Урологические препараты

Нет товаров, соответствующих вашему выбору.

Урологічні препарати

Сучасні урологічні препарати дозволяють позбутися від різних проблем сечостатевої системи. Залежно від причин розвитку і характеру недуги можуть, призначатися засоби різних лікарських груп: гомеопатичні препарати, спазмолітики, антибіотики, діуретики.

  • Антибактеріальні препарати – здатні гальмувати процес розмноження бактерій і провокувати їх загибель. За типом впливу на клітини бактерій антибактеріальні урологічні ліки діляться на бактеріостатичні і бактерицидні. Препарати з бактерицидною дією призводять до загибелі бактерій, а з бактеріостатичною – до пригнічення білкового синтезу і придушення розмноження мікроорганізмів. Використовуються антибактеріальні засоби при лікуванні інфекційних урологічних захворювань (простатит, баланіт, ендометрит, сальпінгіт, аднексит, пієлонефрит, цистит, уретрит) і з метою запобігання інфекційних ускладнень.
  • Сечогінні урологічні препарати (діуретики) – допомагають виводити рідину з організму і тканин, а також збільшують виділення сечі і зменшують набряклість. Дуже часто діуретики використовують в лікуванні нирок. Переважно застосовувати препарати на основі трав з діуретичним ефектом (розторопша, чебрець, польовий хвощ, звіробій, ялівець, пустирник і ін.). Вони допомагають лікувати такі патології як цистит і пієлонефрит. Особливо дієві сечогінні препарати при лікуванні сечокам'яної хвороби. Препарати розчиняють камені в нирках, дозволяють вивести з ниркової балії конкременти і запобігти їх повторному формуванню. Сечогінні препарати прискорюють утворення урини і її обсяги, омивають порожнинну структуру і сприяють природному висновку накопичених відкладень.
  • Спазмолітики – лікарські урологічні препарати, які спрямовані на усунення нападів спастичного болю за рахунок втручання в механізм м'язового скорочення. В урології такі медикаменти використовують для усунення спазмів гладкої мускулатури сечовивідних шляхів. Лікування циститу спазмолитиками дозволяє ліквідувати хворобливі спазми, зробити рідше позиви до сечовипускання, знизити тонус і полегшити неприємну симптоматику хвороби. Особливу ефективність при цьому виявляють препарати з дротаверином. Лікування аденоми простати також більш успішно при застосуванні спазмолітиків. Їх прийом забезпечить нормальний процес сечовипускання.

«Перша соціальна аптека» пропонує великий асортимент урологічних ліків за прийнятною ціною: ви можете купити засоби від простатиту, для лікування нирок і циститу, препарати, що розчиняють камені в нирках, ліки від аденоми простати, препарати від пієлонефриту та інші. Замовити будь-який медикамент можна через форму зворотного зв'язку або по телефону.