Детальніше

Адвантан 0,1% мазь 15 г

Обліковий номер: 330222

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Intendis (Германия)

Виробник: Intendis (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0784/04/01

Назва російською: Адвантан® мазь 0,1 % по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Метилпреднізолону ацепонат

Форма выпуску: Мазь

Дiюча речовина : Метилпреднизолон

Фрамацевтична форма : Мазь

Опис

Інструкція адвантан (advantan) мазь

Склад

Показання

Протипоказання

Спосіб застосування та дози

Передозування

Побічні реакції

Склад

діючі речовини адвантан:&nbsp 1 г мазі містить 1 мг&nbsp метилпреднізолону ацепонату

допоміжні речовини адвантан: віск білий, олія мінеральна, парафін білий м&rsquo який, Дегимульс Е (Dehymuls E), вода очищена.

Лікарська форма

Мазь.

Основні фізико-хімічні властивості:

непрозора мазь білого або з жовтуватим відтінком кольору. Можна придбати&nbsp адвантан за вигідною ціною.

Фармакотерапевтична група

Кортикостероїди для застосування у дерматології.

Код АТХ&nbsp D07A C14.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Адвантан при місцевому застосуванні пригнічує запальні та алергічні реакції шкіри, а також реакції, пов&rsquo язані з гіперпроліферацією клітин, що сприяє усуненню як об&rsquo єктивних симптомів (еритеми, набряку, інфільтрації, ліхеніфікації), так і суб&rsquo єктивних скарг (свербіж, печіння, біль).

Відомо, що метилпреднізолону ацепонат безпосередньо зв&rsquo язується з внутрішньоклітинними глюкокортикоїдними рецепторами. Це особливо стосується основного метаболіту &ndash &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp 6&alpha -метилпреднізолону-17-пропіонату, який утворюється після розщеплення у шкірі.

Зв&rsquo язування комплексу рецептор-стероїд із певною ділянкою молекули ДНК ініціює низку біологічних ефектів.

Зв&rsquo язування комплексу рецептор-стероїд призводить до індукції синтезу макрокортину. Макрокортин інгібує вивільнення арахідонової кислоти і таким чином знижує утворення медіаторів запалення, таких як простагландини та лейкотрієни.

Імуносупресивну дію глюкокортикостероїдів можна пояснити інгібуванням синтезу цитокінів та антимітотичним ефектом, який поки що недостатньо вивчений.

Інгібування синтезу вазодилатаційних простагландинів або потенціювання вазоконстрикторного ефекту адреналіну врешті решт зумовлює вазоконстрикторну активність глюкокортикостероїдів.

Фармакокінетика.

Метилпреднізолону ацепонат гідролізується в епідермісі та в дермі до утворення&nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp 6a-метилпреднізолон-17-пропіонату, його основного метаболіту, який сильніше зв&rsquo язується з рецепторами кортикостероїдів, ніж початковий продукт, &ndash чітка ознака шкірної &laquo біоактивації&raquo .

Відсоткове та загальне відношення черезшкірної абсорбції місцевого кортикостероїду залежить від низки факторів, таких як хімічна структура сполуки, допоміжних речовин, концентрація сполуки в основі, умови дії (площа обробленої поверхні, тривалість дії, відкритий або оклюзивний спосіб лікування) та характеристики шкіри (вид та ступінь тяжкості патології, анатомічна локалізація).

Черезшкірну абсорбцію метилпреднізолону ацепонату у формі мазі досліджували з участю здорових добровольців. Черезшкірна абсорбція метилпреднізолону ацепонату через шкіру, яка була вражена в експериментальних цілях шляхом видалення рогового шару епідермісу, виявилася значно підвищеною. У дорослих, хворих на псоріаз, та у пацієнтів з атопією черезшкірна абсорбція метилпреднізолону ацепонату у формі мазі становила приблизно &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp 2,5 %.

Після потрапляння до кровотоку основний продукт гідролізу метилпреднізолону ацепонату, 6a-метилпреднізолон-17-пропіонат, швидко зв&rsquo язується з глюкуроновою кислотою і таким чином інактивується.

Метаболіти метилпреднізолону ацепонату (основний метаболіт: 6a-метилпреднізолон-17-пропіонат-21-глюкоронід) виводяться з організму головним чином із сечею, період напіввиведення становить приблизно 16 годин. Після внутрішньовенного застосування повне виведення через сечу та випорожнення відбувається протягом 7 днів. Акумуляції в організмі діючої речовини або метаболітів не спостерігається.

Показання

Атопічний дерматит (ендогенна екзема, нейродерміт), контактна екзема, дисгідротична, неспецифічна екзема, екзема у дітей.

Протипоказання

Підвищена чутливість до метилпреднізолону ацепонату або до будь-якого іншого компонента препарату туберкульозні та сифілітичні процеси у ділянці нанесення мазі вірусні захворювання (наприклад, вітряна віспа, оперізувальний лишай), розацеа, навколоротовий дерматит, виразки, акне звичайне, атрофічний дерматит або реакції після щеплення у ділянці нанесення мазі.

Шкірні захворювання, що супроводжуються бактеріальними або грибковими інфекціями (див. розділ &laquo Особливості застосування&raquo ).

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Немає даних.

Особливості застосування

Глюкокортикоїди слід застосовувати тільки у мінімально можливих дозах, особливо дітям, та тільки протягом періоду, коли це є абсолютно необхідним для досягнення та підтримки бажаного терапевтичного ефекту.

У разі оброблення великих ділянок шкіри тривалість лікування повинна бути визначена відповідним чином.

При бактеріальних інфекційних процесах шкіри і/або у разі грибкового ураження необхідно додаткове спеціальне лікування.

Місцеві шкірні інфекції можуть загострюватися у разі місцевого застосування глюкокортикоїдів.

Необхідно уникати застосування лікарського засобу в зоні обличчя при розацеа або навколоротовому дерматиті.

При застосуванні Адвантан слід уникати потрапляння препарату в очі, на глибокі відкриті рани, на слизові оболонки.

Якщо шкіра надмірно пересихає при тривалому нанесенні крему Адвантан, рекомендується перейти на застосування іншої лікарської форми препарату&nbsp адвантан з вищим вмістом жирів (жирна мазь Адвантан).

При нанесенні препарату Адвантан на велику поверхню шкіри (40-60 % поверхні шкіри) або навіть при використанні неоклюзійних пов&rsquo язок ні у дорослих, ні у дітей не спостерігалося порушення функції кори надниркових залоз. Під час застосування метилпреднізолону ацепонату на 60 % поверхні тіла під оклюзивну пов&rsquo язку протягом &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp &nbsp 22 годин у здорових дорослих людей спостерігалося зниження рівня кортизолу в плазмі крові та вплив на його добовий ритм.

При нанесенні кортикостероїдів для місцевого застосування у високих дозах на великі площі тіла або упродовж тривалого періоду, особливо під оклюзійну пов&rsquo язку, значно підвищується&nbsp ризик виникнення&nbsp побічних ефектів. Необхідно уникати лікування із використанням оклюзійної пов&rsquo язки, якщо таке не призначене. Слід пам&rsquo ятати, що пелюшки та підгузники, так само, як зони попрілості, можуть спричинити таку саму дію, як оклюзійна пов&rsquo язка.

У разі лікування великих ділянок поверхні тіла тривалість лікування повинна бути якомога меншою, оскільки неможливо повністю виключити вірогідність абсорбції або системних ефектів.

Так само, як з усіма кортикостероїдами, невідповідне застосування цього лікарського засобу може маскувати клінічні симптоми.

При глаукомі або її наявності в анамнезі слід повідомити лікаря.

Як відомо, при системній терапії кортикостероїдами також може розвиватися глаукома (наприклад, після застосування у високих дозах або на великій поверхні протягом тривалого періоду, використанні оклюзійних пов&rsquo язок або нанесенні на шкіру навколо очей).

Застосування, особливо довготривале, засобів для місцевого лікування, може спричинити реакцію сенсибілізації. У такому разі необхідно припинити лікування та призначити відповідну терапію.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Вагітність.

На данний час&nbsp немає достовірних даних щодо застосування препарату Адвантан&nbsp вагітним жінкам.

Експериментальні дослідження на тваринах із застосуванням метилпреднізолону ацепонату із застосуванням доз, які перевищували терапевтичну дозу, виявили ембріотоксичний та/або тератогенний ефект.

Зазвичайу І триместрі вагітності слід уникати зовнішнього застосування препаратів, що містять кортикостероїди (зокрема, препарату Адвантан). Деякі епідеміологічні дослідження дозволяють припускати можливе збільшення ризику палатосхизу у новонароджених, якщо їх матері застосовували системні кортикостероїди у І триместрі вагітності.

У період вагітності або годування груддю необхідно уникати оброблення великих ділянок поверхні шкіри, довготривалого лікування або використання оклюзійних пов&rsquo язок.

Необхідно врахувати співвідношення ризик-користь при призначенні препарату Адвантан&nbsp вагітним.

Годування груддю.

Дослідження на тваринах виявили, що метилпреднізолону ацепонат не передається новонародженим через грудне молоко. Тим не менше, не виявлено, чи проникає метилпреднізолону ацепонат у грудне молоко, оскільки кортикостероїди, що застосовуються системно, виявляються у грудному молоці. Не виявлено, чи може місцеве застосування препарату Адвантан призвести до достатньої системної абсорбції метилпреднізолону ацепонату, яка дозволила б виявити його у грудному молоці.

Із цієї причини необхідно бути уважними у разі призначення Адвантан жінкам, які годують груддю.

У період годування груддю не слід наносити мазь Адвантан на молочні залози. Особливо слід уникати тривалого застосування препарату адвантан, нанесення його на великі ділянки шкіри або використання оклюзійних пов&rsquo язок.

Фертильність. Даних щодо впливу препарату&nbsp адвантан на фертильність немає.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не встановлена.

Спосіб застосування та дози

Зазвичай мазь адвантан наносити на уражені ділянки шкіри 1 раз на добу тонким шаром. Тривалість застосування зазвичай&nbsp не має&nbsp перевищувати для дорослих 12 тижнів, для дітей &ndash 4 тижні.

У разі пропуску своєчасного нанесення Адвантан мазь, не слід застосовувати підвищену дозу препарату&nbsp адвантан при наступному нанесенні. Якщо початкові симптоми захворювання шкіри з&rsquo являються знову після завершення курсу лікування, необхідно обов&rsquo язково звернутися до лікаря.

Адвантан, мазь забезпечує шкірі відповідний рівень жиру, не блокуючи при цьому потіння та теплообмін.

Діти

Для дітей віком від народження до 4 місяців безпека не встановлена. Перед застосуванням &nbsp дітям віком від 4 місяців до 3 років рекомендовано проконсультуватися у лікаря. Дітям не вимагається коригування дози у разі застосування препарату Адвантан мазь. Курс лікування не повинен перевищувати 4 тижні. Адвантан мазь не можна використовувати під оклюзійну пов&rsquo язку. Слід пам&rsquo ятати, що пелюшки та підгузники можуть спричинити таку саму дію, як оклюзійна пов&rsquo язка.

Передозування

У разі появи випадків атрофії шкіри, спричинених передозуванням топічного препарату адвантан, лікування необхідно припинити. Зазвичай симптоми минають протягом 10-14 днів.

Результати досліджень гострої токсичності із застосуванням метилпреднізолону ацепонату не виявили жодного ризику гострої інтоксикації після одноразового нанесення на шкіру надмірної кількості препарату адвантан (застосування на великій площі поверхні тіла в умовах, що сприяють абсорбції) або після випадкового прийому препарату&nbsp адвантан внутрішньо.

Побічні реакції

Частоту побічних ефектів, що спостерігаються у ході клінічних досліджень і наведені в таблиці нижче, визначено відповідно до конвенції частоти побічних ефектів MedDRA: дуже часто (&gt 1/10) часто (&gt 1/100, &lt 1/10) нечасто (&gt 1/1000,&lt 1/100), рідко (&gt 1/10000, &lt 1/1000) дуже рідко (&lt 1/10000), невідомо (частота не може бути оцінена на основі наявних даних можливі побічні реакції, що не спостерігалися під час клінічних досліджень). Для кодування було використано версію 12.0 MedDRA.

Органи і системи

Часто

Нечасто

Невідомо

Загальні розлади та реакції у місці нанесення

Печіння, свербіж у місці нанесення

Сухість, еритема, везикули, подразнення, екзема, папули в місці нанесення, периферичні набряки

Фолікуліт, гіпертрихоз, висипання, пустули, біль, парестезія у місці нанесення

Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини

&nbsp

Атрофія шкіри,

екхімоз, імпетиго, надмірно жирна шкіра

Акне, телеангіектазія, поява стриїв, навколоротовий дерматит, шкірні тріщини, зміна кольору шкіри, бактеріальний целюліт, контактний дерматит, піодермія, інфекції шкіри, грибкові ураження, знебарвлення шкіри, шкірна алергічна реакція

Порушення з боку імунної системи

&nbsp

&nbsp

Гіперчутливість до лікарського засобу

&nbsp

В окремих випадках при тривалому застосуванні адвантан можливий системний вплив кортикоїдів у зв&rsquo язку з їх абсорбцією.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати адвантан при температурі не вище 25 &deg С&nbsp в недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 15 г адвантан у тубі, по 1 тубі в картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Адвантан 0,1% мазь 15 г

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Адвантан 0,1% мазь 15 г

Обліковий номер : 330222

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Intendis (Германия)

Виробник : Intendis (Германия)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/0784/04/01

Назва російською : Адвантан® мазь 0,1 % по 15 г в тубах

Мiжнародна назва : Метилпреднізолону ацепонат

Форма выпуску : Мазь

Дiюча речовина : Метилпреднизолон

Фрамацевтична форма : Мазь

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО