Детальніше

Амантин 100 мг таблетки №30

Обліковий номер: 354027

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник: Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6991/01/01

Назва російською: Амантин таблетки, п/плен. обол., по 100 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Амантадин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Амантадин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

І Н С Т Р У К Ц І Я

для медичного застосування препарату

амантин

(amanТin)

Склад:

діюча речовина: амантадину сульфат

1 таблетка містить амантадину сульфату 100 мг

допоміжні речовини: лактози моногідрат целюлоза мікрокристалічна крохмаль картопляний желатин повідон натрію кроскармелоза тальк кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат Opadry II White (поліетиленгліколь спирт полівініловий тальк титану діоксид (Е 171)).

Лікарська форма. Таблетки вкриті плівковою оболонкою.

Фармакотерапевтична група. Протипаркінсонічні препарати. Допамінергічні засоби.

Код АТС N04В В01.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до амантадину або до будь-якого компонента препарату епілепсія та інші судомні напади тяжка ниркова недостатність виразкова хвороба.

Спосіб застосування та дози.

Хвороба Паркінсона

У деяких випадках безперервного лікування амантадином упродовж кількох місяців може знижуватися ефективність. Ефективність можна підвищити шляхом припинення застосування амантадину на 3-4 тижні. Протягом цього періоду часу слід продовжувати супутню протипаркінсонічну терапію або почати лікування низькою дозою леводопи у випадку клінічної необхідності.

Зазвичай Амантин призначають у комбінації з іншими протипаркінсонічними засобами. У такому випадку дозу Амантину підбирають індивідуально.

Для лікування грипу А

Для профілактики грипу А

Для лікування невралгії при оперізувальному лишаї (Herpes zoster)

Дозування для пацієнтів із порушенням функції нирок.

У пацієнтів із порушенням функції нирок дозу амантадину слід зменшити шляхом зниження загальної добової дози або збільшення інтервалу між прийомами препарату залежно від кліренсу креатиніну як показано у таблиці:

Кліренс креатиніну мл/хв

Дозування препарату мг

Амантин протипоказаний

15-35

У таблиці наведені загальні рекомендації тому лікар повинен продовжувати контролювати стан пацієнтів стосовно ознак небажаних ефектів.

Побічні реакції.

З боку крові та лімфатичної системи: лейкопенія.

З боку нервової системи: тривожність запаморочення головний біль сонливість безсоння слабкість збудження гарячка атаксія нечітка мова погіршення концентрації уваги дратівливість депресія міалгія парестезія сплутаність свідомості дезорієнтація психоз тремор судоми дискінезія ступор суїцидальні думки та наміри злоякісний нейролептичний синдром делірій стан гіпоманії та манії галюцинації нічні кошмари. Параноїдальні екзогенні психози які супроводжуються зоровими галюцинаціями частіше спостерігаються при сумісному застосуванні з антихолінергічними препаратами і у пацієнтів схильних до психічних розладів.

З боку органів зору:

З боку серцево-судинної системи: ортостатична гіпотензія серцева аритмія тахікардія подовження інтервалу QT периферичні набряки серцева недостатність

З боку травного тракту: нудота відчуття сухості у роті анорексія блювання запор понос оборотне підвищення активності печінкових ферментів.

З боку шкіри та підшкірної клітковини:

З боку сечостатевої системи: затримка сечі у хворих на гіперплазію передміхурової залози нетримання сечі зміна лібідо.

Інші: реакції гіперчутливості при непереносимості будь-якого компонента препарату.

Передозування.

Симптоми.

Лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Амантин протипоказано приймати у період вагітності і жінкам які планують вагітність. Препарат протипоказаний у період годування груддю оскільки він проникає у грудне молоко. У випадку необхідності застосування препарату годування груддю слід припинити.

Діти.

Досвіду застосування препарату для лікування дітей недостатньо.

Особливості застосування.

Необхідно дотримуватися особливої обережності при застосуванні препарату у пацієнтів з:

Препарат слід застосовувати з обережністю пацієнтам із серцево-судинними захворюваннями включаючи порушення ритму та провідності порушеннями електролітного балансу.

Повідомлялося про суїцидальні спроби та суїцидальні думки у пацієнтів при застосуванні амантадину. З метою попередження виникнення суїцидальних думок та намірів препарат необхідно призначати у мінімальних ефективних дозах.

У деяких пацієнтів при тривалому застосуванні препарату можуть виникнути периферичні набряки. Це слід брати до уваги особам з хронічною серцевою недостатністю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Препарат може знижувати концентрацію уваги та швидкість реагування спричиняти запаморочення зниження гостроти зору тому пацієнтів слід попереджати про потенційну небезпеку при керуванні автомобілем або роботі з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Можлива комбінація амантадину з антихолінергічними засобами і з іншими протипаркінсонічними препаратами. У комбінації з іншими протипаркінсонічними препаратами спостерігається взаємне посилення терапевтичної дії. Однак одночасне застосування амантадину та антихолінергічних засобів або леводопи може посилити сплутаність свідомості галюцинації нічні кошмари порушення з боку травного тракту або інші атропіноподібні побічні ефекти. У пацієнтів які отримують амантадин і леводопу можуть спостерігатися психотичні розлади.

Слід уникати одночасного застосування з мемантином.

У поодиноких випадках можливе погіршення психотичних симптомів у пацієнтів які одночасно застосовують амантадин і нейролептичні засоби.

Одночасне застосування амантадину і лікарських засобів або речовин які діють на ЦНС (у тому числі і спиртовмісні засоби) може посилити токсичний вплив на неї. У таких випадках рекомендований ретельний нагляд за пацієнтом. Під час лікування амантадином не можна вживати алкогольні напої.

Одночасне застосування діуретиків на зразок тріамтерен/гідрохлоротіазид і Амантину може зменшити виведення амантадину з плазми крові що призведе до токсичних концентрацій останнього у плазмі. Слід уникати одночасного прийому діуретиків і Амантину.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. Протипаркінсонічний противірусний засіб. Трициклічний симетричний адамантамін. Блокує глутаматні NMDA-рецептори знижуючи надмірний стимулюючий вплив кортикальних глутаматних нейронів на неостріатум який розвивається на фоні недостатнього виділення дофаміну і зменшуючи тим самим прояви паркінсонізму. Значною мірою впливає на скутість (ригідність та брадикінезію). Усуває екстрапірамідні побічні ефекти нейролептиків та інших лікарських засобів: ранню дискінезію акатизію і паркінсонізм. Крім того амантадин має також деяку антихолінергічну активність.

Механізм дії Амантину у лікуванні herpes zoster до кінця не визначено.

Фармакокінетика.

in vitro

Здатність до діалізу в амантадину низька приблизно 5 % за один діаліз.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з двоопуклою поверхнею з рискою вкриті плівковою оболонкою білого кольору.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

C.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 3 або по 6 блістерів у пачці картонній.

Категорія відпуску. За рецептом.

Місцезнаходження. Україна 03124 м. Київ бул. І. Лепсе 8.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Амантин 100 мг таблетки №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Амантин 100 мг таблетки №30

Обліковий номер : 354027

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

Виробник : Фарма Старт ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/6991/01/01

Назва російською : Амантин таблетки, п/плен. обол., по 100 мг №30 (10х3)

Мiжнародна назва : Амантадин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Амантадин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО