Детальніше

Аксеф 750 мг порошок для інфузій розчину №1

Обліковий номер: 347125

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Nobel (Турція)

Виробник: Nobel (Турція)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3767/02/01

Мiжнародна назва : Цефуроксим

Форма выпуску: Порошок , флакон

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АКСЕФ&reg

(AKSEF)

Склад:

діюча речовина: cefuroxime

Лікарська форма.

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Цефалоспорини другої генерації.

Код АТС J01D С02.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування інфекцій спричинених чутливими до цефуроксиму мікроорганізмами або до визначення збудника що спричинив інфекційне захворювання.

Інфекції дихальних шляхів: гострі та хронічні бронхіти інфіковані бронхоектази бактеріальна пневмонія абсцес легенів післяопераційні інфекції органів грудної порожнини

інфекції вуха горла носа: синусити тонзиліти фарингіти та середній отит

інфекції сечовивідних шляхів: гострий та хронічний пієлонефрит цистит асимптоматична бактеріурія

бешиха ранові інфекції

інфекції кісток і суглобів: остеомієліт септичний артрит

акушерство та гінекологія:

інші інфекції: включаючи септицемію менінгіт перитоніт.

Профілактика інфекцій: при підвищеному ризику виникнення інфекційних ускладнень після операцій на грудній клітці та черевній порожнині операцій на тазових органах серцево-судинних та ортопедичних операціях.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до цефалоспоринових антибіотиків. Порушення функції печінки.

Спосіб застосування та дози.

Перед застосуванням препарату рекомендовано зробити шкірну реакцію на переносимість.

Загальні рекомендації.

Дорослі

За умови позитивної динаміки перебігу захворювання можливий перехід на пероральний прийом препарату.

Немовлята і діти

Для більшості інфекцій оптимальною дозою є 60 мг/кг на добу.

Новонароджені

Послідовна терапія

Пневмонія: у формі таблеток по 500 мг 2 рази на добу протягом 7-10 днів.

Загострення хронічного бронхіту:

Гонорея

Менінгіт

Аксеф застосовується як засіб монотерапії бактеріального менінгіту якщо він спричинений чутливими штамами.

Дорослі: 3 г внутрішньовенно кожні 8 годин.

Немовлята та діти:

150-250 мг/кг на добу внутрішньовенно розділені на 3 або 4 дози.

Новонароджені: доза має становити 100 мг/кг на добу внутрішньовенно.

Тривалість як парентеральної так і пероральної терапії визначається тяжкістю інфекції та клінічним станом пацієнта.

Профілактика

При повній заміні суглоба 1 5 г порошку цефуроксиму змішуються з одним пакетом метилметакрилатного цементу-полімеру перед додаванням рідкого мономеру.

Порушення функції нирок

Особливості введення препарату

Під час зберігання вже розведених розчинів можуть відбуватися зміни насиченості кольору.

Оскільки цефуроксим існує також у формі цефуроксиму аксетилу для перорального прийому (Аксеф) можна з парентеральної терапії препарату Аксеф послідовно перейти на пероральну терапію препаратом Аксеф коли це є клінічно доцільним.

Сумісність.

Препарат сумісний з розчинами що містять до 1 % лідокаїну гідрохлориду.

Стабільність препарату у 0 9 % розчині натрію хлориду з 5 % розчином глюкози не змінюється у присутності гідрокортизону натрію фосфату.

Аксеф також сумісний протягом 24 годин при кімнатній температурі при розведенні у розчині для інфузій:

Побічні реакції.

Інфекції та інвазії: надмірний ріст нечутливих мікроорганізмів при тривалому застосуванні наприклад Candida.

З боку системи крові:

З боку імунної системи:

З боку травного тракту:

З боку гепатобіліарної системи:

Транзиторне підвищення рівня активності печінкових ферментів та білірубіну головним чином властиві пацієнтам з існуючими захворюваннями печінки але даних про негативний вплив цефуроксиму на функцію печінки немає.

З боку шкіри:

З боку сечовидільної системи: підвищення рівня креатиніну сироватки крові азоту сечовини крові зниження кліренсу креатиніну інтерстиціальний нефрит.

Загальні розлади та реакції у місці введення: гарячка

У дітей хворих на менінгіт які лікувалися цефуроксимом як і при інших схемах лікування менінгіту були зареєстровані випадки часткової втрати слуху.

Побічні реакції до антибіотиків групи цефалоспоринів: блювання біль у животі коліт вагініт включаючи вагінальний кандидоз токсична нефропатія порушення функції печінки включаючи холестаз апластична анемія гемолітична анемія геморагії.

Деякі цефалоспорини включаючи цефуроксим можуть призводити до розвитку судом особливо у пацієнтів із нирковою недостатністю яким необхідно зменшувати дозу препарату.

Лабораторні зміни: подовження протромбінового часу панцитопенія агранулоцитоз.

Передозування.

Передозування цефалоспоринових антибіотиків може призвести до розвитку симптомів подразнення головного мозку внаслідок чого можуть виникнути судоми. Рівень цефуроксиму можна зменшити шляхом гемодіалізу або перитонеального діалізу.

Симптоматичне лікування.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Дослідження під час вагітності не проводилося тому у період вагітності (особливо у І триместрі) препарат призначають тільки тоді коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода.

Цефуроксим проникає у грудне молоко тому його слід з обережністю призначати у період годування груддю. Рекомендовано на період лікування препаратом припинити годування груддю.

Діти.

Препарат застосовують у педіатричній практиці але при цьому необхідно враховувати що період напіввиведення цефуроксиму у перші тижні життя дитини може бути у 3-5 разів триваліший ніж у дорослих.

Особливості застосування.

З особливою обережністю препарат призначається пацієнтам у яких були алергічні реакції на пеніциліни або інші b-лактамні антибіотики.

При виникненні алергічних реакцій застосування цефуроксиму слід припинити. Гострі серйозні реакції гіперчутливості вимагають застосування епінефрину чи інших невідкладних заходів.

Цефуроксим застосовують для лікування інфекцій середньої тяжкості чи тяжких інфекцій.

Як і при застосуванні інших антибіотиків можливий надмірний ріст нечутливих мікроорганізмів наприклад Candida Entorococci тощо. Тривале застосування препарату може сприяти розвитку стійких до препарату мікроорганізмів (Enterococci та Clostridium difficile) спричиняти розвиток від помірної діареї до псевдомемабранозного коліту тяжкого ступеня C. difficile. При розвитку даного коліту слід припинити прийом антибіотиків резистентних до C. difficile та призначити антибіотики до яких відзначається чутливість C. difficile (наприклад ванкоміцин тощо).

У кількох дітей хворих на менінгіт які лікувалися цефуроксимом як і при інших схемах лікування менінгіту були зареєстровані випадки часткової втрати слуху.

Haemophilus influenzae. Проте клінічне значення даного явища невідоме.

Антибіотики широкого спектра дії слід з обережністю призначати пацієнтам із наявністю в анамнезі шлунково-кишкових захворювань особливо коліту. Цефалоспорини можуть знижувати активність протромбіну особливо у пацієнтів із печінковою або нирковою недостатністю ослаблених пацієнтів та при прийомі антикоагулянтів. У таких пацієнтів необхідно проводити контроль протромбінового часу та призначити вітамін К.

При застосуванні препарату у режимі послідовної терапії час переходу на пероральне застосування цефуроксиму визначається тяжкістю інфекції клінічним станом пацієнта та чутливістю мікроорганізму. При відсутності клінічного покращання протягом 72 годин слід продовжити парентеральне введення препарату.

Оскільки цефкроксим існує також у формі цефуроксиму аксетилу для перорального застосування можна з парентеральної терапії препаратом послідовно перейти на пероральну терапію у тих випадках коли це клінічно доцільно.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Немає даних щодо впливу препарату на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Одночасне введення пробенециду сповільнює виведення цефуроксиму та спричиняє підвищення його концентрації у сироватці крові.

При лікуванні препаратом рівень глюкози у крові та плазмі рекомендується визначати за допомогою глюкозооксидазної або гексозокіназної методики.

Аксеф не впливає на результати ензимних методів визначення глюкозурії.

Препарат незначною мірою може впливати на використання методик що базуються на відновленні міді (Бенедикта Фелінга Клінітест) але це не призводить до псевдопозитивних результатів як у випадках із деякими іншими цефалоспоринами.

Цефуроксим не впливає на результат дослідження рівня креатиніну лужним пікратом.

Як і інші антибактеріальні засоби цефуроксим може впливати на мікрофлору кишечнику що призводить до зменшення всмоктування естрогенів та зменшувати ефективність комбінованих пероральних контрацептивів.

При внутрішньовенному застосуванні слід уникати змішування з іншими лікарськими засобами.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

b-лактамази. Цефуроксим є стійким до дії b

Цефуроксим in vitro є ефективним проти таких мікроорганізмів як:

грамнегативні аероби: Еscherichia coli Klebsiella spp. Proteus mirabilis Proteus rettgeri Providencia spp. Haemophilus influenzae (включаючи ампіцилінрезистентні штами) Haemophilus parainfluenzae (включаючи ампіцилінрезистентні штами) Moraxella (Branhamella) catarrhalis Neisseria gonorrhoeae (включаючи штами що продукують пеніциліназу) Neisseria meningitidis Salmonella spp

грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus Staphylococcus epidermidis (включаючи штами що продукують пеніциліназу але виключаючи метицилінрезистентні штами) Streptococcus pyogenеs (а також інші b-гемолітичні стрептококи) Streptococcus pneumoniae Streptococcus групи В (Streptococcus agalactiae) Streptococcus mitis (група viridans) Bordetella pertussis

анаероби: грампозитивні та грамнегативні коки (включаючи Peptococcus і Peptostreptococcus species)

грампозитивні бактерії (включаючи більшість Clostridium spр.) і грамнегативні бактерії (включаючи Bacteroides spp. і Fusobacterium spp.) Propionibacterium spp.

інші мікроорганізми Вorrelia burgdorferi.

Мікроорганізми нечутливі до цефуроксиму: Clostridium difficile Pseudomonas spp. Campylobacter spp. Acinetobacter calcoaceticus Listeria monocytogenes метицилінрезистентні штами Staphylococcus aureus метицилінрезистентні штами Staphylococcus epidermidis Legionella spp.

Деякі штами мікроорганізмів нечутливих до цефуроксиму.

Enterococcus (Streptococcus) faecalis Morganella morganii Proteus vulgaris Enterobacter spp. Citrobacter spp. Serratia spp. Bacteroides fragilis.

Фармакокінетика.

Протягом 24 годин від моменту введення препарат практично повністю (85-90 %) виділяється у незміненому вигляді із сечею більша частина препарату виводиться у перші 6 годин.

Цефуроксим не метаболізується і виводиться шляхом гломерулярної фільтрації та тубулярної секреції.

Фармацевтичні характеристики.

Основні фізико-хімічні властивості: білий або майже білий ледь гігроскопічний порошок.

Несумісність.

Препарат не слід змішувати в одному шприці з аміноглікозидними антибіотиками.

Термін придатності препарату. 3 роки.

Термін придатності розчинника. 5 років

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску. за рецептом.

Виробник.

ФАРМАВІЗІОН САНАЇ ВЕ ТИДЖАРЕТ А.Ш.

НОБЕЛФАРМА ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш.

Місцезнаходження.

Давутпаша джад. №145 34010 Топкапі м. Стамбул Туреччина.

Санкаклар Коуї 81100 м. Дюздже Туреччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аксеф 750 мг порошок для інфузій розчину №1

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аксеф 750 мг порошок для інфузій розчину №1

Обліковий номер : 347125

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Nobel (Турція)

Виробник : Nobel (Турція)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3767/02/01

Мiжнародна назва : Цефуроксим

Форма выпуску : Порошок , флакон

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО