«Перша Соціальна Аптека» вперше відкрила свої двері для споживачів в серпні 2015 року. На сьогодні мережа «Перша Соціальна Аптека» об‘єднує вже 53 аптек в 18 містах країни та є однією з найбільш динамічних мереж України. Щодня на полицях мережі доступні 10 428 найменувань ліків та вітамінів, косметики та засобів догляду, дитячого харчування та підгузків.

«Корпоративна соціальна відповідальність»

«Перша Соціальна Аптека» визначила свій формат, як: «доступні ціни щодня», а переконатись в цьому закликають споживачів слогани на фасаді кожної аптеки, які звучать, як: «Перевір кращу ціну». Наша Команда робить надзусилля, щоб пропонувати клієнту дійсно доступні ціни, і закликає клієнтів переконуватись в цьому. Не тільки доступні ціни характеризують «Першу Соціальну Аптеку» саме як соціальний проект, мережа активно просуває спільні проекти з органами державної та місцевої влади, громадськими, благодійними та волонтерськими організаціями по наданню спеціальних умов придбання ліків певним верствам населення, надання спеціалізованих сервісів та послуг.

Мережа «Перша Соціальна Аптека» поставила собі за мету зламати стереотип, що у доступній за цінами аптеці, не може надаватись фахова фармацевтично-консультаційна допомога. Щодня тисячі наших клієнтів отримують вичерпні консультації, допомогу та підтримку.

 1 грудня 2016 «Перша Соціальна Аптека» запровадила нову послугу «Резервування цілодобово».