«1 Соціальна Аптека» вперше відкрила свої двері для споживачів в серпні 2015 року. На сьогодні мережа об‘єднує вже 155  аптек в 47 містах країни та є однією з найбільш динамічних мереж України. Щодня на полицях мережі доступні 11 000  найменувань ліків та вітамінів, косметики та засобів догляду, дитячого харчування та підгузків.

«1 Соціальна Аптека» вважає чесність в ціновій політиці ключовим принципом своєї роботи. По всій мережі аптек діє мінімальна націнка до закупівельної ціни постачальника.  Команда робить надзусилля, щоб пропонувати клієнту дійсно доступні ціни.

«Корпоративна соціальна відповідальність»

Але не тільки вигідна ціна характеризує «1 Соціальна Аптека» саме як соціальний проект, мережа активно просуває спільні проекти з органами державної та місцевої влади, громадськими, благодійними та волонтерськими організаціями по наданню спеціальних умов придбання ліків певним верствам населення, надання спеціалізованих сервісів та послуг.

«1 Соціальна Аптека»  - 1 аптечна мережа, яка поклала корпоративну соціальну відповідальність бізнесу перед суспільством в основу бізнес стратегії. Тому, слоган компанії «Доступні ліки поруч» - це не просто слова, а  філософія компанії. Компанія намагається прибрати будь-які види бар'єрів щоб всі члени нашого суспільства без винятку, незважаючи на статус, географію та стан здоров'я мали однаково широкий доступ до необхідних медикаментів.

«1 Соціальна Аптека»   регулярно проводить тренінги для фармацевтів з навчання обслуговування людей з різними видами інвалідності, з порушеннями слуху і зору, клієнтів на інвалідних візках, щоб кожного клієнта почули, зрозуміли та надали професійну допомогу. Всі фармацевти мережі навчені надати першу доклінічну допомогу у випадку необхідності. Компанія веде просвітницьку діяльність та стимулює населення до сучасних медичних послуг та відмови від самолікування.

Мережа «1 Соціальна Аптека» намагається проявити піклування безпосередньо про найвразливіші  верстви населення – пенсіонерів

Мережа «1 Соціальна Аптека» поставила собі за мету зламати стереотип, що у доступній за цінами аптеці, не може надаватись фахова фармацевтично-консультаційна допомога. Щодня тисячі наших клієнтів отримують вичерпні консультації, допомогу та підтримку. Ми впевнені в якості консультацій наших фармацевтів, адже маємо найвищі стандарти навчання та підвищення кваліфікації персоналу. 

1 грудня 2016 «1 Соціальна Аптека» запровадила нову послугу «Резервування цілодобово».