Хороша підготовка до сезонного загострення виразки – це серйозний шанс цього загострення уникнути. Або, принаймні, можливість вийти з нього з мінімальними втратами.  Виразка шлунку і дванадцятипалої кишки, як правило, загострюються восени і навесні. Хворі приймають це за даність і напружено чекають неминучого.

Для того, щоб уникнути сезонного загострення хвороби, треба зрозуміти її причини. Однією з найпоширеніших є закислення. Навесні і восени відбувається закислення внутрішніх середовищ організму, але ж саме підвищений вміст соляної кислоти в шлунку провокує виразкову хворобу. Уникнути цього допоможе масаж комірцевої зони – він забезпечує розслаблюючий ефект і покращує кровопостачання організму. Тільки треба пам'ятати, що, по-перше, масаж треба проводити регулярно - від випадку до випадку це безглуздо - і, по-друге, його не можна проводити під час загострення хвороби. Ще одна причина – часті стреси. Стрес в міжсезоння – явище звичайне: людина відчуває себе в стані переходу від тепла до холоду, від світла до темряви, від відпочинку до роботи або навпаки. Але у пацієнтів з виразковою хворобою стрес ще сильніше: вони чекають загострення. Виходить замкнуте коло: хвороба загострюється через стрес, а стрес викликається очікуванням загострення. Якщо слідувати рекомендаціям, то загострення не буде, так що не варто хвилюватися.

Внутрішнє середовище шлунку надзвичайно агресивне, тому його тканини повинні оновлюватися кожні 3-5 днів. Для відновлення тканин необхідний будівельний матеріал – білок. Якщо в організм не поступає достатня кількість протеїну, то епітелій слизової шлунку не встигає відновитися і виникають сприятливі умови для утворення виразки. Отже, в сезони підвищеного вироблення соляної кислоти в шлунку (восени і навесні), необхідна їжа з підвищеним вмістом тваринного білка. В першу чергу це м'ясо і риба. Людям, що страждають на виразкову хворобу, необхідно вибирати нежирні сорти і готувати їх на пару, грилі або відварювати. Крім того, якщо хворий добре переносить молочні продукти, то можна додавати в супи та каші пряжене молоко, яке благотворно впливає на слизову шлунку і дванадцятипалої кишки.

Профілактичне лікування

Людям, у яких загострення виразки трапляється регулярно, слід двічі на рік проходити профілактичне обстеження (езофагогастродуоденоскопія - обов'язково!) І лікування. Щоб уникнути рецидивів захворювання, лікарі-гастроентерологи рекомендують:

  • дотримуватися дієти і режим харчування;
  • відмовитися від куріння і вживання алкогольних напоїв;
  • збільшити час сну до 9-10 годин;
  • звільнитися від позмінної роботи (особливо в нічний час), тривалих і частих відряджень;
  • застосовувати призначені лікарські засоби;
  • фізіотерапію;
  • вживати мінеральну воду;
  • проходити санаторно-курортне лікування;
  • регулярно санувати порожнину рота (лікування каріозних зубів, протезування).

При дотриманні цих рекомендацій ви не тільки попередите загострення виразкової хвороби, але і зможете оздоровити органи шлунково-кишкового тракту.