Детальніше

Декасан 0,02% розчин 400 мл

Обліковий номер: 329742

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

Виробник: Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5364/01/01

Назва російською: Декасан® раствор 0,02 % по 400 мл в бутыл.

Мiжнародна назва : Декаметоксин*

Форма выпуску: Раствор

Дiюча речовина : Декаметоксин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин

Опис

Декасан (DECASAN) інструкція по застосуванню

Склад &nbsp

діюча речовина: декаметоксин 1 мл розчину містить 0 2 мг декаметоксину
допоміжні речовини: натрію хлорид вода для ін&rsquo єкцій.

Лікарська форма

Розчин.&nbsp Прозорий безбарвний розчин.

Фармакотерапевтична група

Антисептичні та дезінфекційні засоби. Код АТХ D08А.

Декасан чинить антимікробну протигрибкову дію концентрується на цитоплазматичній мембрані (ЦПМ) мікробної клітини i з'єднується з фосфатидними групами ліпідів мембрани порушуючи проникність ЦПМ мікроорганізмів. Декаметоксин має виражений бактерицидний вплив на стафілококи стрептококи дифтерійну та синьогнійну палички капсульні бактерії та фунгіцидну дію на дріжджі дріжджоподібні гриби збудники епідермофітії трихофітії мікроспорії еритразми деякі види пліснявих грибів (аспергіли пеніцили) протистоцидну дію на трихомонади лямблії вірусоцидну дію на віруси. Високо активний відносно мікроорганізмів стійких до антибіотиків. Стійкі до декаметоксину форми при тривалому застосуванні утворюються повільно i в незначній кількості. Бактеріостатичні (фунгістатичні) концентрації подібні до його бактерицидних (фунгіцидних) вірусоцидних протистоцидних концентрацій. У процесі лікування препаратом підвищується чутливість антибіотикорезистентних мікроорганізмів до антибіотиків.

Препарат практично не всмоктується слизовими оболонками неушкодженою шкірою та рановою поверхнею.

Показання для застосування

Лікування гнійничкових бактеріальних та грибкових захворювань шкіри мікробної екземи гнійно-запальних уражень м'яких тканин (абсцеси карбункули флегмони фурункули гнійні рани панариції) стоматологічні захворювання (стоматити виразково-некротичний гінгівіт дистрофічно-запальна форма пародонтозу I-II ступеня у стадії загострення).

Також показаний при абсцесі легенів бронхоектатичній хворобі кістозній гіпоплазії легенів ускладненій нагноюванням хронічному бронхіті у фазі загострення хронічному тонзиліті ангіні носійстві стафілококів та дифтерійних паличок виразковому коліті парапроктиті.

У гінекологічній практиці &ndash для лікування кандидозу слизової оболонки піхви запальних захворювань геніталій мікробного походження передпологової санації пологових шляхів лікування післяпологового ендометриту.

Гнійно-запальні захворювання черевної та плевральної порожнин.

Для гігієнічної дезінфекції шкіри рук медперсоналу та гумових рукавичок під час обстеження хворих і виконання медичних маніпуляцій та малих хірургічних втручань передстерилізаційної дезінфекції медичних інструментів та діагностичного обладнання з металів гуми полімерних матеріалів та скла.

Протипоказання

Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Декаметоксин у концентрації що застосовується в Декасані не має токсичної дії. Тривале застосування Декасану не спричиняє жодних токсичних реакцій. Підігрівання препарату до 38 &deg С перед застосуванням підвищує ефективність дії. При запальних явищах та при подразненнях шкіри препарат розводять дистильованою водою у співвідношенні 1:1 або 1:2.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю

Відсутні застереження щодо застосування у період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Відсутні застереження щодо впливу на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози

При гнійних та грибкових ураженнях шкіри гнійних ранах розчин застосовують у вигляді промивань примочок. Для лікування проктиту i виразкового коліту теплий розчин вводять у вигляді клізм по 50-100 мл 2 рази на добу до повного зникнення ознак гострого запалення. Нориці при хронічному парапроктиті промивають Декасаном щодня протягом 3-4 діб. Для промивання сечового міхура у дорослих розчин декаметоксину застосовують після попереднього розведення 1:7 очищеною водою у дозі 500-600 мл (на курс лікування 7-20 промивань).

Ураження слизової оболонки порожнини рота лікують шляхом аплікації по 25-50 мл протягом 10-15 хв або полоскання (100-150 мл). Дистрофічно-запальну форму пародонтозу I-II ступеня у стадії загострення лікують шляхом іригації теплим розчином патологічних карманів ясен (50-70 мл) або аплікацій на ясна до затухання запальних явищ. Хворим з кандидозним ураженням слизової оболонки рота виразково-некротичним гінгівітом призначають полоскання порожнини рота (100-150 мл) 4 рази на добу протягом 5-10 днів.

Лікування кандидозу мигдаликів хронічного тонзиліту проводять промиванням лакун піднебінних мигдаликів (50-75 мл на промивання).

Санацію носіїв стафілокока дифтерійної палички проводять шляхом полоскання розчином зіва промивання лакун зрошування носоглотки мигдаликів. Лакуни промивають 3-5 разів через день.

У дорослих при абсцесі легенів бронхоектатичній хворобі кістозній гіпоплазії легень ускладнених нагноюванням хронічному бронхіті у фазі загострення Декасан вводять ендобронхіально:

  • через мікротрахеостому по 25-50 мл 1-2 рази на день через трансназальний катетер по 5-10 мл 1 раз на день
  • методом ультразвукових інгаляцій по 5-10 мл 1-2 рази на день
  • за допомогою лаважу трахеобронхіального дерева в об'ємі 100 мл.

Тривалість лікування &ndash 2-4 тижні.

При лікуванні гнійно-запальних захворювань черевної та плевральної порожнин уражену ділянку заповнюють до країв Декасаном з експозицією не менше 10 хв. При необхідності в тому числі при ушиванні &laquo наглухо&raquo (без дренажу) проводять багаторазове заповнення операційної порожнини з подальшим видаленням розчину до чистих промивних вод. Проточно-промивальне дренування порожнини виконують за допомогою дренажів або пункційним методом.

Для лікування мікробних та грибкових трихомонадних уражень слизової оболонки піхви Декасан використовують у вигляді спринцювань (50-100 мл підігрітого до 38 &deg С препарату 3 рази на добу). У такий же спосіб проводять передпологову санацію пологових шляхів одноразово. Лікування післяпологового ендометриту здійснюють шляхом промивання теплим препаратом порожнини матки (150-200 мл) 2 рази на добу.

Знезаражування шкіри рук та гумових рукавичок проводять шляхом нанесення 5-10 мл препарату на попередньо вимиту поверхню що підлягає дезінфекції протягом 5 хв.

Очищені медичні інструменти загубники трубки i обладнання дезінфікують шляхом занурення у розчин на 30 хв.

Діти

Застосовують для лікування дітей з 12 років з хронічним бронхітом у фазі загострення методом ультразвукових інгаляцій по 5-10 мл 1-2 рази на день. При інших показаннях досвід застосування дітям до 18 років відсутній.

Передозування

У зв&rsquo язку з відсутністю всмоктування передозування не спостерігається.

Побічні ефекти

У поодиноких випадках у деяких пацієнтів можлива підвищена індивідуальна чутливість. У таких осіб після застосування препарату можлива поява висипів на шкірі печіння сухості свербежу та інших місцевих алергічних реакцій при ендобронхіальному введенні може з&rsquo являтися відчуття жару за грудниною що минає через 20-30 хв після закінчення процедури.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Фармацевтична: декаметоксин є катіонною поверхнево-активною речовиною тому він несумісний з милом та іншими аніонними сполуками.

Фармакодинамічна: декаметоксин підвищує чутливість антибіотикорезистентних мікроорганізмів до антибіотиків.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей і захищеному від світла місці при температурі не вище 25&deg С. Не заморожувати.

Упаковка

По 50 мл 100 мл 200 мл 400 мл у пляшках скляних. По 50 мл 100 мл 250 мл 500 мл 1000 мл 2000 мл 3000 мл 5000 мл у контейнерах полімерних. По 2 мл 5 мл у контейнері однодозовому по 10 контейнерів у пачці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Декасан 0,02% розчин 400 мл

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Декасан 0,02% розчин 400 мл

Обліковий номер : 329742

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

Виробник : Юрия-Фарм ООО (Украина, Киев)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/5364/01/01

Назва російською : Декасан® раствор 0,02 % по 400 мл в бутыл.

Мiжнародна назва : Декаметоксин*

Форма выпуску : Раствор

Дiюча речовина : Декаметоксин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО