Українська мережа аптек «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» та швейцарський бренд Dr.Frei пропонує вам взяти участь в акції!

З 16.10.18 по 20.01.2019 року здійсни покупку в мережі «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» на суму від 75 грн. з урахуванням ПДВ, одним чеком  та отримай акційний буклет і марки.

Всі отримані марки вклеюй у акційний буклет, який можна отримати у фармацевта безкоштовно. Пред’явлення заповненого марками буклету дає право отримати знижку 50% на товари найвищої швейцарської якості Dr.Frei.  із переліку, наведеному у буклеті.

  1. Період видачі марок з 16.10.18 по 20.01.19 включно.
  2. Період придбання акційного товару зі знижкою з 16.10.18 по 31.01.19 включно.

Термометр електронний Dr.Frei T-20

 

Цифровий термометр для всієї родини! Швидко та точно вимірює, має пам’ять на останнє вимірювання та сигнал підвищеної температури. Великий дісплей, водонепроникний. Гарантія 2 роки.

 

Тонометр механічний Dr.Frei A-20

 

Механічний тонометр — надійний помічник у контролі тиску! Високоякісний манометр, клапан з плавним регулюванням та міцна манжета з фіксуючим кільцем — ви виміряєте тиск легко та точно! Гарантія 2 роки.

 

Тонометр напівавтоматичний  Dr.Frei M-150S

Напівавтоматичний тонометр для комфортного вимірювання тиску! Визначає   аритмію,  має стандартну манжету, пам’ять на   останнє вимірювання. Гарантія 5 років.

 

Тонометр автоматичний Dr.Frei M-100A

Автоматичний тонометр ТМ Др. Фрай — точне та швидке вимірювання тиску! Визначає   аритмію, має стандартну манжету, пам’ять на останнє вимірювання та адаптер у комплекті. Гарантія 5 років.

 

Інгалятор компресорний Dr.Frei Turbo mini

Компресорний  інгалятор  для  безпечного та зручного лікування органів дихання! Компактний та надійний має високу ефективність лікування, підходить для дітей і дорослих. Гарантія 5 років.

Акція «Тримай марку» діє з 16.10.18 по 31.01.19 включно в усіх аптеках мережі, що здійснюють свою діяльність під знаком для товарів та послуг «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА», окрім аптечних пунктів.

Знижка надається лише на один акційний товар відповідно до кількості зібраних марок. Після надання знижки, буклет залишається у провізора. Знижка не сумується з іншими знижками та акціями. Покупець отримує знижку в момент оплати товару. Видача грошової компенсації замість надання знижки не допускається. Бали на карту Fishka не нараховуються. У разі, якщо акційний товар закінчиться під час дії Акції, Організатор може запропонувати покупцю заміну обраної акційної позиції. Дана заміна, за своїми властивостями, характеристиками і вартістю, не може бути нижчою за ціну акційної позиції. Товар, який може бути запропонований на заміну, має бути з асортименту ТМ Dr.Frei. Зовнішній вигляд акційного товару може відрізнятись від розміщеного у рекламних матеріалах. Акція діє за умови наявності акційного товару у місцях проведення акції.

 Мережа аптек Організатора має право змінити умови, термін дії або достроково припинити Акцію. Інформація про Акцію, внесення змін або припинення акції публікується в місціях проведення Акції та на офіційному сайті www.1SA.com.ua. За детальною інформацією звертайтеся до співробітника аптек або за телефоном Гарячій Лінії 0 800 21 81 70 (дзвінки безкоштовні по всій території України).

Офіційні правила акції