Детальніше

Левоміцетин 0,5 г таблетки №10

Обліковий номер: 327570

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев) (м)

Назва російською: Левомицетин таблетки по 500 мг №10

Мiжнародна назва : Хлорамфенікол

Дiюча речовина : Хлорамфеникол

Фрамацевтична форма : Таблетки

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЛЕВОМІЦЕТИН

(LEVOMYCETIN)

Склад:

діюча речовина: chloramphenicol

1 таблетка містить хлорамфеніколу (левоміцетину) у перерахуванні на 100 % речовину 250 мг або 500 мг

допоміжні речовини: крохмаль картопляний кальцію стеарат.

Лікарська форма. Таблетки.

Основні фізико-хімічні властивості: таблетки круглої форми з плоскою поверхнею білого

Фармакотерапевтична група.

Антибактеріальні засоби для системного застосування. Амфеніколи. Код АТХ J01B A01.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Escherichia coli Shigella flexneri spp. Shigella boydii spp. Shigella sonnei spp. Salmonella spp. (у тому числі Salmonella typhi) діє на Streptococcus sppStreptococcus pneumoniae) Neisseria gonorrhoeae Neisseria meningitidis ряд штамів Proteus spp. на деякі штами Pseudomonas aeruginosa активний відносно Ricketsia spp. Treponema spp. Chlamydia sppChlamydia trachomatis) збудників гнійних інфекцій черевного тифу дизентерії менінгококової інфекції бруцел рикетсій хламідій спірохет. Не діє на Mycobacterium tuberculosis на патогенні найпростіші та на гриби. Активний відносно штамів бактерій стійких до пеніциліну тетрациклінів сульфаніламідів. Стійкість мікроорганізмів розвивається повільно. Препарат малоактивний відносно кислотостійких бактерій синьогнійної палички клостридій та найпростіших.

Фармакокінетика.

Клінічні характеристики.

Показання.

Інфекційно-запальні захворювання спричинені чутливими до препарату мікроорганізмами: черевний тиф паратифи ієрсиніоз бруцельоз шигельоз сальмонельоз туляремія рикетсіози хламідіози гнійний перитоніт бактеріальний менінгіт інфекції жовчовивідних шляхів.

Препарат показаний у випадках неефективності інших протимікробних засобів з огляду на можливість розвитку виражених побічних ефектів.

Протипоказання.

Підвищена чутливість до хлорамфеніколу інших амфеніколів та/або до інших компонентів препарату пригнічення кровотворення захворювання крові захворювання шкіри (псоріаз екзема грибкові ураження) виражені порушення функцій печінки і/або нирок дефіцит ферменту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази порфірія.

Левоміцетин не слід призначати при гострих респіраторних захворюваннях ангіні а також з метою профілактики бактеріальної інфекції.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Тривале застосування Левоміцетину який є інгібітором ферментів печінки в передопераційному періоді або під час операції може зменшити кліренс і збільшити тривалість дії алфетаніла.

Хлорамфенікол інгібує ферментну систему цитохрому Р450 тому при одночасному застосуванні з протиепілептичними препаратами (фенобарбіталом фенітоїном) непрямими антикоагулянтами (дикумарином варфарином) відзначається ослаблення метаболізму цих препаратів уповільнення виведення підвищення їх концентрації у плазмі крові і підвищення їх токсичності.

При одночасному застосуванні Левоміцетину з толбутамідом (бутамідом) та хлорпропамідом

Фенобарбітал рифампіцин рифабутин знижують концентрацію хлорамфеніколу у плазмі крові шляхом прискорення його метаболізму в печінці.

При одночасному застосуванні з парацетамолом може спостерігатися подовження періоду напіввиведення хлорамфеніколу.

Фенітоїн. При одночасному застосуванні може спостерігатися як зниження так і підвищення концентрації хлорамфеніколу у плазмі крові.

Циклоспорин. При одночасному застосуванні з хлорамфеніколом може спостерігатися підвищення рівня циклоспорину у плазмі крові необхідно проводити моніторинг концентрації циклоспорину.

Циклофосфамід. Одночасне застосування подовжує період напіввиведення циклофосфаміду з 7 5 до 11 5 години.

Такролімус. При одночасному застосуванні з хлорамфеніколом може спостерігатися підвищення рівня такролімусу у плазмі крові. При одночасному застосуванні дозу такролімусу необхідно коригувати.

Левоміцетин знижує антибактеріальний ефект пеніцилінів і цефалоспоринів.

Макроліди (еритроміцин олеандоміцин кліндаміцин) лінкозаміди (лінкоміцин) полієнові антибіотики (ністатин леворин).

Циклосерин. Одночасне застосування посилює нейротоксичність хлорамфеніколу.

Лікарські засоби що пригнічують кровотворення (сульфаніламіди цитостатики циметидин ристомицин) або променева терапія при одночасному застосуванні з хлорамфеніколом можуть посилити їх гальмівну дію на кістковий мозок і тяжкість його проявів.
При одночасному застосуванні з вітаміном В12 препаратами заліза фолієвою кислотою Левоміцетин може протидіяти стимуляції гемопоезу вітаміном В12 знижуючи ефективність цих препаратів.

Тривале одночасне застосування Левоміцетину та естрогенвмісних пероральних контрацептивів може призвести до зниження надійності контрацепції та збільшення частоти проривних кровотеч.

Етанол. При одночасному застосуванні етанолу можливий розвиток дисульфірамоподібної реакції (гіперемія шкірних покривів тахікардія нудота блювота рефлекторний кашель судоми).

Особливості застосування.

Препарат слід застосовувати тільки під наглядом лікаря.

Враховуючи можливість розвитку важких уражень органів кровотворення в результаті токсичної дії препарату в процесі лікування слід контролювати склад периферичної крові а також стежити за станом печінки та нирок.

У пацієнтів з порушеннями функцій печінки або нирок можливе підвищення рівня Левоміцетину в сироватці крові і ризик розвитку токсичних реакцій на цей препарат може бути вище тому дозування повинно бути відповідним чином скориговано. Бажано періодично визначати концентрацію препарату в крові перевіряючи функцію печінки і нирок.
Клінічний досвід не виявив відмінностей у відповідях на лікування Левоміцетином між пацієнтами різних вікових категорій. Проте враховуючи вікові особливості функції нирок печінки серцево-судинної системи наявність супутніх захворювань застосування інших ліків визначати дозу препарату для пацієнтів літнього віку необхідно обережно починаючи як правило з нижньої межі діапазону дозування.

Лікування антибактеріальними препаратами призводить до порушення нормальної флори товстого кишечника і може спричинити надмірний ріст Clostridium difficile токсини яких є основною причиною виникнення псевдомембранозного коліту. Псевдомембранозний коліт може виникнути як безпосередньо під час застосування препарату так і впродовж 2 місяців після закінчення антибактеріальної терапії. Про випадки розвитку псевдомембранозного коліту від легкої форми до такої що становить загрозу для життя повідомлялося при застосуванні майже всіх антибактеріальних препаратів включаючи хлорамфенікол. Тому важливо уточнити діагноз у пацієнтів з діареєю після застосування антибактеріальних препаратів.

При відсутності необхідного лікування може розвинутися токсичний мегаколон перитоніт шок. Необхідно враховувати що розвиток коліту найбільш ймовірний при важких захворюваннях у людей літнього віку а також у ослаблених пацієнтів.

Застосування антибактеріальних препаратів може призводити до надмірного росту нечутливих мікроорганізмів зокрема грибків. Якщо в процесі лікування розвиваються інфекції спричинені нечутливими мікроорганізмами необхідно вжити відповідних заходів.

При застосуванні препарату необхідно проводити контроль картини крові. Дані щодо будь-якого шкідливого впливу на елементи крові є вказівкою для негайного припинення терапії препаратом.

У хворих які раніше лікувалися цитостатичними препаратами або які застосовували променеву терапію слід оцінити потенційні ризики і очікувану користь від лікування Левоміцетином враховуючи можливість розвитку тяжких побічних ефектів.

Хлорамфенікол не можна застосовувати для лікування легких форм інфекцій або з метою профілактики а також при будь-яких інфекціях для лікування яких доступні менш токсичні антибіотики. Також слід уникати повторних курсів і пролонгації лікування.
З обережністю застосовувати при серцево-судинних захворюваннях і схильності до алергічних реакцій.

Одночасне застосування етанолу призводить до розвитку дисульфірамоподібної реакції (гіперемія шкіри тахікардія нудота блювота рефлекторний кашель судоми).

Хлорамфенікол може впливати на розвиток імунної відповіді його не можна призначати при проведенні активної імунізації.

Лікування повинно тривати не довше ніж необхідно для отримання позитивних результатів без ризику розвитку ускладнень або рецидиву хвороби.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Застосування препарату Левоміцетин протипоказано в період вагітності або годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Спосіб застосування та дози.

Курс лікування Левоміцетином становить 7-10 днів. За показаннями за умов доброї переносимості та відсутності змін у складі периферичної крові можливе продовження курсу лікування до 2 тижнів.

Діти.

Передозування.

Лікування.

Побічні реакції.

Можливі побічні реакції з боку наступних органів і систем.

Неврологічні порушення: психомоторні розлади депресія делірій сплутаність свідомості периферичний неврит неврит зорового нерва (в тому числі параліч очних яблук) зорові і слухові галюцинації зниження гостроти зору і слуху порушення смаку головний біль енцефалопатія.
З боку шлунково-кишкового тракту: диспепсія здуття живота нудота блювання (ймовірність розвитку яких знижується при прийомі через 1 годину після їжі) діарея подразнення слизової оболонки порожнини рота і зіва дерматит (в т. ч. перианальний дерматит) придушення мікрофлори кишечнику дисбактеріоз ентероколіт стоматит глосит.
З боку гепатобіліарної системи: порушення функцій печінки.

З боку органів кровотворення:

З боку імунної системи:

Інші: можливий розвиток суперінфекції в тому числі грибкової гіпертермія реакція бактеріолізу (реакція Яриша-Герксгеймера) колапс (у дітей).

Термін придатності. 5 років.

Умови зберігання.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 01032 м. Київ вул. Саксаганського 139.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Левоміцетин 0,5 г таблетки №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Левоміцетин 0,5 г таблетки №10

Обліковий номер : 327570

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник : Киевмедпрепарат ОАО (Украина, Киев) (м)

Назва російською : Левомицетин таблетки по 500 мг №10

Мiжнародна назва : Хлорамфенікол

Дiюча речовина : Хлорамфеникол

Фрамацевтична форма : Таблетки

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО