Про Компанию

«1 Соціальна Аптека» вперше відкрила свої двері для споживачів в серпні 2015 року. На сьогодні мережа об‘єднує вже 155 аптек в 47 містах країни та є однією з найбільш динамічних мереж України. Щодня на полицях мережі доступні 11 000 найменувань ліків та вітамінів, косметики та засобів догляду, дитячого харчування та підгузків.

«1 Соціальна Аптека» вважає ключовим принципом своєї роботи чесність в ціновій політиці: по всій мережі аптек діє мінімальна націнка до закупівельної ціни постачальника, і наша команда робить усе можливе, щоб пропонувати клієнтам дійсно доступні ціни.

«Корпоративна соціальна відповідальність»

Але не тільки вигідна ціна характеризує «1 Соціальна Аптека» саме як соціальний проект, мережа активно просуває спільні проекти з органами державної та місцевої влади, громадськими, благодійними та волонтерськими організаціями по наданню спеціальних умов придбання ліків певним верствам населення, надання спеціалізованих сервісів та послуг.

«1 Соціальна Аптека» - перша аптечна мережа, яка поклала в основу своєї бізнес-стратегії корпоративну соціальну відповідальність перед суспільством. Тому слоган компанії «Доступні ліки поруч» — це не просто слова, а філософія компанії. Ми прагнемо прибрати будь-які бар’єри: щоб всі без винятку члени нашого суспільства, незважаючи на статус, місце проживання та стан здоров’я мали однаково широкий доступ до необхідних медикаментів.

«1 Соціальна Аптека» регулярно проводить для фармацевтів тренінги, на яких навчає обслуговувати людей з різними видами інвалідності — з порушеннями слуху і зору, на інвалідних візках тощо — щоб кожного клієнта почули, зрозуміли та надали професійну допомогу. Всі фармацевти мережі навчені надавати першу необхідну допомогу. Компанія веде просвітницьку діяльність та стимулює населення отримувати сучасні медичні послуги та відмовлятися від самолікування.

Мережа «1 Соціальна Аптека» намагається піклуватися безпосередньо про найвразливіші  верстви населення – пенсіонерів

Мережа «1 Соціальна Аптека» поставила собі за мету зламати стереотип, що у доступній за цінами аптеці, не може надаватись фахова фармацевтично-консультаційна допомога. Щодня тисячі наших клієнтів отримують вичерпні консультації, допомогу та підтримку. Ми впевнені в якості консультацій наших фармацевтів, адже маємо найвищі стандарти навчання та підвищення кваліфікації персоналу. 

1 грудня 2016 «1 Соціальна Аптека» запровадила нову послугу «Резервування цілодобово».