Детальніше

Алерік 10 мг таблетки №7

Обліковий номер: 357486

Товару немає в наявності

Короткий огляд

US Pharmacia (Польша)

Виробник: US Pharmacia (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7560/01/01

Назва російською: Алерик таблетки по 10 мг №7 (7х1)

Мiжнародна назва : Лоратадин

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Лоратадин

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АЛЕРІК
(ALERIC®)

Склад:          

діюча речовина: loratadine;

1 таблетка містить лоратадину 10 мг;

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна лактоза безводна кремнію діоксид колоїдний безводний магнію стеарат кросповідон крохмаль прежелатинізований кислота стеаринова.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: круглі двоопуклі таблетки білого кольору з лінією розламу з одного боку без плям та пошкоджень.

Фармакотерапевтична група. Антигістамінні засоби для системного застосування.

Код АТХ R06A X13.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Лоратадин – трициклічний антигістамінний засіб із селективною активністю відносно периферичних Н1-рецепторів. Лоратадин чинить антиалергічну антиексудативну та протисвербіжну дію; зменшує проникність капілярів усуває спазм гладеньких м’язів запобігає розвитку набряку тканин. Лоратадин – антигістамінний засіб тривалої дії для системного застосування.

У більшості пацієнтів при застосуванні в рекомендованій дозі лоратадин не чинить клінічно значущої седативної та антихолінергічної дії. Упродовж тривалого лікування не спостерігалось клінічно значущих змін у показниках життєво-важливих функцій організму лабораторних досліджень фізікального обстеження або електрокардіограми. Лоратадин не має значущого впливу на Н2-гістамінові рецептори. Препарат не інгібує поглинання норепінефрину і фактично не має впливу на функцію серцево-судинної системи або на активність водія ритму серця. Препарат також не підсилює гальмівної дії алкоголю на ЦНС.

Дослідження з проведенням шкірних проб на гістамін після застосування разової дози 10 мг показали що антигістамінний ефект виникає через 1-3 години досягає піку через 8-12 годин і триває від 24 до 48 годин. Не відзначалося розвитку стійкості до дії препарату після 28 днів застосування лоратадину.

Фармакокінетика.

Всмоктування. Лоратадин швидко і добре всмоктується. Застосування препарату під час їди може дещо затримувати всмоктування лоратадину проте це не впливає на клінічний ефект. Показники біодоступності лоратадину та його активного метаболіту є пропорційними дозі.

Розподіл. Лоратадин зв’язується активно (від 97 % до 99 %) з білками плазми крові а його активний метаболіт – з помірною активністю (від 73 % до 76 %).

У здорових добровольців період напіврозподілу лоратадину та його активного метаболіту в плазмі крові складає приблизно 1 та 2 години відповідно.

Біотрансформація. Після перорального застосування лоратадин швидко і добре абсорбується а також екстенсивно метаболізується при першому проходженні через печінку головним чином за допомогою CYP3A4 і CYP2D6. Основний метаболіт дезлоратадин є фармакологічно активним і більшою мірою відповідає за клінічний ефект. Лоратадин і дезлоратадин досягають максимальної концентрації у плазмі крові (Tmax) через 1-1 5 години і 1 5-3 7 годин відповідно після застосування препарату.

Виведення. Приблизно 40 % дози виводиться із сечею і 42 % з калом упродовж 10 днів в основному у формі кон’югованих метаболітів. Приблизно 27 % дози виводиться із сечею упродовж перших 24 годин. Менше 1 % діючої речовини виводиться у незміненій активній формі – як лоратадин або дезлоратадин. Відсутня ймовірність кумуляції препарату навіть при дозуванні 40 мг на добу.

У дорослих здорових добровольців середній період напіввиведення лоратадину становив 8 4 години (діапазон від 3 до 20 годин) а основного активного метаболіту – 28 годин (діапазон від 8 8 до 92 годин).

Порушення функції нирок. У пацієнтів із хронічним порушенням функції нирок підвищувалися показники AUC і максимальної концентрації у плазмі крові (Сmax) лоратадину і його активного метаболіту порівняно з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією нирок. Середній період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту не відрізнявся значною мірою від показників у здорових людей. У пацієнтів із хронічним порушенням функції печінки гемодіаліз не впливає на фармакокінетику лоратадину і його активного метаболіту.

Порушення функції печінки. У пацієнтів із хронічним алкогольним ураженням печінки показники AUC і Сmax лоратадину були в два рази вищими а їх активного метаболіту не змінювалися істотно при порівнянні з такими показниками в пацієнтів із нормальною функцією печінки. Період напіввиведення лоратадину і його активного метаболіту становить 24 і 37 годин відповідно і збільшується залежно від тяжкості захворювання печінки.

Пацієнти літнього віку. Показники фармакокінетики лоратадину і його активного метаболіту були аналогічними в здорових дорослих добровольців і здорових добровольців літнього віку.

Клінічні характеристики.

Показання.

Симптоматичне лікування алергічного риніту та хронічної ідіопатичної кропив’янки.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до лоратадину або інших компонентів препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При застосуванні одночасно з алкоголем ефекти лікарського засобу Алерік не посилюються що підтверджено дослідженнями психомоторної функції.

Потенційна взаємодія може мати місце при застосуванні всіх відомих інгібіторів CYP3A4 або CYP2D6 що призводить до підвищення рівнів лоратадину а це в свою чергу може бути причиною підвищення частоти виникнення побічних реакцій.

У контрольованих дослідженнях повідомлялося про підвищення концентрацій лоратадину в плазмі крові після одночасного застосування з кетоконазолом еритроміцином і циметидином що не супроводжувалося клінічно значущими змінами (у тому числі на ЕКГ).

Діти. Дослідження взаємодій з іншими препаратами проводилися тільки з участю дорослих пацієнтів.

Особливості застосування.

Пацієнтам із тяжким порушенням функцій печінки необхідно призначати меншу початкову дозу через можливе зменшення кліренсу лоратадину (рекомендована початкова доза – 10 мг через день).

Таблетки Алерік містять лактозу тому препарат не застосовують пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю галактази Lapp-лактазною недостатністю або глюкозно-галактозною мальабсорбцією. Прийом препарату необхідно припинити не пізніше ніж за 48 годин до проведення шкірних діагностичних алергопроб для запобігання хибним результатам.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Безпека застосування лоратадину у період вагітності не встановлена тому не рекомендовано приймати препарат Алерік у цей період.

Діюча речовина проникає у грудне молоко тому не рекомендується застосування лоратадину у період годування груддю. За необхідності застосування препарату годування груддю необхідно припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Алерік не впливає або впливає незначним чином на здатність керувати автотранспортом або іншими механізмами. Проте пацієнтові необхідно повідомити що дуже рідко повідомлялося про сонливість що може впливати на здатність керувати автотранспортом або механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Перорально. Таблетки можна застосовувати незалежно від прийому їжі.

Дорослі і діти віком від 12 років приймають по 1 таблетці (10 мг лоратадину) 1 раз на добу.

Для дітей у віці від 2 до 12 років дозування залежить від маси тіла. Діти віком до 12 років з масою тіла більше 30 кг – 10 мг (1 таблетка) 1 раз на добу. Діти з масою тіла менше 30 кг препарат застосовують в іншій лікарській формі.

Корекція дозування пацієнтам літнього віку та хворим на ниркову недостатність не потрібна.

Пацієнти з порушенням функції печінки.

Пацієнтам з порушеннями функцій печінки тяжкого ступеня слід призначати препарат у нижчій початковій дозі оскільки в них можливе зниження кліренсу лоратадину. Для дорослих і дітей із масою тіла більше 30 кг рекомендована початкова доза складає 10 мг через день.

Діти.

Ефективність та безпека застосування лоратадину дітям віком до 2 років не встановлена.

Лікарський засіб слід призначати дітям з масою тіла більше 30 кг.

Передозування.

При передозуванні відзначалися сонливість тахікардія та головний біль. У разі передозування рекомендовано симптоматичне та підтримуюче лікування. Рекомендуються стандартні заходи щодо видалення препарату який не всмоктався зі шлунка: промивання шлунка прийом подрібненого активованого вугілля з водою. Лоратадин не виводиться з організму шляхом гемодіалізу також невідомо чи виводиться лоратадин шляхом перитонеального діалізу.

Після невідкладної допомоги пацієнт повинен залишатися під наглядом лікаря.

Побічні реакції.

Побічні реакції вказані нижче за класами систем органів. Частота визначена як: дуже часто (≥1/10) часто (від ≥1/100 до !$#lt#$!1/10) нечасто (від ≥1/1 000 до !$#lt#$!1/100) рідко (від ≥1/10 000 до !$#lt#$!1/1 000) дуже рідко (!$#lt#$!1/10 000) і невідомо (неможливо встановити за наявними даними).

У кожній групі частоти побічні реакції вказані в порядку зниження серйозності.

З боку імунної системи: дуже рідко – анафілаксія.

З боку нервової системи: дуже рідко – запаморочення судоми.

З боку серця: дуже рідко – тахікардія пальпітація.

З боку шлунково-кишкового тракту: дуже рідко – нудота сухість у роті гастрит.

З боку гепатобіліарної системи: дуже рідко – патологічні зміни функції печінки.

З боку шкіри і підшкірної клітковини: дуже рідко – висипання алопеція.

Порушення загального стану і пов’язані зі способом застосування препарату: дуже рідко – втома.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 ̊С.

Упаковка.

По 7 або 30 таблеток у блістері по 1 блістеру в картонній коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

ТОВ ЮС Фармація/US Pharmacia Sp. z o.o.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

вул. Зембицка 40 50-507 Вроцлав Польща/ul. Ziebicka 40 50-507 Wroclaw Poland.

Заявник.

Юнілаб ЛП/Unilab LP

Місцезнаходження заявника.

966 Хангерфорд Драйв офіс 3Б Роквіль МД 20850 США/966 Hungerford Drive Suite 3B Rockville MD 20850 USA.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Алерік 10 мг таблетки №7

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Алерік 10 мг таблетки №7

Обліковий номер : 357486

Товару немає в наявності
US Pharmacia (Польша)

Виробник : US Pharmacia (Польша)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7560/01/01

Назва російською : Алерик таблетки по 10 мг №7 (7х1)

Мiжнародна назва : Лоратадин

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Лоратадин

Фрамацевтична форма : Таблетки