Детальніше

Аксеф 500 мг таблетки №20

Обліковий номер: 345397

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Nobel (Турція)

Назва російською: Аксеф® таблетки, п/о, по 500 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Цефуроксим

Форма выпуску: Таблетки

Дiюча речовина : Цефуроксим

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АКСЕФ&reg

(AKSEF)

Склад:

діюча речовина: cefuroxime

1 таблетка містить цефуроксиму аксетилу еквівалентно цефуроксиму 250 мг або 500 мг

допоміжні речовини: крохмаль прежелатинізований кросповідон натрію кроскармелоза натрію лаурилсульфат магнію стеарат кремнію діоксид колоїдний безводний покриття Sepifilm LP 770: гіпромелоза целюлоза мікрокристалічна кислота стеаринова титану діоксид (Е 171).

Лікарська форма. Таблетки вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки продовгуваті вкриті оболонкою білого кольору з лінією розлому з одного боку і штампом NOBEL з іншого.

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Цефалоспорини другого покоління.

Код АТХ J01D С02.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Цефуроксиму аксетил - пероральна форма бактерицидного цефалоспоринового антибіотика цефуроксиму який є стійким до дії більшості b-лактамаз і проявляє активність проти широкого спектра грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.

Бактерицидна дія цефуроксиму є результатом пригнічення синтезу клітинної оболонки мікроорганізмів.

Набута резистентність до антибіотика відрізняється у різних регіонах та може змінюватися з часом а для окремих штамів може відрізнятись суттєво. Бажано у разі наявності звернутися до місцевих даних щодо чутливості до антибіотика особливо при лікуванні тяжких інфекцій.

Цефуроксим має високу активність відносно таких мікроорганізмів:

грамнегативні аероби: Haemophilus influenzae (включаючи штами стійкі до ампіциліну) Нaemophilus parainfluenzae Moraxella (Branhamella) catarrhalis Neisseria gonorrhoeae (включаючи штами що продукують пеніциліназу та пеніциліназонепродукуючі штами) Escherichia coli Klebsiella spp. Proteus mirabilis Providencia spp. Proteus rettgeri

грампозитивні аероби: Staphylococcus aureus (метицилінчутливі штами) та коагулазонегативні стафілококи (метицилінчутливі штами) Streptococcus pyogenеs (та інші бета-гемолітичні стрептококи) Streptococcus pneumoniae Streptococcus групи В (Streptococcus agalactiae)

анаероби: грампозитивні та грамнегативні коки (включаючи види Peptococcus та Peptostreptococcus) грампозитивні бактерії (включаючи види Clostridium) та грамнегативні бактерії (включаючи види Bacteroides та Fusobacterium) Propionibacterium spp.

інші мікроорганізми: Вorrelia burgdorferi.

Мікроорганізми нечутливі до цефуроксиму: Сlostridium difficile Pseudomonas spp. Campylobacter spp. Acinetobacter calcoaceticus Listeria monocytogenes метицилін-нечутливі штами Staphylococcus aureus та Staphylococcus epidermidis Legionella spp.

Деякі штами мікроогранізмів нечутливих до цефуроксиму: Enterococcus (Streptococcus) faecalis Morganella morganii Proteus vulgaris Enterobacter spp. Citrobacter spp. Serratia spp. Вacteroides fragilis.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування цефуроксиму аксетил абсорбується у кишечнику гідролізується на слизовій оболонці останнього і у вигляді цефуроксиму потрапляє до кровообігу.

Одночасне застосування пробенециду збільщує площу під кривою середньої сироваткової концентрації на 50 %.

Рівень цефуроксиму у сироватці крові зменшується внаслідок діалізу.

Клінічні характеристики.

Показання.

Лікування інфекцій спричинених чутливими до препарату мікроорганізмами:

- інфекції ЛОР-органів: середній отит синусит тонзиліт і фарингіт

- інфекції дихальних шляхів: пневмонія гострий бронхіт загострення хронічного бронхіту

- інфекції сечовивідних шляхів: пієлонефрит цистит та уретрит

- гонорея гострий неускладнений гонококовий уретрит і цервіцит

- лікування ранніх проявів хвороби Лайма та подальше попередження пізніх проявів хвороби Лайма у дорослих і дітей віком від 12 років.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до цефалоспоринових антибіотиків.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Препарати що зменшують кислотність шлункового соку можуть зменшувати біодоступність препарату і мають властивість ліквідовувати ефект покращеної абсорбції після вживання їжі.

Як і інші антибактеріальні засоби цефуроксим може впливати на мікрофлору кишечнику що призводить до зменшення реабсорбції естрогенів та зменшувати ефективність комбінованих пероральних контрацептивних засобів.

Оскільки при фероціанідному тесті може спостерігатися псевдонегативний результат для визначення рівня глюкози у крові та плазмі у пацієнтів які лікуються цефуроксимом аксетилом рекомендується використовувати глюкозооксидазну або гексокіназну методики. Цефуроксим не впливає на лужно-пікратний аналіз визначення креатиніну.

Сумісне застосування з пробенецидом збільшує площу під кривою концентрація-час у сироватці крові на 50 %.

При лікуванні цефалоспоринами були повідомлення про позитивний тест Кумбса. Цей феномен може впливати на перехресну пробу на сумісність крові.

Особливості застосування.

З особливою обережністю препарат призначати пацієнтам у яких відзначалися реакції гіперчутливості на пеніциліни чи інші бета-лактамні антибіотики.

Застосування цефуроксиму аксетилу (як і інших антибіотиків) може призвести до надмірного росту Candida. Тривале лікування може також призвести до надмірного росту інших нечутливих мікроорганізмів (наприклад Enterococci Clostridium difficile) що може у свою чергу вимагати припинення лікування.

При застосуванні антибіотиків широкого спектра дії може спостерігатися псевдомембранозний коліт що може проявлятися від легкої форми до загрозливого для життя стану. Тому важливо мати це на увазі якщо у пацієнтів виникає тяжка діарея під час або після антибактеріальної терапії. Якщо виникає тривала або виражена діарея або пацієнт відчуває різкий переймоподібний біль у животі лікування повинно бути негайно припинено і пацієнту слід провести ретельне обстеження.

Під час лікування цефуроксимом аксетилом хвороби Лайма спостерігалася реакція Яриша-Герксгеймера яка виникає безпосередньо через бактерицидну дію цефуроксиму аксетилу на мікроорганізм що спричиняє хворобу Лайма спірохету Borrelia burgdorferi. Пацієнтам необхідно пояснити що це звичайний наслідок антибіотикотерапії хвороби Лайма що минає без лікування.

При проведенні послідовної терапії час переходу з парентеральної терапії на пероральну визначається тяжкістю інфекції клінічним станом пацієнта та чутливістю патогенного мікроорганізму. При відсутності клінічного покращення протягом 72 годин парентеральну терапію слід продовжувати. Перед початком проведення послідовної терапії слід ознайомитися з відповідною Інструкцією для медичного застосування цефуроксиму натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Експериментальних доказів ембріопатичної або тератогенної дії цефуроксиму аксетилу немає але слід з обережністю призначати його у перші місяці вагітності.

Цефуроксим проникає у грудне молоко тому у період годування груддю препарат слід застосовувати з обережністю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Оскільки препарат може спричинити запаморочення пацієнта необхідно попередити що керувати автомобілем і працювати з іншими механізмами слід з обережністю.

Спосіб застосування та дози.

Чутливість до антибіотика відрізняється залежно від регіону та може змінюватися з часом. У разі необхідності слід звернутися до місцевих даних щодо чутливості до антибіотика.

Зазвичай тривалість лікування становить 7 днів.

Для кращого засвоєння препарат рекомендується приймати після їди.

Дорослі

Більшість інфекцій - 250 мг 2 рази на добу.

Цефуроксим випускається також у вигляді натрієвої солі для парентерального застосування. Це дає можливість проводити послідовну терапію одним антибіотиком при переході з парентерального введення на пероральне якщо для цього є клінічні показання.

Послідовна терапія

Діти.

Пацієнти літнього віку

Пацієнти з нирковою недостатністю

Цефуроксим виводиться головним чином нирками. У пацієнтів із вираженим порушенням функції нирок рекомендується зменшити дозу цефуроксиму щоб компенсувати його повільнішу екскрецію (див. таблицю нижче).

Кліренс креатиніну

T1/2 (години)

Рекомендоване дозування

Корегування дози не потрібно (застосовувати стандартну дозу від 125 мг до 500 мг 2 рази на добу)

10-29 мл/хв.

4 6

16 8

Упродовж гемодіалізу

Одну додаткову стандартну дозу слід застосовувати після кожного діалізу

Діти.

Досвіду застосування препарату для лікування дітей віком до 3 місяців немає.

Дітям віком до 3 років не рекомендується призначати препарат Аксеф у формі таблеток.

Передозування.

Передозування цефалоспоринами може спричинити подразнення головного мозку і як наслідок можливе виникнення судом.

Рівень цефуроксиму у сироватці крові можна зменшити шляхом гемодіалізу та перитонеального діалізу.

Побічні реакції.

Побічні дії при застосуванні цефуроксиму аксетилу виражені помірно і мають в основному оборотний характер.

Побічні реакції відомості про які наведені нижче класифіковані за органами і системами та за частотою їх виникнення. За частотою виникнення розподілені на такі категорії:

Інфекції та інвазії

Часто: надмірний ріст Candida.

З боку кроі і лімфатичної системи

Часто: еозинофілія.

Нечасто: позитивний тест Кумбса тромбоцитопенія лейкопенія (інколи глибока).

Дуже рідко: гемолітична анемія.

Цефалоспорини як клас мають властивість абсорбуватися на поверхні мембрани еритроцитів та взаємодіяти там з антитілами що може призвести до позитивної проби Кумбса (вплив на визначення сумісності крові) та (дуже рідко) до гемолітичної анемії.

З боку імунної системи

Реакції гіперчутливості включаючи:

Нечасто: шкірні висипання.

Дуже рідко: медикаментозна гарячка сироваткова хвороба анафілаксія.

З боку нервової системи

Часто: головний біль запаморочення.

З боку травного тракту

Часто: гастроентерологічні розлади включаючи діарею нудоту біль у животі.

Нечасто: блювання.

Рідко: псевдомембранозний коліт .

З боку гепатобіліарної системи

Часто: транзиторне підвищення рівня печінкових ферментів (АЛТ АСТ ЛДГ).

Дуже рідко: жовтяниця (головним чином холестатична) гепатит.

З боку шкіри та підшкірної тканини

Дуже рідко: поліморфна еритема синдром Стівенса-Джонсона токсичний епідермальний некроліз (екзантематозний некроліз).

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері.

По 1 або 2 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

НОБЕЛ ІЛАЧ САНАЇ ВЕ ТІДЖАРЕТ А.Ш.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Санкаклар Коуї 81100 м. Дюздже Туреччина.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аксеф 500 мг таблетки №20

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аксеф 500 мг таблетки №20

Обліковий номер : 345397

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Nobel (Турція)

Назва російською : Аксеф® таблетки, п/о, по 500 мг №20 (10х2)

Мiжнародна назва : Цефуроксим

Форма выпуску : Таблетки

Дiюча речовина : Цефуроксим

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Таблетки, вкриті оболонкою

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО