Детальніше

Алзепіл 10 мг таблетки №28

Обліковий номер: 359582

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Egis (Венгрия)

Виробник: Egis (Венгрия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10701/01/02

Назва російською: Алзепил таблетки, п/о, по 10 мг №28 (14х2)

Мiжнародна назва : Донепезил

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Донепезил

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АЛЗЕПІЛ

(ALZEPIL)

Склад:

діюча речовина: донепезил

1 таблетка вкрита оболонкою містить донепезилу гідрохлориду 5 мг або 10 мг

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена магнію стеарат гіпромелоза титану діоксид (Е171) макрогол 400.

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості:

таблетки вкриті оболонкою по 5 мг

таблетки вкриті оболонкою по 10 мг: білі або майже білі круглі двоопуклі таблетки вкриті оболонкою без або майже без запаху з гравіруванням з одного боку стилізованої літери Е а під нею номер 382.

Фармакотерапевтична група. Засоби які застосовуються при деменції. Інгібітори холінестерази. Код АТХ N06D A02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Селективний та оборотний інгібітор ацетилхолінестерази що є основним типом холінестерази у головному мозку. Інгібуючи холінестеразу в головному мозку донепезил блокує розпад ацетилхоліну що здійснює передачу нервового збудження у ЦНС. Донепезил інгібує ацетилхолінестеразу більш ніж у 1000 разів сильніше ніж бутирилхолінестеразу що міститься у структурах розміщених здебільшого поза центральною нервовою системою.

Після одноразового прийому донепезилу в дозах 5 мг або 10 мг ступінь пригнічення активності ацетилхолінестерази оцінюється у мембранах еритроцитів і становить 63 6 % та 77 3 % відповідно.

Інгібування ацетилхолінестерази в еритроцитах під дією донепезилу корелює зі змінами шкали ADAS-cog (шкала оцінки когнітивних функцій при хворобі Альцгеймера).

Фармакокінетика.

Максимальна концентрація (Сmax) у плазмі крові досягається приблизно через 3-4 години після прийому препарату. Концентрації у плазмі крові і площа під фармакокінетичною кривою (AUC) підвищуються пропорційно до дози. Період напіввиведення становить близько 70 годин тому повторне застосування препарату 1 раз на добу поступово призводить до рівноважного стану що досягається протягом 3 тижнів від початку терапії. У рівноважному стані концентрація донепезилу гідрохлориду в плазмі крові і відповідна фармакодинамічна активність незначною мірою змінюються протягом дня. Їжа не впливає на всмоктування донепезилу гідрохлориду.

Метаболізм/виведення. Донепезилу гідрохлорид виводиться із сечею в незміненому вигляді і зазнає біотрансформації системою цитохром Р450 з утворенням численних метаболітів деякі з них не встановлені.

Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматичне лікування хвороби Альцгеймера з легким або середнім ступенем тяжкості.

Протипоказання.

Гіперчутливість до донепезилу гідрохлориду похідних піперидину або до будь-яких допоміжних речовин препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При одночасному застосуванні з донепезилом інших холіноміметиків і четвертинних антихолінергічних препаратів таких як глікопіролат були описані випадки атипових змін артеріального тиску і частоти серцевих скорочень.

Особливості застосування.

Анестезія

Як інгібітор холінестерази Алзепіл здатний посилити сукцинілхолінову міорелаксацію під час наркозу.

Серцево-судинні порушення

Завдяки фармакологічній дії інгібітори холінестерази можуть виявляти ваготонічні ефекти на частоту серцевих скорочень (наприклад спричиняти брадикардію). Можливість подібних порушень має особливе значення у хворих із синдромом слабкості синусового вузла або іншими порушеннями надшлуночкової провідності серця (наприклад при синоатріальній або атріовентрикулярній блокаді).

Повідомлялося про запаморочення та судомні напади. При обстеженні таких пацієнтів слід враховувати можливість появи серцевої блокади або довгих пауз у синусовому ритмі.

Шлунково-кишкові порушення

Необхідно пильно спостерігати за хворими в яких є ризик розвитку виразки наприклад за пацієнтами з виразковою хворобою в анамнезі або хворими які одержують нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ). Однак у клінічних дослідженнях донепезилу порівняно з плацебо не було виявлено збільшення частоти утворювання пептичних виразок або шлунково-кишкових кровотеч.

Захворювання органів сечостатевої системи

Холіноміметики можуть спричинити порушення відтоку сечі із сечового міхура хоча цей ефект не зустрічався в клінічних дослідженнях донепезилу.

Неврологічні стани

Вважають що холіноміметики деякою мірою можуть спричиняти генералізовані судоми. Однак судомна активність може бути також проявом хвороби Альцгеймера. Холіноміметики можуть посилити або спричинити екстрапірамідні симптоми.

Порушення функції легенів

Інгібітори холінестерази слід призначати з обережністю хворим на астму або з обструктивними захворюваннями легенів в анамнезі.

Слід уникати одночасного застосування Алзепілу з іншими інгібіторами ацетилхолінестерази агоністами або антагоністами холінергічної системи.

Тяжка печінкова недостатність

Дані щодо пацієнтів з тяжкою печінковою недостатністю відсутні.

Летальність у клінічних дослідженнях із судинною деменцією

З участю пацієнтів які відповідають критеріям NINDS-AIREN для вірогідної або можливої судинної деменції було проведено 3 клінічних дослідження тривалістю по 6 місяців. Критерії NINDS-AIREN були розроблені для виявлення пацієнтів у яких деменція може бути спричинена винятково судинними причинами і для виключення пацієнтів з хворобою Альцгеймера. У першому дослідженні частота летальних випадків становила 2/198 (1 %) при застосуванні донепезилу гідрохлориду у дозі 5 мг 5/206 (2 4 %) при застосуванні донепезилу гідрохлориду у дозі 10 мг і 7/199 (3 5 %) при застосуванні плацебо. У другому дослідженні частота летальних випадків становила 4/208 (1 9 %) при застосуванні донепезилу гідрохлориду у дозі 5 мг 3/215 (1 4 %) при застосуванні донепезилу гідрохлориду у дозі 10 мг і 1/193 (0 5 %) при застосуванні плацебо. У третьому дослідженні частота летальних випадків становила 11/648 (1 7 %) при застосуванні донепезилу гідрохлориду у дозі 5 мг і 0/326 (0 %) при застосуванні плацебо. В усіх трьох дослідженнях при судинній деменції частота летальних випадків в об' єднаній групі застосування донепезилу гідрохлориду (1 7 %) у кількісному відношенні була вищою ніж у групі застосування плацебо (1 1 %) проте ця різниця не була статистично достовірною. Більшість летальних випадків у пацієнтів які приймали або донепезилу гідрохлорид або плацебо була спричинена різними судинними причинами яких можна очікувати у людей літнього віку з існуючим судинним захворюванням. При аналізі всіх серйозних нелетальних і летальних судинних явищ не відзначалась різниця у частоті цих явищ між групами застосування донепезилу гідрохлориду та плацебо.

В усіх дослідженнях при хворобі Альцгеймера (n=4146) а також при об' єднанні цих досліджень при хворобі Альцгеймера з іншими дослідженнями при деменції включаючи дослідження при судинній деменції (загалом n=6888) частота летальних випадків у групах застосування плацебо у кількісному відношенні перевищувала частоту у групах застосування донепезилу гідрохлориду.

Злоякісний нейролептичний синдром (ЗНС)

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі пацієнти та пацієнти літнього віку.

Лікування починати з дози 5 мг/добу (прийом 1 раз на добу). Алзепіл потрібно приймати внутрішньо ввечері безпосередньо перед сном. Дози 5 мг/добу слід дотримуватись протягом щонайменше одного місяця щоб забезпечити якомога більш ранню клінічну відповідь на лікування за результатами оцінки та досягти рівноважної концентрації донепезилу гідрохлориду. Після клінічної оцінки лікування препаратом у дозі 5 мг/добу протягом 1 місяця дозу донепезилу можна збільшити до 10 мг/добу (прийом 1 раз на добу).

Підтримуюче лікування можна продовжувати поки пацієнт отримує терапевтичну користь. Таким чином клінічну користь донепезилу послід регулярно оцінювати. Якщо доказів терапевтичного ефекту більше не спостерігається необхідно розглянути питання щодо відміни препарату. Індивідуальну відповідь на донепезил прогнозувати неможливо.

При відміні лікування спостерігається поступове зменшення сприятливого ефекту донепезилу.

Порушення функції нирок та печінки

Для пацієнтів з порушеною функцією нирок можна дотримуватись тієї ж схеми дозування оскільки кліренс донепезилу гідрохлориду не зазнає змін при цьому стані.

Через можливе зростання експозиції при легкій чи помірній печінковій недостатності збільшення дози слід проводити залежно від індивідуальної переносимості препарату. Дані щодо пацієнтів з тяжкою печінковою недостатністю відсутні.

Діти.

Передозування.

Побічні реакції.

У осіб з індивідуальною непереносимістю до будь-якого компоненту препарату можливі реакції гіперчутливості.

Система-орган-клас

Дуже часто

Часто

Нечасто

Рідко

Дуже рідко

Інфекції та інвазії

Застуда

нежить

Метаболічні та аліментарні розлади

Анорексія

З боку психіки

Галюцинації**

збудження**

агресивна поведінка**

стан тривож-ності

З боку нервової системи

Синкопе*

Епілептичні напади судоми*

Екстрапіра-мідні симптоми

Злоякісний нейролептич-ний синдром нічні кошмари незвичайні сни

З боку серцево-судинної системи

Брадикардія

Синоатрі-

альна блокада

атріовентри-кулярна блокада інсульт

З боку шлунково-кишкового тракту

Нудота діарея

Блювання диспепсія дискомфорт у животі

Шлунково-кишкова кровотеча виразки шлунка та дванадцяти-палої кишки (ризик утворення зростає при сумісному прийомі з нестероїдними протизапаль-ними препаратами)

З боку печінки та жовчовивід-них шляхів

Печінкова дисфункція в тому числі гепатит***

З боку шкіри та підшкірної клітковини

Висипання

свербіж

З боку опорно-рухового апарату та сполучної тканини

З боку нирок та сечовивід-них шляхів

Нетримання сечі

Загальні розлади та реакції у місці введення препарату

Головний біль

Підвищена втомлюваність

біль

Відхилення від норми виявлені в результаті обстеження

Травми отруєння та процедурні ускладнення

Травматизм

**Повідомлення про галюцинації збудження та агресивну поведінку що минали після зменшення дози або відміни препарату.

***У випадках печінкової дисфункції яка не пояснюється очевидними причинами слід розглянути можливість припинення лікування донепезилом.

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Упаковка. По 14 таблеток вкритих оболонкою у блістері по 2 або 4 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник. ЗАТ Фармацевтичний завод ЕГІС/EGIS Pharmaceuticals PLC.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

1165 м. Будапешт вул. Бекеньфелді 118-120 Угорщина/1165 Budapest Bokenyfoldiut. 118-120 Hungary.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Алзепіл 10 мг таблетки №28

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Алзепіл 10 мг таблетки №28

Обліковий номер : 359582

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Egis (Венгрия)

Виробник : Egis (Венгрия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/10701/01/02

Назва російською : Алзепил таблетки, п/о, по 10 мг №28 (14х2)

Мiжнародна назва : Донепезил

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Донепезил

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО