Фітобене

2 шт.

на странице

Сетка  Список 

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

2 шт.

на странице

Сетка  Список 

Сортируется по возрастанию. Установить по убыванию

Фітобене (Phytobene) інструкція по застосуванню

  • Усуває біль і запалення.
  • Прискорює розсмоктування гематоми.
  • Покращує регенерацію пошкоджених тканин.

Склад

1 г гелю містить декспантенола в перерахунку на 100% речовину 0,025 г, гепарин натрію в перерахунку на 100% речовину 500 МО, диметилсульфоксиду в перерахунку на 100% речовину 0,15 г.

Форма випуску

Гель для місцевого застосування в тубі 20 г або 40 г.

Показання

Закриті (без ушкодження шкіри) травми і їх наслідки - набряк, міозит, тендиніт і тендовагініт, лігаментит, бурсит, крововиливи, забій м'яких тканин, розтягнення м'язів, сухожиль і зв'язок, хронічна травматизація і перевантаження м'яких тканин (наприклад, «лікоть тенісиста ») невралгія різного походження, обмеження рухливості суглобів (наприклад, плечолопатковий періартрит);гострий біль при захворюваннях поверхневих вен нижніх кінцівок (тромбофлебіт, флебіт, перифлебит, варикозне розширення вен, трофічні порушення на фоні хронічної венозної недостатності).

Схема прийому

Тонким шаром на уражені ділянки тіла 2-4 рази на добу.
При накладанні пов'язок повітропроникний перев'язувальний матеріал накладають тільки після проникнення більшої частини гелю в шкіру (кілька хвилин).
Тривалість курсу лікування визначається індивідуально лікарем і залежить від тяжкості захворювання та ефективності терапії.

Не слід пропускати застосування препарату.

Препарат слід наносити тільки на неушкоджені ділянки шкіри, запобігаючи потраплянню на відкриті рани, в очі, на слизові оболонки.