Як потрібно лікувати застуду і що не можна робити? Багато людей використовують одну схему лікування - якомога швидше збити температуру і приглушити основні симптоми. Після цього вони продовжують працювати, займатися повсякденними справами, ведуть звичний образ і ритм життя. Інші зовсім не займаються лікуванням, вважаючи, що застуда - це легке захворювання і протягом декількох днів вона сама пройде. Існує і третя численна група, яка одразу ж купує величезний перелік медикаментів, приймає ударні дози препаратів, змушуючи працювати печінку в максимально напруженому режимі.

 

Поширені помилки при лікуванні простудних захворювань

Велика кількість людей вважає, що антибіотиками можна вилікувати будь-яку застуду. Їм приписують чудодійну властивість позбавлення від будь-яких мікроскопічних ворогів. Однак, природа антибіотиків така, що вони ефективні лише проти захворювань, що викликаються бактеріями. Так, проти ангіни, гаймориту антибіотики діють відмінно. Однак проти захворювань, які викликаються вірусами, вони не приносять користі. А більшість простудних захворювань якраз і викликаються вірусами.

Наприклад, прийом антибіотиків при грипі шкідливий, тому що вони знищують в організмі корисні бактерії, а не вірус, який є джерелом хвороби. Крім того, антибіотикам властива ще одна маловідома широкому колу людей властивість - зниження імунітету. Тим самим часто антибіотики створюють передумови для виникнення постійного кругового циклу простудних захворювань.

Не варто також намагатися будь-якими способами збити температуру. Жарознижуючі препарати варто приймати тільки тоді, коли температура перевищує 38,5º С. Висока температура тіла свідчить про боротьбу організму з вірусом. Вперте бажання збити невисоку температуру може заважати цьому процесу.

 

Як правильно лікувати застуду

Лікування застуди потрібно проводити з використанням м'яких, але в той же час дієвих рослинних натуральних препаратів. Це безпечно і дуже ефективно.

Для лікування кашлю та бронхіту використовуйте натуральний засіб «Бронхипрет», в основі якого застосовується чебрець, первоцвіт, плющ. Препарат добре розріджує мокротиння, сприяє легкому відхаркуванню. «Бронхипрет» надає антивірусну, протизапальну і протимікробну дію.

Біль у горлі можна лікувати «Тонзипрет» і аналогічними препаратами. В його основі використовується екстракт стручкового перцю, гваякового дерева і лаконоса. Препарат здатний швидко знизити біль в горлі і добре підвищує загальний імунітет. Завдяки його прийому зростає ефективність організму в боротьбі зі збудниками хвороб.

Лікування нежитю, особливо затяжного, можна проводити «Синупрет». Цей препарат на основі рослинних інгредієнтів швидко знімає набряки, знижує запальний процес, бореться з інфекцією і добре підвищує загальний імунітет організму.