Детальніше

Алопуринол Сандоз 100 мг таблетки №50

Обліковий номер: 328123

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Salutas Pharma (Германия)

Виробник: Salutas Pharma (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9524/01/01

Назва російською: Аллопуринол сандоз® таблетки по 100 мг №50 (10х5)

Мiжнародна назва : Алопуринол

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Аллопуринол

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АЛОПУРИНОЛ САНДОЗ&reg

(ALLOPURINOL SANDOZ)

Склад:

діюча речовина: Алопуринол

1 таблетка містить алопуринолу 100 мг або 300 мг

допоміжні речовини:

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості:

білі круглі двоопуклі таблетки з рискою з одного боку

білі або майже білі довгасті двоопуклі таблетки з рискою з двох боків та неушкодженою поверхнею.

Фармакотерапевтична група.

Препарати що пригнічують утворення сечової кислоти. Код АТХ М04А А01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Фармакокінетика.

Алопуринол швидко всмоктується у верхніх відділах травного тракту. Після перорального застосування алопуринол виявляється у плазмі крові через 30-60 хвилин. Біодоступність препарату становить 67-90 %.

Алопуринол швидко (період напіввиведення з плазми крові становить 1-2 години) окиснюється через ксантиноксидазу та альдегідоксидазу до оксипуринолу який також є потужним інгібітором ксантиноксидази проте період напіввиведення метаболіту може тривати від 13 до 30 годин. З урахуванням тривалого періоду напіввиведення оксипуринолу на початку терапії може мати місце його поступове накопичення до досягнення рівноважної концентрації у плазмі крові. У пацієнтів з нормальною функцією нирок середня концентрація оксипуринолу у плазмі крові зазвичай становить 5-10 мг/л після прийому одноразової дози 300 мг алопуринолу.

Алопуринол виводиться головним чином нирками причому менше 10 % препарату виводиться у незміненому стані. Приблизно 20 % алопуринолу виводиться з калом. Оксипуринол виводиться з сечею у незміненому стані після тубулярної реабсорбції.

Порушення функції нирок призводить до подовження періоду напіввиведення оксипуринолу тому пацієнтам з нирковою недостатністю необхідно дотримуватися рекомендацій щодо дозування.

Клінічні характеристики.

Показання.

Дорослі.

Лікування всіх форм гіперурикемії що не контролюються дієтою з рівнями сечової кислоти в сироватці крові в межах 535 мкмоль/л (9 мг/100 мл) і вище

вторинна гіперурикемія різного походження

первинна і вторинна гіперурикемія при різних гемобластозах (гострому лейкозі хронічному мієлолейкозі лімфосаркомі).

Таблетки по 100 мг

Вторинна гіперурикемія різного походження

уратна нефропатія яка виникла внаслідок лікування лейкемії

Таблетки по 300 мг

Вторинна гіперурикемія різного походження

уратна нефропатія яка виникла внаслідок лікування лейкемії

Протипоказання.

Підвищена чутливість до алопуринолу або до будь-якого з компонентів препарату. Тяжкі порушення функції нирок (кліренс креатиніну менше 2 мл/хв) і печінки. При кліренсі креатиніну менше 20 мл/хв таблетки по 300 мг не застосовують.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

6-Меркаптопурин та азатіоприн.

Відарабін (аденіну арабінозид). При одночасному застосуванні алопуринолу з відарабіном пролонгується період напіввиведення останнього з плазми крові тому цю комбінацію слід застосовувати з обережністю для уникнення можливого посилення токсичних ефектів.

Саліцилати та препарати що сприяють виведенню сечової кислоти. Ефективність алопуринолу може знижуватися при сумісному застосуванні з препаратами що здатні виводити сечову кислоту (сульфінпіразоном пробенецидом бензбромароном або саліцилатами).

Алопуринол уповільнює виведення пробенециду.

Хлорпропамід. При порушенні функції нирок особливо при одночасному застосуванні з алопуринолом може пролонгуватися гіпоглікемічний ефект хлорпропаміду що потребує зниження дози.

Антикоагулянти (похідні кумарину).

Фенітоїн. Алопуринол може пригнічувати метаболізм фенітоїну в печінці проте клінічне значення цієї взаємодії не доведено.

Теофілін кофеїн. У високих дозах алопуринол інгібує метаболізм та підвищує плазмову концентрацію теофіліну кофеїну. На початку лікування алопуринолом або при підвищенні його дози необхідно контролювати рівні теофіліну у плазмі крові.

Ампіцилін/амоксицилін. При одночасному застосуванні алопуринолу з ампіциліном або амоксициліном є вірогідність виникнення шкірних алергічних реакцій (екзантема) тому пацієнтам які приймають алопуринол слід застосовувати інші антибіотики.

Цитостатики. При застосуванні алопуринолу з цитостатиками (циклофосфамід доксорубіцин блеоміцин прокарбазин мехлоретамін) спостерігалося посилене пригнічення функції кісткового мозку тому у таких пацієнтів показники крові слід контролювати через короткі інтервали часу.

Циклоспорин. При застосуванні з алопуринолом може підвищуватися концентрація циклоспорину у плазмі крові та збільшуватися його токсичність.

Диданозин.max та показників AUC для диданозину.

Каптоприл. Одночасне застосування алопуринолу та каптоприлу може підвищити ризик шкірних реакцій особливо при хронічних захворюваннях нирок.

Особливості застосування.

При появі реакцій гіперчутливості включаючи синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз макулопапульозну екзантему алопуринол слід негайно відмінити та не призначати його повторно.

Такі пацієнти мають бути проінформовані про необхідність припинення лікування при появі перших симптомів синдрому гіперчутливості.

При виникненні реакцій підвищеної чутливості (наприклад екземи) застосування алопуринолу слід негайно припинити.

При порушенні функції нирок та печінки або раніше встановлених порушеннях гемопоезу потрібен особливо ретельний нагляд лікаря. Для пацієнтів із порушеннями функції нирок або печінки необхідно враховувати відповідні рекомендації щодо доз. Пацієнтам які страждають на артеріальну гіпертензію або серцеву недостатність та отримують інгібітори АПФ або діуретики слід з особливою обережністю застосовувати алопуринол.

Якщо уратна нефропатія або інші патологічні зміни вже спричинили порушення функції нирок дозу слід відкоригувати згідно з показниками функції нирок.

При наявності у ниркових мисках великих каменів сечової кислоти не можна виключати що при лікуванні алопуринолом частина каменів може розчинитися і потрапити у сечовий міхур що може в подальшому спричинити закупорку сечоводу.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Немає достатніх даних щодо застосування алопуринолу у період вагітності. Оскільки алопуринол впливає на метаболізм пурину а потенційний ризик для людини невідомий алопуринол не рекомендується застосовувати у період вагітності.

Алопуринол проникає у грудне молоко тому препарат не слід приймати у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослі.

Рекомендуються наступні режими дозування:

при тяжких станах: від 700 мг до 900 мг на добу.

Пацієнти літнього віку. Через відсутність спеціальних даних щодо застосування алопуринолу цій категорії пацієнтів рекомендується використовувати найнижчі терапевтично обґрунтовані дози. Слід враховувати можливість порушення функції нирок у пацієнтів літнього віку.

Пацієнти з нирковою недостатністю. Оскільки алопуринол та його метаболіти виводяться нирками при порушенні їх функції можливе передозування якщо доза не була підібрана належним чином.

При тяжкому порушенні функції нирок максимальна добова доза становить 100 мг. Можливе застосування одноразової дози по 100 мг з інтервалом більше доби (кожні 2-3 дні).

При необхідності підвищення дози слід контролювати сироватковий рівень оксипуринолу який не має перевищувати 15 2 мкг/мл.

Кліренс креатиніну

Добова доза

20 мл/хв

Стандартна доза

10-20 мл/хв

100-200 мг

10 мл/хв

100 мг або 100 мг кожні 2-3 дні

При гемодіалізі після кожного сеансу (2-3 рази на тиждень) застосовувати 300-400 мг алопуринолу.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Пацієнтам з порушенням функції печінки слід призначати нижчі дози. На початку лікування рекомендується здійснювати періодичний контроль показників функціональних проб печінки.

Таблетки по 300 мг не слід призначати цим пацієнтам через високий вміст діючої речовини.

Таблетки слід приймати після їди не розжовуючи разом з великою кількістю рідини.

Тривалість лікування залежить від перебігу основного захворювання. З метою попередження утворення оксалатних і уратних каменів та при первинній гіперурикемії і подагрі у більшості випадків необхідне застосування довготривалої терапії. При вторинній гіперурикемії рекомендується проведення короткострокового лікування відповідно до тривалості підвищення рівня сечової кислоти.

Діти.

Передозування.

Симптоми. Після прийому одноразової дози 20 г в одного пацієнта спостерігалися такі симптоми як нудота блювання діарея і запаморочення. В іншого пацієнта доза 22 5 г алопуринолу не спричинила небажаних ефектів. Після тривалого прийому 200-400 мг алопуринолу на добу пацієнтами з порушеннями функції нирок описані тяжкі симптоми інтоксикації (шкірні реакції гарячка гепатит еозинофілія і загострення ниркової недостатності). При передозуванні алопуринолом суттєво пригнічується активність ксантиноксидази проте тільки у випадку одночасного застосування з 6-меркаптопурином та азатіоприном дія препарату супроводжується значною побічною дією.

При підозрі на передозування особливо при одночасному прийомі 6-меркаптопурину та азатіоприну можна промити шлунок викликати блювання або прийняти активоване вугілля та фосфат натрію якщо після прийому препарату пройшло не більше 1 години.

Лікування.

Побічні реакції.

На початку лікування алопуринолом можуть виникати реактивні напади подагри.

Прояви побічних реакцій найчастіші при наявності ниркової та/або печінкової недостатності або при одночасному застосуванні з ампіциліном або амоксициліном.

З боку шкіри:

Найрозповсюдженіші шкірні реакції (приблизно 4 %) виникають у будь-який період лікування і можуть проявлятися у вигляді пурпуроподібного макулопапульозного скваматозного або ексфоліативного висипання.

З боку імунної системи:

З боку печінки:

З боку травного тракту:

З боку системи крові:

З боку дихальної системи органів грудної клітки та середостіння:

З боку нервової системи:

З боку серцево-судинної системи:

Метаболічні порушення:

З боку психіки:

З боку репродуктивної системи:

З боку сечовивідної системи:

З боку органів зору:

Загальні порушення:

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 5 (10 5) блістерів у картонній коробці.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Салютас Фарма ГмбХ Німеччина/Salutas Pharma GmbH Germany (відповідальний за випуск серії).

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Отто-вон-Гюріке-Аллеє 1 39179 Барлебен Німеччина/

Otto-von-Guericke-Allee 1 39179 Barleben Germany.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Алопуринол Сандоз 100 мг таблетки №50

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Алопуринол Сандоз 100 мг таблетки №50

Обліковий номер : 328123

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Salutas Pharma (Германия)

Виробник : Salutas Pharma (Германия) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/9524/01/01

Назва російською : Аллопуринол сандоз® таблетки по 100 мг №50 (10х5)

Мiжнародна назва : Алопуринол

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Аллопуринол

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО