізмі дії амлодипіну.

У пацієнтів з артеріальною гіпертензією застосування препарату 1 раз на добу забезпечує клінічно значуще зниження артеріального тиску протягом 24 годин у положенні як лежачи так і стоячи. У пацієнтів зі стенокардією при застосуванні однієї добової дози препарату підвищується загальний час фізичного навантаження. Препарат знижує частоту нападів стенокардії та зменшує потребу у застосуванні нітрогліцерину.

Фармакокінетика.

Всмоктування/розподіл.in vitro

Метаболізм/виведення. Період напіввиведення із плазми крові становить приблизно
35-50 годин. Рівноважна концентрація у плазмі крові досягається після 7-8 днів безперервного застосування препарату. Амлодипін головним чином метаболізується з утворенням неактивних метаболітів. Близько 60 % введеної дози виводиться із сечею у тому числі приблизно 10 % становить амлодипін у незмінному вигляді.

Пацієнти літнього віку.

Пацієнти із порушенням функцій нирок. Амлодипін екстенсивно біотрансформується до неактивних метаболітів. 10 % амлодипіну виділяється у незміненому вигляді з сечею. Зміни концентрації амлодипіну у плазмі крові не корелюють зі ступенем порушення функцій нирок. Пацієнтам із порушенням функцій нирок можна застосовувати звичайні дози амлодипіну. Амлодипін не видаляється шляхом діалізу.

Діти. Зазвичай кліренс при пероральному застосуванні дітям віком від 6 до 12 років та віком від 13 до 17 років становить 22 5 та 27 4 л/годину відповідно для хлопчиків і 16 4 та 21 3 л/годину відповідно для дівчаток. Спостерігається значна варіабельність експозиції у різних пацієнтів. Інформація щодо пацієнтів віком до 6 років є обмеженою.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки плоскоциліндричної форми зі скошеними краями і рискою білого або майже білого кольору.

Термін придатності. 4 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25

Зберігати у недоступному для дітей місці.

По 10 таблеток у блістері по 3 блістери у пачці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження.

04073 Україна м. Київ вул. Копилівська 38.

Web-сайт: www.vitamin.com.ua.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Амлодипін-КВ 10 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Амлодипін-КВ 10 мг таблетки №30

Обліковий номер : 360308

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевский витаминный завод ПАТ (Украина, Киев)

Виробник : Киевский витаминный завод ПАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7831/01/02

Назва російською : Амлодипин-кв таблетки по 10 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Амлодипін

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амлодипин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО