Детальніше

  • -6%
Ацетал С порошок для приготування розчину 200 мг/3 г пакетики №10

Обліковий номер: 353202

56.00  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник: Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4634/01/02

Назва російською: Ацетал с порошок д/ор. р-ра , 200 мг/3 г по 3 г в пак. №10 (1х10)

Мiжнародна назва : Ацетилцистеїн

Форма выпуску: Порошок

Дiюча речовина : Ацетилцистеин

Фрамацевтична форма : Порошок

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

АЦЕТАЛ С

Склад:

діюча речовина: 1 пакет містить ацетилцистеїну 100 мг або 200 мг або 600 мг

допоміжні речовини:а

Лікарська форма. Порошок для орального розчину.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору з фруктовим запахом.

Фармакотерапевтична група. Муколітичні засоби. Код ATХ R05C B01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка. N-ацетил-L-цистеїн (АЦ) має виражену муколітичну дію на слизовий і слизисто-гнійний секрети за рахунок деполімеризації мукопротеїнових комплексів і нуклеїнових кислот які надають в' язкість гіаліновим і гнійному компонентам мокротиння та іншим секретам. Додаткові властивості: зниження індукованої гіперплазії мукоцитів підвищення продукування сурфактанту за рахунок стимуляції пневмоцитів типу II стимуляція активності мукоциліарного апарату що призводить до поліпшення мукоциліарного кліренсу.

АЦ також чинить пряму антиоксидантну дію за рахунок наявності нуклеофільної вільної тіольної групи (SH) яка здатна безпосередньо взаємодіяти з електрофільними групами окисних радикалів. АЦ оберігає a

внутрішньоклітинного захисного механізму від окисних радикалів як екзо- так і ендогенних і деяких цитотоксичних речовин включаючи парацетамол.

У хворих на хронічну обструктивну хворобу легень прийом 1200 мг АЦ на добу впродовж 6 тижнів призводив до значного підвищення обсягу вдиху і ФЖЄЛ (форсована життєва ємність легень) можливо внаслідок зменшення повітряного захоплення.

У хворих на ІФЛ (ідіопатичний фіброз легенів) застосування АЦ перорально по 600 мг 3 рази на добу впродовж 1 року у поєднанні зі стандартною терапією ІФЛ (преднізолон і азатіоприн) сприяло збереженню ЖЄЛ (життєвої ємності легенів) і дифузної здатності легенів виміряних методом одного вдиху окису вуглецю.

У формі інгаляційної терапії впродовж 1 року АЦ сприяв зниженню інтенсивності прогресування захворювання у хворих на ІФЛ.

Антиоксидантна ефективність АЦ пов' язана з вираженим зниженням активності еластази у мокротинні що є найзначнішим показником функції легенів у хворих на муковісцидоз. На додаток до цього на тлі лікування відзначено зниження концентрації нейтрофілів у дихальних шляхах включаючи кількість нейтрофілів які інтенсивно вивільняють гранули багаті еластазою.

Фармакокінетика.

Абсорбція.

Розподіл. АЦ розподіляється в організмі як у незміненому вигляді (20 %) так і у вигляді метаболітів (активних) (80 %) при цьому переважно він виявляється у печінці нирках легенях і бронхіальному секреті. Об' єм розподілу АЦ від 0 33 до 0 47 л/кг. Зв' язування з білками плазми крові становить близько 50 % через 4 години після застосування. Зменшується до 20 % через 12 годин.

Метаболізм і виведення. 30 % дози виводиться нирками. Період напіввиведення АЦ становить 6 25 години.

Клінічні характеристики.

Показання. Лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи що супроводжуються підвищеним утворенням мокротиння.

Передозування парацетамолом.

Протипоказання. Відома гіперчутливість до будь-яких компонентів препарату. Виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки у стадії загострення кровохаркання легенева кровотеча.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Існують дані взаємодії тільки у дорослих.

Застосування разом з АЦ протикашльових засобів може посилити застій мокротиння через пригнічення кашльового рефлексу.

Активоване вугілля знижує ефективність АЦ.

При одночасному застосуванні з такими антибіотиками як тетрацикліни (за винятком доксицикліну) ампіцилін амфотерицин В цефалоспорини аміноглікозиди можлива їх взаємодія з тіоловою групою АЦ що призводить до зниження активності обох препаратів. Тому інтервал між застосуванням цих препаратів має становити не менше 2 годин. Це не стосується цефіксиму та лоракарбефу.

При одночасному застосуванні нітрогліцерину і АЦ виявлені значні гіпотензія і розширення скроневої артерії. При необхідності одночасного застосування нітрогліцерину і АЦ у пацієнтів слід контролювати гіпотензію яка може носити тяжкий характер і слід попередити їх про можливість виникнення головного болю.

АЦ може бути донором цистеїну та підвищувати рівень глутатіону який сприяє детоксикації вільних радикалів кисню та певних токсичних речовин в організмі.

Вплив на лабораторні дослідження. АЦ може впливати на колориметричне дослідження саліцилатів та на визначення кетонових тіл у сечі.

Особливості застосування. Пацієнтам які страждають на бронхіальну астму слід перебувати під суворим контролем у ході лікування через можливий розвиток бронхоспазму. У разі виникнення бронхоспазму лікування АЦ слід негайно припинити.

Рекомендується з обережністю приймати препарат пацієнтам із виразкою шлунка та дванадцятипалої кишки в анамнезі особливо у разі супутнього прийому інших лікарських засобів що подразнюють слизову оболонку шлунка.

Пацієнтам із захворюваннями печінки або нирок АЦ слід призначати з обережністю для уникнення накопичення азотовмісних речовин в організмі.

АЦ впливає на метаболізм гістаміну тому не слід призначати довготривалу терапію пацієнтам з непереносимістю гістаміну оскільки це може призвести до появи симптомів непереносимості (головний біль вазомоторний риніт свербіж).

Застосування АЦ головним чином на початку лікування може спричинити розрідження бронхіального секрету і збільшити його об' єм. Якщо пацієнт не здатний ефективно відкашлювати мокротиння необхідні постуральний дренаж і бронхоаспірація.

Легкий сірчаний запах не є ознакою зміни препарату а є специфічним для діючої речовини.

Муколітичні засоби можуть спричинити бронхіальну обструкцію у дітей віком до 2 років. Фактично через фізіологічну особливість дихальної системи дітей у цій віковій групі здатність очищення секрету дихальних шляхів обмежена. Тому муколітики не слід застосовувати дітям віком до 2 років.

Сірки діоксид рідко може спричиняти реакції гіперчутливості та бронхоспазм.

Інформація для хворих на цукровий діабет.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність. Клінічні дані про застосування АЦ вагітним жінкам обмежені. У тварин не виявлено прямих чи непрямих негативних впливів на вагітність ембріо-фетальний розвиток пологи та постнатальний розвиток.

Годування груддю. Інформація про проникнення у грудне молоко відсутня.

Застосовувати препарат у перiод вагітності або годування груддю можна тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Немає підтвердження що АЦ впливає на здатність керувати автомобілем та іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Дорослим: 400-600 мг на добу розподілені на 1-3 прийоми залежно від клінічних умов.

Дітям:

віком 2-6 років: 200-400 мг на добу розподілені на 1-3 прийоми

віком 6-12 років: 400-600 мг на добу розподілені на 1-3 прийоми

Тривалість курсу лікування лікар визначає індивідуально залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне).

Передозування парацетамолом.

Препарат необхідно застосувати без зволікання одразу ж після приготування розчину.

Діти. Порошок по 100 мг або 200 мг: застосовувати дітям віком від 2 років.

Порошок по 600 мг: застосовувати дітям віком від 12 років.

Передозування. Немає даних про випадки передозування лікарських форм АЦ призначених для застосування внутрішньо.

При застосуванні 11 6 г АЦ на добу впродовж 3 місяців серйозні побічні ефекти не виникали.

АЦ при застосуванні у дозах 500 мг/кг/добу не спричиняє ознак та симптомів передозування.

Симптоми. Передозування може проявлятися шлунково-кишковими симптомами такими як нудота блювання і діарея.

Лікування. Специфічного антидоту при отруєнні АЦ немає терапія симптоматична.

Побічні реакції.

З боку імунної системи: гіперчутливість анафілактичні/анафілактоїдні реакції анафілактичний шок.

З боку нервової системи: головний біль.

З боку крові та лімфатичної системи: анемія.

З боку органів слуху та лабіринту: дзвін у вухах.

З боку серця: тахікардія.

З боку судин: геморагії.

З боку органів грудної клітки та середостіння: бронхоспазм диспное.

З боку шлунково-кишкового тракту: блювання діарея стоматити абдомінальний біль нудота диспепсія неприємний запах з рота.

З боку шкіри і підшкірних тканин: кропив' янка висипання набряк Квінке свербіж екзема.

З боку дихальної системи: ринорея.

Загальні розлади: гіпертермія набряк обличчя.

Дослідження: зниження артеріального тиску.

У дуже рідкісних випадках у зв' язку з застосуванням АЦ повідомлялося про тяжкі шкірні реакції такі як наприклад синдром Стівенса-Джонсона і синдром Лайєлла. У більшості випадків як мінімум ще один лікарський засіб може з більшою імовірністю бути причиною прояву шкірно-слизового синдрому. Тому при появі будь-яких нових змін на шкірі або слизових оболонках потрібно звернутися до лікаря і негайно відмінити застосування АЦ.

Відзначали випадки зниження агрегації тромбоцитів але клінічне значення цього не визначено.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність. При розчиненні АЦ необхідно користуватися скляним посудом уникати контакту з металевими та гумовими поверхнями.

Не рекомендується розчиняти в одній склянці АЦ з іншими препаратами.

Упаковка. По 3 г у пакетах №10 або у пакетах спарених № 25 у коробці.

Категорія відпуску. Без рецепта.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 61013 Харківська обл. місто Харків вулиця Шевченка будинок 22.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Ацетал С порошок для приготування розчину 200 мг/3 г пакетики №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Ацетал С порошок для приготування розчину 200 мг/3 г пакетики №10

Обліковий номер : 353202

56.00  грн.

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Здоровье ООО (Украина, Харьков)

Виробник : Здоровье ООО (Украина, Харьков)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/4634/01/02

Назва російською : Ацетал с порошок д/ор. р-ра , 200 мг/3 г по 3 г в пак. №10 (1х10)

Мiжнародна назва : Ацетилцистеїн

Форма выпуску : Порошок

Дiюча речовина : Ацетилцистеин

Фрамацевтична форма : Порошок

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО