Детальніше

Еуфілін 2% ампули 5 мл №10

Обліковий номер: 333587

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Короткий огляд

Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник: Дарница ЧАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3894/01/01

Назва російською: Эуфиллин-дарница раствор д/ин. 20 мг/мл по 5 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Теофілін*

Форма выпуску: Ампулы

Дiюча речовина : Теофиллин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Опис

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

ЕУФІЛІН-ДАРНИЦЯ

(EuphyllinE-Darnitsa)

Склад:

діюча речовина: theophylline

допоміжні речовини:

Лікарська форма.

Основні фізико-хімічні властивості: прозора безбарвна рідина.

Фармакотерапевтична група. Засоби для системного застосування при обструктивних захворюваннях дихальних шляхів. Ксантини. Теофілін. Код АТХ R03D A04.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Проявляє виразний бронхолітичний ефект зумовлений безпосереднім розслабленням гладкої мускулатури бронхів. Виразність бронхоспазмолітичного ефекту залежить від концентрації теофіліну в сироватці крові.

Нормалізує дихальну функцію сприяє насиченню крові киснем і зниженню концентрації вуглекислоти стимулює центр дихання. Посилює вентиляцію легенів в умовах гіпокаліємії.

Гальмує агрегацію тромбоцитів (інгібує фактор активації тромбоцитів і простагландину Е2) підвищує стійкість еритроцитів до деформації (поліпшує реологічні властивості крові) зменшує тромбоутворення та нормалізує мікроциркуляцію.

Проявляє стимулювальний вплив на центральну нервову систему і діяльність серця підвищує силу та частоту серцевих скорочень збільшує коронарний кровотік та потребу міокарда в кисні. Знижує тонус кровоносних судин (головним чином судин мозку шкіри та нирок). Зменшує легеневий судинний опір знижує тиск у малому колі кровообігу. Підвищує нирковий кровотік проявляє помірний діуретичний ефект. Розширює позапечінкові жовчні шляхи.

Фармакокінетика.

1/21/2 подовжується. Загальний кліренс препарату знижений у хворих з пропасницею хворих з вираженою дихальною печінковою та серцевою недостатністю при вірусних інфекціях у хворих віком від 55 років.

Клінічні характеристики.

Показання.

Протипоказання.

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату а також до інших похідних ксантину (кофеїн пентоксифілін теобромін) гостра серцева недостатність стенокардія гострий інфаркт міокарда декомпенсована хронічна серцева недостатність пароксизмальна тахікардія екстрасистолія тяжка артеріальна гіпер- та гіпотензія розповсюджений атеросклероз судин набряк легенів геморагічний інсульт крововилив у сітківку ока глаукома кровотеча в анамнезі виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у стадії загострення) гастроезофагеальний рефлюкс епілепсія підвищена судомна готовність неконтрольований гіпотиреоз гіпертиреоз тиреотоксикоз тяжка печінкова та/або ниркова недостатність порфірія сепсис застосування дітям одночасно з ефедрином.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Під час лікування не слід вживати алкогольні напої велику кількість їжі і напоїв що містять метилксантин (кава чай какао шоколад кока-кола) споріднені з теофіліном препарати (кофеїн теобромін пентоксифілін) тому що ці речовини можуть посилити стимулюючу дію теофіліну на центральну нервову систему.

Дія теофіліну може посилитися при одночасному застосуванні алопуринолу ацикловіру карбімазолу зафірлукасту циметидину нізатидину дисульфіраму фенілбутазону флувоксаміну флуконазолу фторхінолонів фуросеміду іміпенему ізопреналіну інтерферону альфа ізоніазиду антагоністів кальцію (верапаміл ділтеазем) лінкоміцину макролідів аміодарону мікселітину метотрексату парацетамолу пентоксифіліну пероральних контрацептивів пробенециду пропафенону пропранололу ранітидину такрину тіабендазолу тиклопідину вілоксазину або вакцини проти грипу. У пацієнтів які паралельно з теофіліном приймають один або кілька із зазначених вище препаратів треба контролювати концентрацію теофіліну в сироватці крові і зменшити дозу якщо це необхідно.

Слід уникати комбінації теофіліну і флувоксаміну. У разі неможливості уникнути цієї комбінації пацієнтам необхідно приймати половину дози теофіліну та уважно контролювати плазмові концентрації останнього.

Ефект теофіліну може зменшитися при одночасному прийомі протиепілептичних засобів (наприклад фенітоїну карбамазепіну примідону) барбітуратів (особливо фенобарбіталу і пентобарбіталу) аміноглутеміду магнію гідроксиду морацизину рифампіцину ритонавіру або сульфінпіразону. Ефект теофіліну може бути меншим також у курців. У пацієнтів які одночасно з теофіліном приймають один або кілька із зазначених вище препаратів треба контролювати концентрацію теофіліну в сироватці крові і коригувати дозу.

Слід уникати одночасного застосування теофіліну із препаратами рослинного походження що містять звіробій (Hypericum perforatum).

Ефедрин посилює дію теофіліну.

Теофілін може посилити ефект агоністів бета-рецепторів діуретиків і резерпіну. Теофілін може зменшити ефективність аденозину літію карбонату і антагоністів бета-рецепторів.

Треба уникати паралельного застосування теофіліну і антагоністів бета-рецепторів оскільки теофілін може втратити свою ефективність.

З особливою обережністю слід застосовувати комбінації теофіліну і бензодіазепіну галотану і ломустину. Наркоз галотаном може спричинити серйозні порушення серцевого ритму у пацієнтів які приймають теофілін.

Під час лікування теофіліном може виникнути гіпокаліємія особливо при комбінованому лікуванні агоністами бета-рецепторів тіазидними діуретиками фуросемідом кортикоїдами а також при гіпоксемії тому рекомендується періодично перевіряти рівень калію у сироватці крові.

Особливості застосування.

Перед введенням розчин необхідно нагріти до температури тіла.

З обережністю застосовувати при захворюваннях серцево-судинної системи печінки при вірусній інфекції при тривалій гіпертермії гіпертрофії передміхурової залози тяжкій гіпоксії цукровому діабеті глаукомі особам літнього віку (від 60 років).

З обережністю призначати препарат тільки у разі гострої потреби при порушенні функцій нирок пацієнтам з виразковою хворобою шлунка і дванадцятипалої кишки в анамнезі. Пацієнтам із судомними станами в анамнезі слід уникати застосування теофіліну і вдаватися до альтернативного лікування. Підвищеної уваги вимагає застосування препарату пацієнтам які страждають безсонням.

Тютюнопаління і вживання алкоголю можуть призвести до підвищення кліренсу теофіліну і відповідно до зменшення його терапевтичного ефекту і необхідності застосування більш високих доз.

Гарячка незалежно від причини її виникнення може зменшити швидкість виведення теофіліну.

Теофілін може змінювати деякі лабораторні показники: збільшувати кількість жирних кислот і рівень катехоламінів у сечі.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Препарат протипоказаний у період вагітності. При необхідності застосування препарату слід припинити годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Враховуючи що у чутливих хворих при застосуванні препарату можуть виникнути побічні реакції (запаморочення інші) у період застосування препарату слід утриматися від керування транспортними засобами та виконання інших робіт що потребують концентрації уваги.

Спосіб застосування та дози.

Препарат вводити внутрішньовенно. Дозу препарату підбирати індивідуально враховуючи можливість різної швидкості виведення.

Якщо пацієнт приймає препарати теофіліну перорально дозу теофіліну для парентерального введення слід знижувати.

При введенні препарату пацієнт знаходиться у положенні лежачи лікар контролює артеріальний тиск частоту серцевих скорочень частоту дихання та загальний стан хворого.

При введенні препарату дозу розраховувати на теофілін у міліграмах враховуючи що 1 мл препарату містить 20 мг теофіліну.

Дорослим внутрішньовенно струминно вводити у добовій дозі 10 мг/кг маси тіла (в середньому 600-800 мг теофіліну) розподілених на 3 введення. При кахексії та в осіб з початковою низькою масою тіла добову дозу зменшувати до 400-500 мг при цьому під час першого введення вводити не більше 200-250 мг.

При появі прискорення серцебиття запаморочення нудоти швидкість введення знижувати або переходити на краплинне введення препарату.

Дітям віком від 14 років:

Максимальні добові дози які можна застосовувати без контролю концентрації теофіліну у плазмі крові:

Вищі дози для дорослих.

Вищі дози для дітей.

Тривалість лікування залежить від тяжкості та перебігу захворювання чутливості до препарату та становить від декількох днів до двох тижнів (але не довше 14 днів).

Не застосовувати пацієнтам з тяжкою нирковою та/або печінковою недостатністю (див. розділ ).

Діти.

Препарат не застосовувати для внутрішньовенного введення дітям віком до 3 років.

Дітям віком від 3 років застосування препарату можливе за життєвими показаннями але не довше 14 днів.

Передозування.

При швидкому внутрішньовенному введенні можливі судоми аритмії тяжка гіпотензія стенокардія.

Лікування: залежить від вираженості симптомів та включає відміну препарату корекцію гемодинаміки стимуляцію виведення теофіліну з організму (форсований діурез гемосорбція плазмосорбція гемодіаліз перитонеальний діаліз) призначення симптоматичних засобів оксигенотерапії штучної вентиляції легенів. Для купірування судом слід застосовувати діазепам внутрішньовенно. Застосування барбітуратів недоцільне. Слід уникати при шлуночкових аритміях застосування таких антиаритмічних препаратів що мають просудомну дію як лідокаїн через ризик загострення судом.

Для ефективності та безпеки сироваткову концентрацію препарату слід підтримувати у межах 10-15 мг/кг при відсутності можливості визначення концентрації теофіліну у крові його добова доза не має перевищувати 10 мг/кг.

Побічні реакції.

З боку центральної і периферичної нервової системи: збудження занепокоєння неспокій тривожність порушення сну безсоння (особливо у дітей) головний біль запаморочення тремор дратівливість судоми галюцинації марення епілептиформні напади сплутаність/втрата свідомості пресинкопальний стан.

З боку серцево-судинної системи: відчуття серцебиття кардіалгія аритмії тахікардія екстрасистолія зниження артеріального тиску серцева недостатність підвищення частоти нападів стенокардії колапс (при швидкому внутрішньовенному введенні) шок.

З боку сечовидільної системи:

З боку імунної системи:

З боку шлунково-кишкового тракту: стимуляція секреції кислоти шлункового соку біль у шлунку зниження апетиту

Метаболічні порушення: метаболічний ацидоз гіпокаліємія гіперкальціємія гіперурикемія гіперглікемія порушення кислотно-лужної рівноваги крові рабдоміоліз.

Місцеві реакції: реакції у місці введення (ущільнення гіперемія болючість).

Інші: підвищення температури тіла озноб гіперемія обличчя відчуття жару підвищена пітливість слабкість задишка.

Несумісність.

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка.

Категорія відпуску. За рецептом.

Виробник.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна 02093 м. Київ вул. Бориспільська 13.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Еуфілін 2% ампули 5 мл №10

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Еуфілін 2% ампули 5 мл №10

Обліковий номер : 333587

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.
Дарница ЗАО (Украина, Киев)

Виробник : Дарница ЧАО (Украина, Киев) (м)

№ Реєстраційного посвідчення : UA/3894/01/01

Назва російською : Эуфиллин-дарница раствор д/ин. 20 мг/мл по 5 мл в амп. №10

Мiжнародна назва : Теофілін*

Форма выпуску : Ампулы

Дiюча речовина : Теофиллин

Температура зберiгання : Не вище +25

Фрамацевтична форма : Розчин для ін'єкцій

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО