Партнерам

Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво й можливість використовувати нашу налагоджену схему доставки та продажу лікарських препаратів.

Готові розглянути будь-які умови взаємного ведення бізнесу, які будуть вигідними для обох сторін.

Участь в партнерській програмі може сприяти підвищенню конкурентоспроможності реалізовувати препарати на фармакологічному ринку.

Переконані, що така форма співпраці дозволить з меншими фінансовими витратами і в більш короткий термін досягти будь-якого наміченого результату.

Ви зможете швидше розвинути свій бізнес, гарантовано збільшити число своїх клієнтів і свій дохід.

КОРПОРАТИВНИМ КЛІЄНТАМ ТА ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ

Якщо Ви зацікавлені в придбанні медикаментів за безготівковим розрахунком - звертайтеся до нас!

Мережа "1 Соціальна Аптека" - це широкий асортимент продукції (медикаменти, спортивне харчування, тейпування, дитяче харчування, засоби гігієни, онкологія, товари медичного призначення, засоби реабілітації) по всій території України.

Ми працюємо з юридичними особами, клініками, медичними установами, заводами, банками, а також благодійними фондами по будь-якій зручній формі оплати.

Ми пропонуємо вам:

  • Виконання індивідуальних спецзамовлень.
  • Виконання спеціальних умов роботи компаній (тристоронні договори, звітність, забезпечення підопічних необхідними медикаментами і контроль документообігу).
  • Оперативний сервіс доставки / одержання замовлень в Києві і Україні, з дотриманням умов зберігання і транспортування товарів.

тел.: 044 334-40-73

Працюючи з нами Ви отримуєте якісну турботу від 1 Соціальна Аптека!