Детальніше

Аква Марис система для зрошення носу + пакетики з морською сіллю саше №30

Обліковий номер: 426182

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Jadran (Хорватия)

Форма выпуску: Система

Опис

Аква Маріс Пристрій

Промивання носа морською сіллю рекомендується для ефективної профілактики застуди і нежиті, а також для комплексного лікування нежиті і гаймориту. Пристрій Аква Маріс - це комплект для промивання носа, що містить неті-пот (чайничок для промивання носа) і 30 пакетів з сіллю Адріатичного моря.

Промивання носа з метою профілактики простудних захворювань почали практикувати індійські йоги ще до нашої ери (в йозі промивання носа називають Джала Неті). Зараз промивання носа стало основним способом боротьби із застудою і нежиттю в домашніх умовах. Пристрій для промивання носа Аква Маріс рекомендується для профілактики грипу та застуди у дорослих і дітей, а також для профілактики гаймориту, хронічного назофарингіту (запалення слизової оболонки носоглотки) і риносинуситів (запалення слизової оболонки навколоносових пазух). Корисні речовини і мінерали, що містяться в морській воді Аква Маріс, сприяють розрідженню слизу і нормалізації її вироблення в клітинах слизової оболонки. А іони цинку і селену стимулюють вироблення біоактивних речовин в слизовій носа, які підвищують місцевий імунітет. Саме тому промивання носа препаратом Аква Маріс ефективно перешкоджає виникненню застуди і нежиті.

Перевага Пристрої Аква Маріс перед іншими засобами для промивання носа в тому, що розчин морської солі надходить в носові ходи самопливом і не викликає запалення середнього вуха.

Препарат Аква Маріс містить тільки натуральні мінерали і речовини, в ньому немає хімічних добавок. Тому Аква Маріс рекомендують застосовувати для профілактики і лікування нежиті у вагітних і дітей. За допомогою Пристрої Аква Маріс можна промивати ніс дітям від 3-х років (для збагаченої морської солі - з 5 років). Дітям до 3-х років рекомендують промивати ніс аерозольним спреєм з анатомічним наконечником Аква Маріс Бебі, а дітям до року - дитячими краплями Аква Маріс Дитячий. Пристроєм Аква Маріс можна промивати ніс під час вагітності та в період годування груддю.

Опис:

Пристрій для промивання слизової носа індивідуальне АКВА МАРІС в наборі із засобами для промивання, варіанти виконання:

1. ємність 330 мл і 30 пакетів-саше з морською сіллю;
2. ємність 330 мл і 30 пакетів-саше з морською сіллю, збагаченої гіпоалергенними ефірними маслами мирта звичайного і безсмертника італійського.

Пристрій рекомендовано для індивідуального використання і застосовується з метою профілактики грипу, ГРВІ, лікування ринітів і синуситів, гігієни носа (особам, які працюють на шкідливому виробництві, спортсменам) шляхом промивання порожнини носа і носоглотки спеціальним розчином.
Пристрій  АКВА МАРІС дозволяє зручно і безпечно промивати ніс по всій довжині носових ходів. Рідина для промивання подається в порожнину носа самопливом, тобто без додаткового тиску, що дозволяє уникати такого ускладнення як запалення середнього вуха (отит). Процедура проста і безпечна навіть для дітей, вагітних і жінок, що годують.
При промиванні порожнини носа за допомогою пристрою АКВА МАРІС з поверхні слизової носа видаляється патологічний секрет разом з вірусами, бактеріями, алергенами і пилом, зменшується набряк і запалення, підвищується тонус капілярів. На слизову роблять благотворний вплив мікроелементи і солі Адріатичного моря.

Дія мікроелементів і солей Адріатичного моря:

 • іони кальцію і магнію значно покращують роботу клітин миготливого епітелію слизової оболонки носа, нормалізують реологічні властивості слизу, підсилюють резистентність слизової оболонки порожнини носа до впровадження вірусів і бактерій;
 • йод і хлорид натрію надають антисептичний ефект, а також активізують вироблення захисної слизу келихоподібних клітинами;
 • іони цинку і селену стимулюють місцевий імунітет слизової носа і навколоносових пазух.

Показання:

 • Пристрій для промивання носа АКВА МАРІС забезпечує якісну і м'яку санацію носових ходів і рекомендується до застосування:
 • пацієнтам з гострим ринітом при ГРВІ,
 • пацієнтам з алергічним ринітом,
 • пацієнтам з гайморитом, фронтитом, етмоїдитом,
 • пацієнтам з аденоідітом,
 • пацієнтам з підвищеною сухістю слизової оболонки носа і утворенням кірок,
 • часто хворіють пацієнтам,
 • після хірургічного втручання на порожнини носа (за рекомендацією лікаря),
 • як складова частина щоденної гігієни,
 • спортсменам і людям, які віддають перевагу активному відпочинку, перед початком фізичної активності.

Промивання порожнини носа:

1. Розріжьте пакетик і висипте морську сіль в пристрій.
2. Заповніть пристрій кип'яченою водою температури тіла до мітки і перемішуйте до повного розчинення солі.
3. Займіть зручне положення перед раковиною. Голову нахиліть вперед і злегка поверніть убік.
4. Зробіть глибокий вдих і затримайте дихання. Прикладіть кінчик пристрої до  ніздрі таким чином, щоб він був щільно притиснутий до неї.
5. Нахиліть пристрій таким чином, щоб розчин почав надходити з кінчика пристрою в ніздрю. Розчин буде витікати з протилежного ніздрі.
6. Для видалення залишків розчину з носа висякаєтеся, не змінюючи положення голови.
7. Потім висякаєтеся в прямому положенні.
8. Повторіть процедуру з іншою ніздрею.

Після використання промийте пристрій прохолодною водою і добре його висушіть.
Розчин морської солі, збагаченої гіпоалергенними ефірними маслами, рекомендується використовувати щодня.

Протипоказання

Гострий отит і загострення хронічного отиту, індивідуальна непереносимість компонентів засоби для промивання, алергічні реакції на компоненти засобу для промивання, часті носові кровотечі, доброякісні та злоякісні новоутворення в порожнини носа, повна непрохідність носових ходів, дитячий вік до 5 років.

Особливі вказівки:

Можливе застосування при вагітності та в період лактації.

Термін придатності:

3 роки. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 C в сухому, недоступному для дітей місці.

Відгуки

Напишіть власний відгук

Ви переглядаєте: Аква Марис система для зрошення носу + пакетики з морською сіллю саше №30

Як зробити замовлення

ЯК ЗРОБИТИ ЗАМОВЛЕННЯ?

Увага! Перед лікуванням і замовленням ліків зверніться до свого лікаря. Самолікування небезпечно для здоров'я. Перед вживанням ліків уважно вивчайте інструкції.

-          Що б знайти препарат досить ввести в рядку пошуку назву товару або перші 3-4 літери назви товару.

-          Виберіть аптеку на якій вам зручно забрати замовлення і натисніть на кнопку «Резервувати».

-          Після наповнення кошика потрібними товарами, натисніть на кнопку «Замовити».

-          Для завершення замовлення необхідно заповнити невелику форму.

-          Після заповнення обов'язкових пунктів, натисніть кнопку «Зробити замовлення».

-          Чекайте Sms - повідомлення з номером електронного чека або дзвінка від оператора.

Доставка

При замовленні товарів в «1 Соціальній Аптеці» на всі товари діють умови самовивозу.

Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70

Замовлення обробляються щодня з 8:00 до 20:00 понеділок - п’ятниця, 8:00 до 18:00 субота - неділя. Обробка замовлень, оформлених у вихідні та святкові дні, проводиться в перший робочий день.

Ви можете замовити у нас товари і потім отримати їх в найближчій аптеці. Для отримання товару Вам необхідно повідомити нашому співробітнику номер замовлення, прізвище та ім'я замовника.

Рецептурні товари відпускаються тільки за рецептами лікарів.

Після оформлення замовлення, на вказану вами електронну адресу буде надіслано повідомлення про прийняття замовлення в обробку.

Для уточнення термінів виконання замовлень Ви можете зв'язатися з нашими операторами по телефону: 0-800-21-81-70. Підтримка зв'язку здійснюється згідно графіку роботи гарячої лінії.

 

Оплата

Відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України № 723 від 31.10.2011 року кур'єрська доставка лікарських препаратів скасована. При оформленні замовлень препаратів через інтернет дозволяється їх відпуск безпосередньо в аптечних установах.

Оплата замовлень в нашій аптеці здійснюється готівковим способом при отриманні замовлення в найближчій аптеці та у безготівковій формі. При отриманні товару переконайтеся у відповідності товару вашому замовленню.

Аква Марис система для зрошення носу + пакетики з морською сіллю саше №30

Обліковий номер: 426182

Від грн.
Увага:  Ціна дійсна тільки при бронюванні на сайті.

Виробник: Jadran (Хорватия)

Форма выпуску: Система

Шукати аптеки:
У мiстi
Сортувати
АБО