Детальніше

Аміносол НЕО 15% розчин для інфузій 500 мл

Обліковий номер: 353015

Товару немає в наявності

Короткий огляд

Hemofarm (Сербия и Черногория)

Виробник: Hemofarm (Сербия и Черногория)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4102/01/02

Назва російською: Аминосол® нео 15 % раствор д/инф. по 500 мл в бутыл. №1

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Таурин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для інфузій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АМІНОСОЛ&reg НЕО 15 %

(AMINOSOL NEO 15 %)

Склад:

діючі речовини: валін ізолейцин лейцин лізин метіонін треонін фенілаланін триптофан аргінін гістидин аланін гліцин пролін серин тирозин таурин

500 мл розчину містять: L-валіну 2 75 г: L-ізолейцину 2 6 г L-лейцину 4 45 г L-лізину (у формі

L-лізину ацетату 7 83 г) 5 55 г L-метіоніну 1 9 г L-треоніну 4 3 г L-фенілаланіну 2 75 г

L-триптофану 0 8 г L-аргініну 10 г L-гістидину 3 65 г L-аланіну 12 5 г гліцину 9 25 г

L-проліну 8 5 г L-серину 4 8 г L-тирозину 0 2 г таурину 1 г

допоміжні речовини:

Загальний вміст амінокислот -

Лікарська форма. Розчин для інфузій.

Основні фізико-хімічні властивості: прозорий від безбарвного до блідо-жовтуватого кольору розчин.

Фармакотерапевтична група. Розчини для парентерального харчування. Амінокислоти.

Код АТХ В05В А01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Комбінований препарат для парентерального харчування (часткового або повного). Розчин має збалансований склад амінокислот містить 8 незамінних амінокислот які не синтезуються організмом людини: L-ізолейцин L-лейцин L-лізин L-метіонін L-фенілаланін L-треонін

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Парентеральне харчування (часткове або повне з додаванням жирових емульсій електролітів і вуглеводів):

- при неможливості ентерального харчування

- у тяжких випадках захворювань органів травного тракту (обструкція травного тракту синдром мальабсорбції запальні захворювання кишечнику панкреатит кишкові свищі)

- при травмах

- при опіках

- при сепсисі

- при злоякісних захворюваннях

- при підготовці до операції та після оперативного втручання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату

- розлади метаболізму амінокислот

- метаболічний ацидоз

- тяжка ниркова або печінкова недостатність

- шок

- декомпенсована серцева недостатність

- гіпоксія

- гіпергідратація

- гіперкаліємія

- гострий набряк легенів

- фенілкетонурія.

Особливі заходи безпеки.

При застосуванні препарату потрібно дотримуватися наступного:

препарат застосовувати одразу після розкриття пляшки препарат призначений тільки для однократного застосування не використовувати препарат у якого закінчився термін придатності застосовувати тільки прозорий розчин з неушкодженої пляшки невикористаний залишок розчину що залишився після інфузії слід знищити препарат можна змішувати в стерильних умовах з іншими препаратами для парентерального харчування такими як жирові емульсії вуглеводи електроліти.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Перелік лікарських засобів що допускаються до змішування з цим розчином:

- антибіотики: амікацин ампіцилін цефотаксим цефтриаксон доксициклін еритроміцин гентаміцин хлорамфенікол кліндаміцин нетилміцин пеніцилін піперацилін тетрациклін тобраміцин і ванкоміцин

- інші препарати: амінофілін циклофосфамід циметидин цитарабін дигоксин допамін фамотидин фітоменадіон фторурацил фолієва кислота фуросемід гепарин хлорпромазин інсулін кальцію глюконат лідокаїн метилдопа метилпреднізолон метоклопрамід метотрексат морфін нізатидин норадреналін пропранол ранітидин і рибофлавін.

Особливості застосування.

Необхідно постійно контролювати кислотно-лужний та електролітний баланс баланс рідини в організмі і стан функції нирок.

При наявності гіпотонічної дегідратації перед початком парентерального харчування слід забезпечити організм рідиною та електролітами.

Введення будь-яких розчинів амінокислот може спровокувати гострий дефіцит фолатів тому хворим слід щодня вводити фолієву кислоту.

Необхідно проявляти обережність при інфузії великих обсягів рідини хворим із серцевою недостатністю.

При недостатності надниркових залоз серцевій та легеневій недостатності необхідне індивідуальне визначення дозування.

При тривалому застосуванні препарату (кілька тижнів) слід ретельно контролювати параметри крові та фактори згортання.

Введення препарату у великих кількостях мoжe спричинити гіпeркaліємію oсoбливо у хворих на цукровий діабет. Тому хворим які перебувають у стані стресу і хворим на цукровий діабет як І так і ІІ типу при застосуванні даного розчину призначати невеликі дози інсуліну.

Аргінін що входить до складу препарату може призвести до зменшення концентрації фосфору і збільшення концентрації калію у плазмі крові. Ці зміни особливо виражені у хворих на цукровий діабет.

Слід приділити особливу увагу при введенні препарату у наступних випадках: пацієнтам яким застосування розчинів обмежене при різних захворюваннях (Аміносол Нео 15 % розчин для інфузій слід вводити у кількості 1-2 літри на добу) при сепсисі есенціальній гіпертензії цукровому діабеті гіпертермії захворюваннях печінки різної етіології. При введенні великої кількості амінокислот може розвинутися печінкова кома.

При додаванні стандартного парентерального харчування необхідно звернути увагу на його сумісність із препаратом.

Вибір місця встановлення катетера (центральна або периферична вена) визначається кінцевою осмолярністю суміші для інфузії у периферичну вену межа осмолярності становить

800-900 мОсмоль/л. Необхідно враховувати вік клінічний стан хворого та стан його периферичних вен. Необхідно суворо дотримуватися правил асептики особливо при встановленні катетера в центральну вену.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

У період вагітності або годування груддю препарат не застосовувати.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Аміносол Нео 15 % не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

АміносолНео 15 % застосовувати у вигляді внутрішньовенної інфузії через центральну або периферичну вену. Дозування є індивідуальним залежно від ступеня метаболічного порушення і потреб організму в амінокислотах.

Добова доза

Середня доза для дорослих становить 6 7-13 3 мл/кг маси тіла (еквівалентно 1-2 г амінокислот/кг маси тіла/добу) що відповідає 470-930 мл розчину для пацієнта з масою тіла 70 кг. Рeкoмeндована швидкість введення 16 крaпeль/хвилину.

Максимальна швидкість інфузії

0 67 мл/кг маси тіла (еквівалентно 0 1 г амінокислот/кг маси тіла/годину).

Максимальна добова доза

13 3 мл/кг маси тіла (еквівалентно 2 г амінокислот/кг маси тіла) що відповідає 140 г амінокислот для пацієнта з масою тіла 70 кг.

Розчин можна застосовувати протягом усього періоду парентерального харчування.

Дозування при нирковій недостатності: пацієнтам які не перебувають на діалізі рекомендується введення препарату у дозі 4-6 7 мл/кг маси тіла на добу (відповідно 0 6-1 г амінокислот/кг маси тіла на добу). Для тих хто знаходиться на діалізі призначати 8-13 3 мл препарату/кг маси тіла на добу (що відповідає 1 2-2 7 г амінокислот/кг маси тіла на добу).

Дозування при печінковій недостатності: пацієнти з печінковою недостатністю не переносять підвищену кількість амінокислот тому доза препарату для них становить 5 3-7 3 мл/кг маси тіла на добу (відповідно 0 8-1 1 г амінокислот/кг маси тіла на добу).

Діти.

Ефективність та безпека застосування препарату дітям вивчені недостатньо тому препарат не слід призначати цій віковій категорії пацієнтів.

Передозування.

Специфічного антидоту не існує першочерговим є припинення подальшого введення препарату та заходи симптоматичного лікування.

Нео 15 % або при введенні препарату з великою швидкістю можуть виникнути такі побічні реакції: нудота блювання підвищене потовиділення пропасниця та тахікардія. Ці побічні реакції є оборотними і зникають після припинення застосування препарату або після зниження швидкості інфузії.

У випадку швидкого введення Аміносолу Нео 15 % розчину для інфузій може виникнути надлишок рідини та електролітів порушення компонентів плазми крові (гіперкаліємія).

Побічні реакції.

При дотриманні режиму введення побічні явища не відзначалися.

При застосуванні лікарських засобів що містять у своєму складі подібний амінокислотний склад відзначалася загальна слабкість головний біль підвищення температури тіла реакції гіперчутливості включаючи висипання гіперемію шкіри свербіж бронхоспазм задишку зниження артеріального тиску аж до шоку реакції у місці введення почуття ознобу збільшується виведення амінокислот через сечовивідні шляхи ці явища зникають при припиненні введення препарату. Введення препарату в периферичну вену може спричинити подразнення венозних стінок.

У результаті введення препарату зі швидкістю більшою ніж допустима може виникнути: нудота блювання підвищене потовиділення пропасниця і тахікардія. Ці прояви оборотні і зникають після припинення введення препарату або скорочення часу і швидкості введення.

Завелика швидкість ввeдeння прeпaрaту АміносолНео 15 % мoжe спричинити збільшення кількості рідини і порушення електролітного складу плазми крові (гіпeркaліємія).

При введенні АміносолуНео 15 % розчину для інфузій у центральну вену через катетер у місці введення голки може бути ушкодження з подальшою геморагією та бактеріальним або грибковим тромбофлебітом.

АміносолНео 15 % може спричинити підвищення дефіциту фолатів в організмі через що під час інфузійної терапії потрібне щоденне застосування фолієвої кислоти.

В осіб із підвищеною чутливістю можливі виникнення алергічних реакцій.

Термін придатності. 2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Аміносол

Упаковка. По 500 мл у пляшці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Белградський шлях б/н 26300 м. Вршац Сербія/Beogradski put bb 26300 Vrsac Serbia.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аміносол НЕО 15% розчин для інфузій 500 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аміносол НЕО 15% розчин для інфузій 500 мл

Обліковий номер : 353015

Товару немає в наявності
Hemofarm (Сербия и Черногория)

Виробник : Hemofarm (Сербия и Черногория)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4102/01/02

Назва російською : Аминосол® нео 15 % раствор д/инф. по 500 мл в бутыл. №1

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Таурин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для інфузій