Детальніше

Ацетилсаліцилова кислота 0,5 г таблетки №10

Обліковий номер: 331234

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник: Галичфарм АООТ (Украина, Львов) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7529/01/01

Мiжнародна назва : Кислота ацетилсаліцилова*

Температура зберiгання : Не вище +25

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

АЦЕТИЛСАЛІЦИЛОВА КИСЛОТА

Склад лікарського засобу:

діюча речовина:

допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна натрію кроскармелоза кремнію діоксид колоїдний безводний (аеросил) магнію стеарат ароматизатор лимон кислота лимонна безводна.

Форма випуску. Таблетки.

Таблетки білого або майже білого кольору круглої форми з плоскою поверхнею з рискою та фаскою з присутнім специфічним запахом. На поверхні таблеток допускається мармуровість.

Назва та місцезнаходження виробника.

Фармакотерапевтична група.

Аналгетики та антипіретики. Кислота ацетилсаліцилова. Код АТС N02В А01.

Ацетилсаліцилова кислота належить до групи нестероїдних протизапальних лікарських засобів з аналгетичними жарознижувальними і протизапальними властивостями. Механізм її дії полягає у необоротній інактивації ферментів циклооксигенази що відіграють важливу роль при синтезі простагландинів.

Ацетилсаліцилова кислота пригнічує агрегацію тромбоцитів шляхом блокування синтезу тромбоксану А2 та застосовується при багатьох судинних захворюваннях у дозах 75-300 мг на добу.

Саліцилова кислота зазнає метаболізму у печінці. Метаболітами саліцилової кислоти є саліцилсечова кислота саліцилфенол глюкуронід саліцилацил глюкуронід гентизинова кислота та гентизинсечова кислота.

Кінетика виведення саліцилової кислоти залежить від дози оскільки метаболізм обмежений активністю ферментів печінки. Період напіввиведення залежить від дози і збільшується від 2-3 годин при застосуванні низьких доз до 15 годин при застосуванні високих доз.

Саліцилова кислота та її метаболіти виводяться з організму переважно нирками.

При застуді або гострих респіраторних захворюваннях для симптоматичного полегшення болю та гарячки.

Протипоказання.

Належні заходи безпеки при застосуванні.

Ацетилсаліцилову кислоту застосовують з обережністю при:

- гіперчутливості до аналгетичних протизапальних протиревматичних засобів а також при наявності алергії на інші речовини

- шлунково-кишкових виразках в анамнезі у тому числі при хронічній чи рецидивуючій виразковій хворобі або шлунково-кишкових кровотечах в анамнезі

- одночасному застосуванні антикоагулянтів

- порушеннях функцій нирок та/або печінки.

При застосуванні малих доз ацетилсаліцилової кислоти може знижуватися виведення сечової кислоти. Це може призвести до виникнення подаґри у пацієнтів зі зниженим виведенням сечової кислоти.

При тривалому застосуванні для виявлення ульцерогеної дії необхідно періодично досліджувати кал на наявність крові а також робити аналізи крові (1 раз на 2 тижні). За 5-7 діб до хірургічного втручання препарат потрібно відмінити.

Особливі застереження.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Згідно з попередніми оцінками при довготривалому застосуванні препарат ацетилсаліцилової кислоти не рекомендується приймати у дозі що перевищує 150 мг/добу.

У III триместрі вагітності прийом саліцилатів у високих дозах (понад 300 мг/добу) може призвести до переношування вагітності та послаблення переймів під час пологів а також до кардіопульмональної токсичності (передчасного закриття ductus arteriosus) або порушення ниркової функції у плода. Застосування ацетилсаліцилової кислоти у великих дозах незадовго до пологів може призвести до внутрішньочерепних кровотеч особливо у недоношених дітей. Таким чином крім надзвичайно особливих випадків обумовлених кардіологічними або акушерськими медичними показаннями застосування ацетилсаліцилової кислоти протягом III триместру вагітності протипоказане.

Саліцилати та їх метаболіти проникають у грудне молоко у невеликій кількості. Оскільки побічні реакції у немовлят після випадкового застосування препарату не спостерігалися переривати годування груддю як правило не потрібно. При довготривалому застосуванні препарату або застосуванні ацетилсаліцилової кислоти у високих дозах слід вирішити питання щодо припинення годування груддю.

Інформації щодо впливу препарату на здатність керувати транспортними засобами та працювати зі складними механізмами немає.

Діти.

Спосіб застосування та дози.

Ацетилсаліцилову кислоту приймають внутрішньо після їди запиваючи достатньою кількістю рідини. Не можна застосовувати довше 3-5 діб без консультації лікаря.

Дорослі та діти віком від 15 років.

0 5-1 г як одноразова доза. Повторний прийом можливий через 4-8 годин. Максимальна добова доза не повинна перевищувати 4 г.

При ревматизмі ревматоїдному поліартриті інфекційно-алергічному міокардиті дорослим препарат застосовують тривало по 2-3 г (зрідка 4 г) на добу.

Для хворих із супутніми порушеннями функції печінки або нирок слід зменшити дозу препарату або збільшити інтервал між застосуваннями.

Передозування.

Хронічне отруєння саліцилатами може мати прихований характер оскільки його ознаки неспецифічні. Помірна хронічна інтоксикація спричинена саліцилатами або саліцилізм зустрічається як правило тільки після повторних прийомів великих доз.

Симптоми. Порушення рівноваги запаморочення дзвін у вухах глухота посилене потовиділення нудота і блювання головний біль сплутаність свідомості. Зазначені симптоми можна контролювати шляхом зниження дози. Дзвін у вухах може відзначатися при концентрації саліцилатів у плазмі крові понад 150-300 мкг/мл. Серйозніші побічні реакції зустрічаються при концентрації саліцилатів у плазмі крові понад 300 мкг/мл.

Лікування.

Симптоматичне. Усі вжиті заходи повинні бути спрямовані на прискорення виведення препарату та відновлення електролітного і кислотно-лужного балансу. Застосовують активоване вугілля форсований лужний діурез. Залежно від стану кислотно-лужної рівноваги та електролітного балансу проводять інфузійне введення розчинів електролітів. При серйозних отруєннях показаний гемодіаліз.

Побічні ефекти.

Шлунково-кишкові розлади

Система крові.

Кровотечі можуть призвести до гострої та хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами такими як астенія блідість шкірного покриву гіпоперфузія.

Алергічні реакції.

У хворих на бронхіальну астму можливе збільшення частоти виникнення бронхоспазму алергічних реакцій від незначного до помірного ступеня які потенційно вражають шкіру дихальну систему шлунково-кишковий тракт і серцево-судинну систему. Дуже рідко спостерігалися тяжкі реакції включаючи анафілактичний шок та некардіогенний набряк легень.

Нервова система. Спостерігалися запаморочення і дзвін у вухах що може свідчити про передозування.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Комбінації які потрібно застосовувати з обережністю.

Одночасне застосування ібупрофену перешкоджає необоротному інгібуванню тромбоцитів ацетилсаліциловою кислотою. Лікування ібупрофеном пацієнтів які мають ризик серцево-судинних захворювань може обмежувати кардіопротекторну дію ацетилсаліцилової кислоти.

При одночасному застосуванні препаратів ацетилсаліцилової кислоти та антикоагулянтів підвищується ризик розвитку кровотечі.

При одночасному застосуванні високих доз саліцилатів із НПЗЗ (завдяки взаємопосилюючому ефекту) підвищується ризик виникнення виразок і шлунково-кишкових кровотеч.

Одночасне застосування з урикозуричними засобами такими як бензобромарон пробенецид знижує ефект виведення сечової кислоти (завдяки конкуренції виведення сечової кислоти нирковими канальцями).

При одночасному застосуванні з дигоксином концентрація останнього у плазмі крові підвищується внаслідок зниження ниркової екскреції.

Діуретичні засоби у комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти знижують фільтрацію клубочків завдяки зниженню синтезу простагландинів у нирках.

Системні глюкокортикостероїди (за винятком гідрокортизону) які застосовують для замісної терапії при хворобі Аддісона у період лікування знижують рівень саліцилатів у крові. При застосуванні з кортикостероїдами підвищується ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч.

Інгібітори АПФ у комбінації з високими дозами ацетилсаліцилової кислоти призводять до зниження фільтрації у клубочках внаслідок інгібування вазодилататорних простагландинів та зниження гіпотензивного ефекту.

Селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну: підвищується ризик кровотечі з верхніх відділів шлунково-кишкового тракту через можливість синергічного ефекту.

Етиловий спирт може призвести до пошкодження слизової оболонки шлунково-кишкового тракту і пролонгує час кровотечі внаслідок синергізму ацетилсаліцилової кислоти та алкоголю.

Термін придатності. 4 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності зазначеного на упаковці.

Умови зберігання.

Упаковка.

По 10 таблеток у блістері по 10 таблеток у стрипі.

По 10 таблеток у блістері по 2 блістери у пачці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ацетилсаліцилова кислота 0,5 г таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ацетилсаліцилова кислота 0,5 г таблетки №10

Обліковий номер : 331234

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев)

Виробник : Галичфарм АООТ (Украина, Львов) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/7529/01/01

Мiжнародна назва : Кислота ацетилсаліцилова*

Температура зберiгання : Не вище +25

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО